reklama

Co z toho? aneb babo raď:)

Zdravim,
chci si pořídit nový kolo a po projetí současný nabídky od cyklo firem jsem vyčlenil tyto favority: Merida AM 400-D, Rock Machine Volcano 50 a Mongoose Otero Super. No a teď nevim, do kterýho jít. Chci něco, na čem jsem schopnej bez újmy odjet štreku přes 50 km, ale zároveň něco, co zkousne i trochu tvrdší zacházení, občasnej freeride a nějaký ty vylomeniny (schody, malý skoky, jízdy po jednom kole... ne že bych to nějak zvládal, ale snažim se:)... nemáte někdo s něčim z týhle trojky nějaký zkušenosti?... já bych osobně šel do Volcana, ale ta Merida mě vyklá... u Mongoose si nejsem jistej kvalitou?... takže jak to vidíte vy????

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Georgo ([email protected]))
  • Re: Co z toho? aneb babo raď:)

         

    Je to jen a jen na tobě. Zkus se na nich projet, uvidíš, která ta geometrie ti vyhovuje.
    Ta Merida na tebe jde dost tvrdě (bacha na ni), jestli tě fakt vYklá ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2008
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co z toho? aneb babo raď:)

           

      no jo... chybička se vloudila... tak je mi jasný, že se na nich musim projet, ale myslel jsem jestli o těhle kusech někdo neví víc, nežli jenom údaje od výrobce. Během pár minut na kole před obchodem asi nepoznám tolik, jako někdo, kdo to má v garáži.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (georgo ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co z toho? aneb babo raď:)

             

        Ale pokud na kole uz ted trochu jezdis, tak spolehlive poznas, ktera geometrie ti sedne nejlepe. To za to stoji. Jinak, kdyz to velmi zjednodusim, tak dneska v podobne cenove relaci sezenes podobne kvalitni kola. Existuji extremni vyjimky vybocujici z rady at uz v dobrem nebo spatnem smyslu, ale jsou to vyjimky.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2008
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

577 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024