reklama

Trail gator a sedlovka

Trail gator a sedlovka
Zdravíčko,
chci si pořídit trail gator, ale zajímalo by mne jestli se dá použít v kombinaci s odpruženou (teleskopickou) sedlovkou. Nemůže se sedlovka zlomit? Mám pořídit klasickou ocelovou sedlovku? Diky za názory
Tom

[ Zpět ]
Datum: 13.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Grub)
  • Re: Trail gator a sedlovka

         

    Ta pruzici cast je stejne vzdycky nahore hned pod sedlem, takze nevidim jediny duvod jak by tu sedlovku mohl trailgator zlomit. Traigator budes stejne mit tesne nad objimkou sedlove trubky, tam kde je pevne uchycena, tak jde snad jen o to, jestli tam na nej mas dost mista. Jinak si myslim, ze ta trubka sedlovky jako takova na te tvoji odpruzene, bude spis masivnejsi nez obycejna...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2008
    Autor: Meduza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trail gator a sedlovka

           

      Mel jsem na mysli prave to jestli je ta trubka dost masivni, je to prece jen hlinik. Mista tam snad bude dost, protoze mam sedlovku hodne vytazenou.
      Diky

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Grub)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trail gator a sedlovka

         

    Mal som trailgator upevneny na odpruzenej sedlovke a je to tak ako pise Meduza, na sedlovke bolo dost malo miesta a tak je skor problem, ze nemozes uchytenim tyce hybat vo vertikalnom smere. Ja som napriklad potreboval vzdy, ked som viezol vnuka, vytiahnut sedlovku asi o dva cm vyssie, ako som bol zvyknuty, lebo inak bol Trailgator uchyteny prilis nizko a niekde mi to vadilo (uz si nepamatam presne co vadilo, bolo to pred dvoma rokmi).

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2008
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trail gator a sedlovka

           

      Kolik místa na sedlovce je potřeba k uchycení trail-gatoru?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Grub)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Trail gator a sedlovka

             

        do cm
        http://propa.rajce.idnes.cz/Trailgator/

        [ Zpět ]
        Datum: 14.05.2008
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Trail gator a sedlovka

               

          Diky za pekne fotky, ale kolik je tech cm?

          [ Zpět ]
          Datum: 14.05.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Grub)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Trail gator a sedlovka

                 

            Sorry mi vypadl NumLock a nevšiml jsem si :-). Vidím to tak na 5 - 8 cm.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.05.2008
            Autor: pro_pa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

408 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024