reklama
Země: Německo Německo

Železniční :o)))

Zatim co se většina nakoláků ve čtvrtek máchala v Mácháči :o), projel jsem se podél úzkokolejky u sousedů. Inspirace pro fandy železnic :
http://pepikw.rajce.idnes.cz/Sebnitztalbahn/

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2008
Autor: PepikW
  • Re: Železniční :o)))

Tak tohle mám za barákem! Jenže musí přijet Pepík, aby to nafotil. Jen pro upřesnění, ta funkční trať Bad Schandau - Sebnitz je s normálním rozchodem, snesená trať Kohlmühle - Hohnstein byla úzkolejka. Informace v němčině http://de.wikipedia.org/wiki/Schwarzbachbahn

[ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tos mě dostal, s tím rozchodem :o(, zase sem za blba :o))). Když vono se mi to zdálo nějaký malý (ta trať, teda).

[ Zpět ]
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No jo, ale na rozdíl ode mě, který to má to údolí jen projeté vlakem a načtené z internetu, tys tam byl...

[ Zpět ]
        Autor: petrp

z toho přejezdu mostku u Buttermilchmühle by mě normálně lízlo! =)

[ Zpět ]
    Autor: cami

musim rict, ze mas moc pekne fotecky, hned by se mi chtelo vyejt nekam pryc od civilizace, misto sedet v praci ...

[ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zonjaa)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Regensburg – Stezka tří řek

(CK Rubikon)
26.05.2017, 3 dny
4 900 Kč
cyklistický Autobusem

Altmühltal na kole

(CK Rubikon)
01.06.2017, 4 dny
6 000 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka Altmühl

(CK Hoška Tour)
08.06.2017, 4 dny
5 950 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklokamarády :)))

včera
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

22.05.2017
Hledám partnera na sport.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (15 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017