reklama

Hac 4 USB

Koupil jsem si hac4 a nefunguje mi přenos do Pc když začne přenos a stáhne se 100% tak se mi nic nezobrazí v počítači

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pípa ([email protected]))
  • Re: Hac 4 USB

         

    Ahoj. Procenta přenosu dat se musí současně ukazovat jak na tachometru tak na počítači. Pokud jen na tachometru, tak přenos vůbec nejede. Je třeba ověřit nastavení portů pro USB přenos.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hac 4 USB

           

      To jo to se mi ukazuje současně ale data co se stáhnou jsou nulová a jěště jedna věc mě zaráží najetý celkový kilometry mám pře 10 000 na hodinkách a tolik jsem nenajel

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pípa ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024