reklama

Nedele 25.5.2008 VÝLET

Nemam v nedeli co delat a tak s Pro-pou vyrazime na kola.

Neni zatim presne receno kudy kam, ale zacatek budem smerovat na cervenou podel Sazavy do Kameneho Privozu. Dal uvidime, jak se nam bude chtit.

Sraz v 10h pod barandakem na modranske strane.

Tak doufam, ze se nekdo prida :)

[ Zpět ]
Datum: 23.05.2008
Autor: pb
  • Re: Nedele 25.5.2008 VÝLET

Ano, já se přidávám a doufám, že nás bude větší grupa.

Ta červená je opravdu moc hezká a zábavná. Z Kameného Přívzu je mnoho zajímavých cest zpět na Prahu.

P.S. počasí má být ještě lepší než v sobotu :-)

[ Zpět ]
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

uvidime jestli se mi podari vyvleknout se z prace mam neco sveho, tak bych se pridal tam jsem jeste nebyl doufam ze neumru na nejakych krpalech

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když ti to vyjde a jel bys z Ďáblic, tak se můžeme zčuchnout už třeba v Libni, odkud vyrážím já.

[ Zpět ]
      Autor: pro_pa

Bylo to vydatne:)

[ Zpět ]
    Datum: 25.05.2008
    Autor: pb
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nadsence do cyklistiky

Hledám: Nadsence do cyklistiky
včera
Ahoj hledam nadsence, ktereho bavi objevovat zajimava mista na kole. Kluka ci holku, klidne i partu. Poridil jsem…

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

295 cyklistů (28 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017