reklama

Jak na kole do Žatce ?

http://www.stream.cz/video/67928-trapak-opet-v...
...najdete někdo podobné video s podrobným popisem trasy ?

[ Zpět ]
Datum: 23.05.2008
Autor: cinca
  • Re: Jak na kole do Žatce ?

         

    A nedalo mi to,abych ještě nepřidal jednu alternativu pro příznivce ekologické jízdy z řad motorkářů
    http://www.stream.cz/video/10/17038-chopper-kola

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2008
    Autor: cinca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak na kole do Žatce ?

         

    to první je teda fakt strašně debilní...

    Ty Choppery se mi líbí. Hezký LWB, ale prodloužil bych řidítka a udělal nějakou opěrku na záda...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak na kole do Žatce ?

           

      Taky jsem si říkal, že by k tomu pasovaly chopper řidítka, vysoké a široké.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2008
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak na kole do Žatce ?

             

        široký docela jsou, ale ten posez s prohnutýma zádama a nohy ruce dopředu je podle mě strašně nepohodlněj. ALe je fakt, že spousta takových chopperů jezdí. Mě bolely záda skoro okamžitě. Měl jsem rád vždycky spíš ten rovnej posez. Tedy delší řidítka a páteř uplně rovně. Asi jako měli kluci v bezstarostný jízdě http://www.youtube.com/watch?v=O4MmPTqFTBk&... A na kole ještě spíš.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak na kole do Žatce ?

               

          To jsou přesně ty co jsem myslel :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.05.2008
          Autor: pro_pa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

včera
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

včera
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | včera

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024