přilba SHERMAN a plandající pásky

Zdravím bajkery! Koupil jsem si tento kokos http://www.sherman.cz/pics/395_speedy.jpg a prosím o radu, co děláte s "plandajícíma" upínacíma páskama? Pásek mi ještě asi 15cm vlaje dolů a nějak jsem z toho nesvůj, mám to šmiknout?... díky za reakce james74

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
  • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

Promiň ,ale nadá mě to zareagovat.
    Volný konec doporučuji zastrčit do úst mezi zuby ,aby při průjezdu nějakou dírou nedošlo k překousnutí jazyka.
    Doufám ,že to bereš sportovně.
    Jarda

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano taky mě to napadlo!! :-) a při jízdě bych mohl volný pásek žvýkat místo Orbitky! :-))

[ Zpět ]
      Datum: 08.06.2005
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ušmikmi to a zatav hořící zápalkou nebo zapalovačem,prostě strč konce nad ohen,ale pozor nespal helmu!!Jinak se to bude třepit

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)

jo to bude nejrozumnější řešení, jdu to přeříznout ;-)

[ Zpět ]

Tuto přilbu jsem zblízka neviděl, ale všechny co jsem zatím měl na hlavě (Kelly's, Giro), měly na tom pásku navléknutou takovou malou festovní gumičku, pod kterou se to dá uchytit. Na tom Giru to tak dodnes vozím, jen je to potřeba občas zkontrolovat a případně srovnat...

Jinak pak jedině jak radí ZDENEK...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

dnes
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
24.03.2017
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (20 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017