reklama

Mám Mitsubishi Carisma r.v.1997 s fixačními držáky. Zvažuji, zda

Mám Mitsubishi Carisma r.v.1997 s fixačními držáky. Zvažuji, zda koupit nosič na střechu a k tomu dokoupit ještě 4 nosiče na kola. Fakt je, že až tak často s koly cestovat nehodláme, a když tak většinou jen ve dvou. Ve čtyřech plánujeme jet nyní na dovolenou se známými, ale moc se nám nechce platit 2500 na držáky pro jejich kola. Celkovou investici jsem spočítal na min. 6 - 7 tisíc. Měl bych dva dotazy: Jestli nosič na střechu od firmy Piccola M je možno používat i pro jiné držáky než na kola (př.tzv.\"rakev\")... A druhý dotaz, jestli vůbec lze a pokud ano, jestli se vyplatí si oba držáky na dovolenou někde půjčit. Děkuji za odpovědi na tento komplikovaný dotaz.

[ Zpět ]
Datum: 11.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepa800915 (j.babicky@seznam.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se sympaticka cyklistika

včera
Hledám kamarádku - přítelkyni, která ráda věnuje volný čas kolu a když napadá sníh tak lyzim :) Nejvíce jezdím,…

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku
včera
Hledám kamaráda na kolo i cykloturistiku u nás i v zahraničí. Nejlépe z okolí Rudné u Prahy. Jezdím, co to jde v…

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
26.07.2017
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (18 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | 26.07.2017

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017