reklama
Země: Německo Německo

Železniční :o)))

Zatim co se většina nakoláků ve čtvrtek máchala v Mácháči :o), projel jsem se podél úzkokolejky u sousedů. Inspirace pro fandy železnic :
http://pepikw.rajce.idnes.cz/Sebnitztalbahn/

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2008
Autor: PepikW
  • Re: Železniční :o)))

         

    Tak tohle mám za barákem! Jenže musí přijet Pepík, aby to nafotil. Jen pro upřesnění, ta funkční trať Bad Schandau - Sebnitz je s normálním rozchodem, snesená trať Kohlmühle - Hohnstein byla úzkolejka. Informace v němčině http://de.wikipedia.org/wiki/Schwarzbachbahn

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2008
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Železniční :o)))

           

      Tos mě dostal, s tím rozchodem :o(, zase sem za blba :o))). Když vono se mi to zdálo nějaký malý (ta trať, teda).

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2008
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Železniční :o)))

             

        No jo, ale na rozdíl ode mě, který to má to údolí jen projeté vlakem a načtené z internetu, tys tam byl...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2008
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Železniční :o)))

         

    z toho přejezdu mostku u Buttermilchmühle by mě normálně lízlo! =)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2008
    Autor: cami
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Železniční :o)))

         

    musim rict, ze mas moc pekne fotecky, hned by se mi chtelo vyejt nekam pryc od civilizace, misto sedet v praci ...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zonjaa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024