reklama

přilba SHERMAN a plandající pásky

Zdravím bajkery! Koupil jsem si tento kokos http://www.sherman.cz/pics/395_speedy.jpg a prosím o radu, co děláte s "plandajícíma" upínacíma páskama? Pásek mi ještě asi 15cm vlaje dolů a nějak jsem z toho nesvůj, mám to šmiknout?... díky za reakce james74

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
  • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

Promiň ,ale nadá mě to zareagovat.
    Volný konec doporučuji zastrčit do úst mezi zuby ,aby při průjezdu nějakou dírou nedošlo k překousnutí jazyka.
    Doufám ,že to bereš sportovně.
    Jarda

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano taky mě to napadlo!! :-) a při jízdě bych mohl volný pásek žvýkat místo Orbitky! :-))

[ Zpět ]
      Datum: 08.06.2005
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ušmikmi to a zatav hořící zápalkou nebo zapalovačem,prostě strč konce nad ohen,ale pozor nespal helmu!!Jinak se to bude třepit

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)

jo to bude nejrozumnější řešení, jdu to přeříznout ;-)

[ Zpět ]

Tuto přilbu jsem zblízka neviděl, ale všechny co jsem zatím měl na hlavě (Kelly's, Giro), měly na tom pásku navléknutou takovou malou festovní gumičku, pod kterou se to dá uchytit. Na tom Giru to tak dodnes vozím, jen je to potřeba občas zkontrolovat a případně srovnat...

Jinak pak jedině jak radí ZDENEK...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

dnes
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

včera
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

18.08.2017
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (15 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017