reklama

Problém s Epiconem

Mám vzduchovou vidlici SR Epicon a přestalo mi fungovat zamykání. Vidlice pruží ale při otočení páčky na zamknutí stále pruží. Nevíte kde udělali soudruzi z SR chybu? Nebo snad já? Je fakt, že na Macháči jsem přeletěl přes řidítka a vidle šla nadoraz, ale to mi nepřipadá jako příčina. Co by to mohlo být a - je to možné opravit svépomocí, nebo musím do servisu? Díky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 18.05.2008
Autor: Zden42
  • Re: Problém s Epiconem

         

    doporucuju obratit se na Milana z http://www.tuning-test.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s Epiconem

         

    Jestli ti sla vidle nadoraz pri soucasne "locknute" vidlici, mohla se poskodit prave timhle- prorazeny Lock. Kazdopadne Epicon se nevyrabi tak dlouho, mozna mas vidli jeste v zaruce, tak bych nevahal a navstivil servis v obchode, odkud ji mas.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s Epiconem

           

      Při tom zhoupnutí byla vidle odemklá - aspoň myslím :-) No každopádně teď je odemklá pořád :-)
      Kupoval jsem ji na netu a tak reklamace by byla asi na dlouhé lokty. Asi ji zatím nechám jak je - stejně jezdím skoro pořád s odemčenou, a jak postavím leháče tak ji dám na něj a koupím novou.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2008
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Problém s Epiconem

             

        A funguje ti dobre jako predtim? Lock totiz byva zalozeny na principu uzavreni tlumeni, tak pokud se prorazilo prave tohle, mohlo prave tlumeni odejit do kytek :o/ Ale urcite to ma SR posichrovany nejakou vymenitelnou pojistkou misto nutnosti vymenit celou tlumici patronu, osobne bych s tim sel vazne nekam do servisu, skoda vidlice.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2008
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Problém s Epiconem

               

          U Epiconu je lock úplně stejný jako u RS, jen s tím rozdílem, že narozdíl od RS nelze nastavit síla otevření (jako u nastavení floodgate).
          Ale je běžně stavěný na to, aby se otvírala při větší ráně zamčená vidlice.
          Takže normálně by mu žádná rána v zamčeném stavu vadit neměla.

          Ale co se stalo přesně z jeho kusem těžko bez rozebrání někdo může poznat, takže jak si psal, šum s tím do servisu.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.05.2008
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Problém s Epiconem

                 

            Tak to jsem netusil, ze je to s ochranou proti prorazeni.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.05.2008
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024