reklama

Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekdo poradit zda ano

Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekdo poradit zda ano nebo ne.Nebo neco podobneho ve stejne cenove releci.Nezpevnene cesty a vazim 110kg pouze na rekreacni jezdeni.Predem dekuji

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (brocek (vit.brozkovec@seznam cz))
  • Re: Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekd

         

    A kdepak jsi to kolo zmínil ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekd

           

      omlouvam se jedna se o Apache blackhawk disc

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (brocek (vit.brozkovec@seznam cz))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekd

             

        srry, byl jsem rychlejší... ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2008
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekd

             

        Nepíšeš jestli model 2007 nebo 2008.
        Jestli 2008, tak bych v tom neviděl žádný velký problém, Epicon na 100m by se neměl nijak extra kroutit ani pod tvojí vahou, celkově je to velmi slušně osazené, a pokud s tím nebudeš vyloženě skákat nebo brát zadní stavbu opravdu velké rázy, tak bude sloužit. I zbytek na váhu citlivých částí (sedlovka apod.) je osazen dobře, Truvativ XR není žádný praskající papírák. Jen bych možná zvážil o malinko větší kotouč - 160mm mi přijde vepředu na 535kách docela málo, 180mm by bylo akorát. Ohledně ráfků neporadím, Mavic XM neznám.
        Ale model 2007 bych nebral, kromě horšího osazení je tam velký skok v kvalitě vidle, a RS Dart by se pod tebou asi pěkně kroutil.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekd

           

      TAMTO kolo přece... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2008
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Chtel bych si koupit zminene kolo muze mi nekd

             

        Cekal jsem ze mi nekdo poradi a stale nic

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (brocek (vit.brozkovec@seznam cz))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

620 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024