reklama

Průjezd vodou

včera sem proje trosku hlubsi potok a pulka kola zustala nachvili pod vodou :-( tak sem se chtěl zeptat jestli mam raději rozebrat středovy složeni nebo tomu ta voda neublížila. Díky za rady

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2008
Autor: Ondra-9
  • Re: Průjezd vodou

         

    Netusim, co mas za typ (a stari) kola, ale obecne- dnesni stredovy slozeni jsou zapouzdreny a navic s vazelinou, ktera pusobi vodoodpudive. Takze s normalnim servisem se na kole bezne jezdi pres brody, v lijacich a obcas v zimnich solnych breckach (brr :o/.. ).

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průjezd vodou

         

    Já bych si s tím starosti nedělal. Stává se mi to často. I to, že je to kolo celý obalený sněhem. Nijak to neřeším, nic nerozebírám a kolo jezdí pátým rokem k naprosté spokojenosti....

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průjezd vodou

         

    Po delší jízdě v dešti by jsi také rozebíral půl kola?? :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průjezd vodou

         

    Miluju brody. Brodím rád, brodím dobře. :-) Řešim to asi stejně jako Vašek - pravidelnou údržbou. Takže to vlasně neřešim. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2008
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průjezd vodou

           

      "Brodím rád, brodím dobře. :-) "
      To je skoro něco jako sekundární pohlavní znak. Nebo někdo znáte ženskou, která ráda projíždí brody? 8-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2008
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průjezd vodou

             

        Znám, ale neřeknu ;-) Mohl bych dostat do čenichu :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2008
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průjezd vodou

             

        Moje žena ne. Alespoň takový ty první dva,tři. Na dalších už ani nedržkuje....

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2008
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Průjezd vodou

               

          A kolik dní Ti pak nedělá večeři? 8-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2008
          Autor: Burajda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Průjezd vodou

                 

            Vzhledem k tomu, že jsem schopnej uvařit téměř cokoliv a v docela solidní kvalitě, vzhledem k tomu, že jsem schopnej udělat poživatelnou večeři i při akutním nedostatku surovin, tak má moje drahá polovička v tomto směru docela smůlu. :-)))) S tímhle u mě nepochodí.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.06.2008
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průjezd vodou

         

    Před šesti lety za povodní jsem na svém kole projížděl vodou hlubokou až po sedlo. Řidítka naštěstí koukaly. Mám je dost vysoko. Kudy vede silnice, jsem vždycky usuzoval podle toho, kde trčely z vody stromy. A kolu se nic nestalo. Myslím dokonce, že tam ten střed ještě mám. A to jsem od té doby najezdil určitě přes 30.000 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2008
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

341 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024