reklama

Prodám moje lehokolo

Dobrý den všem, nabízím na prodej lehokolo - k vidění je tady - http://sportovni-vybaveni.sbazar.cz/prodam...
Kolo je nové v podstatě nejeté - nestavěl jsem ho "na kšeft" ale pro sebe. Nicméně jsem však průběhu stavby (díky kolegu Papjimu) přišel na to že bych chtěl raději LWB a že LWB je přesně to co mi vyhovuje, tak se pouštím do další stavby.. a to "staronové" nabízím k prodeji. Jnak se Všem omlouvám že jsem ten inzerát dal tady do diskuze...

[ Zpět ]
Datum: 07.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Ještě pro upřesnění (už se mně na to pár lidiček ptalo) kolo jsem stavěl na výšku postavy cca 180cm, ale nebude problém posunout sedadlo a upravit to na žádanou velikost postavy...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    http://www.nakole.cz/home/selectmenu.php3?mm=7...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      Nepochopil jsem, proč jsi sem ten odkaz dal. Byl bys tak laskav a mohl mě poučit?
      Ďík!

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2008
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        Je tam odkaz na cyklobazar. Tipnul bych větší šanci na úspěšný prodej.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.05.2008
        Autor: Kominík
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        To je odkaz na bazar, kam se vetsinou inzeraty davaji a ne do diskuze, jak je tu v posledni dobe ve zvyku (zvlaste u nasich gaucovych kamaradu:-) ). Ona je asi tady vetsi sance, ja to chapu, ale to bychom tu mohli rovnou rozjet blesak. Kramu mam doma na prodej dost....

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám moje lehokolo

               

          Ano dal jsem to sem schválně protože to zde uvidí více lidí...Navíc si myslím, že těch lehokol na prodej není až zas tolik že by se diskuze zapnila inzeráty..
          JInak kolo je zatím pořád k mání.. pokud by byla problémem cena, tak se dá určitě domluvit :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (waqaw)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám moje lehokolo

                 

            Tak jo...dobry duvod. Klasickych kol taky jeste neni dost. Takze tady muzem zvesela vsichni inzerovat:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 15.05.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Prodám moje lehokolo

                   

              Ty jezdíš na lehokole??? Pokud ne, tak, co sem lezeš, když tě toto nezajímá a navíc otravuje? Nás lehokolistů je jako šafránu, lehokol se tolik a tak často zas neprodává, tak nás to zajímá, když už je něco k mání.

              [ Zpět ]
              Datum: 15.05.2008
              Autor: Martis
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Prodám moje lehokolo

                     

                Na lehokole nejezdim, ale zajimaji mne...tak proc bych sem nemohl lezt? Je to nekde zakazane?
                A na bazar tu je preci bazar a nebo mate web o lehokolech. A spoustu jinych mist urcenych k umisteni inzeratu. Ale proc to davate sem? Do diskuze? Za poslednich par dnu je to uz nekolikatej inzerat na lehokolo na zdejsi diskuzi. Kdyby to takhle delal kazdej, tak co tady z toho bude? Blesak. A mohl by to delat kde kdo, protoze je to opravdu vyhodnejsi umistit inzerat sem, kam prijde mnohem vice lidi, nez na nejake stranky zdejsi inzerce....

                [ Zpět ]
                Datum: 15.05.2008
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Prodám moje lehokolo

                       

                  Si nastav filtr temat a nemusiš žádná lehokola vůbec vidět. Už podle obsahu tvých příspěvků k lehokolovému tematu usuzuji, že tě lehokola zajímají asi tak jako Vyhlídku z Anděla na dovolené šachy: "Jo radit???...Ta k to já umím, ale hrát to nehraju." Jinak o vhodnosti umístění inzerátu sem s tebou naprosto souhlasím. Je to prostě naprotsto nevkusné!!!.... ale velice účinné. Pokud bych prodával lehokolo, hodil bych to taky sem.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 15.05.2008
                  Autor: Martis
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Prodám moje lehokolo

                         

                    Ale jo. Jako brzky kupce lehokola se o ne nezajimam...ale ty jsi asi odbornik, takze nezajimam. Beru na vedomi a beru si to k srdci:-)
                    Je to ucinne. Proto sem inzerujme vsichni! Ihned sepisu cyklisticke kramy, co mam doma, a zitra to sem soupnu.
                    Zkus si dat do vyhledavani neco, jako je "prodam". A uvidis, ze je to samej Azub, same lehokolo, samy houmebuild..... Nasel jsem tam jen jedno vlakno, kde se klasicky cyklista pta, za kolik ma prodat. Ale klasicky inzerat na klasicke kolo jsem tam nenasel.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 15.05.2008
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Prodám moje lehokolo

                           

                      Michale, já to vzdal, to je marnej boj. Hold určitá skupina to tu bude zasírat bazarem a ve finále si myslí, že tím, že jich je málo, tak vlastně můžou. Někdo prostě nepochopí, že na prodej věcí je bazar. Příspěvky o lehokolech si přečtu rád, ale bazar mě tu mezi ostatníma příspěvkama s..e :-( a to nejen lehokol, byl bych hnusnej na každého, kdo tu nabízí něco bazarovýho, mnohdy neprodejnýho mezi diskuzními příspěvky. Diskuze je podle mne o tom diskutovat, klidně o blbostech, ale diskutovat. To ale ne všichni chápou :-(

                      [ Zpět ]
                      Datum: 15.05.2008
                      Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Prodám moje lehokolo

                             

                        Máš pravdu, diskutovat se dá i o blbostech - třeba o lehokolu, které zrovna někdo prodává. :-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 15.05.2008
                        Autor: Martis
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Prodám moje lehokolo

                             

                        Mám tedy návrh. Když bude někdo chtít prodat lehokolo, dá ho do bazaru. Pak půjde do diskuze a v sekci lehokola založí příspěvek typu "V bazaru je lehokolo, co si o tom myslíte?". To už bude naprosto korektní, ne? Pravda, výsledek je úplně stejný, příspěvek o tom, že prodávám lehokolo, ale pitomci už nebudou moct rejpat, samotný prodej bude v bazaru...

                        [ Zpět ]
                        Datum: 15.05.2008
                        Autor: Jirka
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Prodám moje lehokolo

                               

                          Myslím, že by stačil dát odkaz na nějakém už založeném lehokolovém vlákně. Tam si toho ti co je zajímají lehokola jistě všimnou. Fakt není nutné zakládat nové vlákno, ale nakonec, to už se tu řeklo, takže to je stejně marný. Čekám stejně nějaké sedlo na Azuba nebo trojkolku, že bude zanedlouho někdo zase nabízet :-) A za pitomce fakt díky :-)¨ Ale ............

                          [ Zpět ]
                          Datum: 15.05.2008
                          Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Prodám moje lehokolo

                           

                      To bude asi tím, že těch klasických kol je mraky na prodej a nikdo je nechce. Zatímco lehokol je naprodej jen občas a poskrovnu. Pokud vím, tak spousta lehokol si tu takto našla nového majitele. Chvilku se o nich podiskutovalo, poptalo se na to či ono a kolo bylo prodáno. Takže nevidím v tom nic kontraproduktivního. Ve výsledku nás to obohatilo a nového lehokolistu.:-)// Kdyby sis sem zítra zainzeroval třeba "Prodám ukrajinu", tak mi to vadit nebude a protože nemám zájem, tak tvůj diskuzní příspěvěk prostě nebudu číst. To mě tedy více štvou diskuze tipu : Co pečete? ... ty jsem tedy fakt nepatří.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 15.05.2008
                      Autor: Martis
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Prodám moje lehokolo

                             

                        Jak psal wert...radeji blbe vlakno o nicem, nez tu z toho udelat bazar a dostat to tak daleko, ze se tu bude denne objevovat nekolik inzeratu... To ti prijde normalni? Na diskuzi? Diskuze je od toho, aby se diskutovalo (klidne i o tom jidle....nakolaky nahodou zradlo spojuje) a neprodavalo. A ze si tu vymenite info o prodavane veci? Neni to snad soukromy problem mezi prodejcem a zajemcem? At si to posilaj postou, nebo pres jine draty...
                        Zitra se tu objevim, ze prodam ukrajinu. Pozitri tu budou dve ukarajiny. Popozitri deset kol. Za mesit tu bude bazar. A budem se obhajovat tim, ze sem chodi vic lidi nez na bazar a ze je tu vetsi sance na prodej? Dik, to je k zasmani....

                        [ Zpět ]
                        Datum: 15.05.2008
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Prodám moje lehokolo

                               

                          I kdyby tu někdo inzeroval 10 ukrajin, uznávám, že to není vhodné diskuzní téma a místo k inzereNci všude ve všech sekcích : Např. Ve městě, Chci poradit, nevím si rady apod. Ale celou dobu se Ti snažím vysvětlit podstatu problému lehokolistů. JE NÁS TAK MÁLO, ŽE JEKÉKOLI KOLO NA PRODEJ JE MEZI NÁMI VÍTÁNO A V NAŠÍ DISKUZI TÉŽ. Proto nerozumím lidem, jako ty, co na lehokole nejezdí, ale sem chodí o nich diskutovat a navážejí se do příSpěvků o nich at´už se týkaji čehokoli - třeba i prodeje takového lehokola.Neznám lehokolistu, kterému by to vadilo. Zato zde vidím spoustu těch, kteří na lehu nejezdí, ale permanentně si osvojují právo dirigovat diskuzi o něm. Je to, jako bych se já navážel mezi motokáristy a uděloval jim povolení či zákazy, o čem smějí ve SVÉ RESP. JEJICH A JÍM URČENÉ sekci diskutovat. Proto vznikla sekce lehokola, aby si tady lehokolisti mohli diskutovat o čemkoli bez toho, aby se jim do toho naváželi jiní nebo to naopak jiné obtěžovalo. Zdá se však, že některým to stále nedochází. TOTO NENÍ O SEPARACi ČI VYHRAŇOVÁNÍ SE ALE O TOLERANCI. Lehokolisti jsou prostě věsměs zvědaví na to, proč kdo a co prodává, PROTOŽE SI NEMOHOU STOUPNOUT PŘED VÝKLAD KDEJAKÉHO OBCHODU S KOLY A OKUKOVAT ALE I NEMOHOU MNOHDY NOVÉ NÁKLADNÉ LEHOKOLO KOUPIT A TAK JAKÝKOLI PRODEJ OJETÉHO VÍTAJÍ.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 15.05.2008
                          Autor: Martis
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Prodám moje lehokolo

                                 

                            Proc se rozcilujes?

                            To, ze je vas malo, to vas nejak opravnuje inzerovat na diskuzi? To je mi ale novinka. Jste cykliste jako ostani (jen lezite) ale mate nejaka jina privilegia? Tady nejde preci o to, ze je vas malo, ale o princip. Diskuze je od slova diskuze a ne od slova prodat. At si clovek da inzerat a pak at si tu klidne zalozi tema "diskuze o mem lehokole". Ale tohle se musi vnimat jako dve rozdilne akce...prodej te veci a diskuze o te veci.

                            A najdi mi jeden jediny prispevek, kde se navazim do lehokolistu! Sam jsem na to zvedavej. Kdybys cetl dobre, tak ja naopak nekolikrat psal, ze patrite mezi nas a ze na tehle diskuzi mate misto a ze i ja rad o lehokolech neco prectu. Navic lehokolum fandim. Jen si z lehokolistu obcas utahuji, ale to je uplne normalni a normalni lehokolista to bere s humorem. Je to klasicke postuchovani (bezne se takhle postuchujeme z Jurimirem). Jenze ty to asi beres moc osobne a stve te to. Stejne jako prazaci:-)

                            Ja zas na druhou stranu nesnasim lidi, co narknou nekoho z neceho, co nedelal a nepsal.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 15.05.2008
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Prodám moje lehokolo

                                   

                              s Jurimirem

                              [ Zpět ]
                              Datum: 15.05.2008
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Prodám moje lehokolo

                                   

                              My dva si prostě nerozumíme. Ty jseš přesvědčen o tom, že všechny tvé příspěvky výše jsou naprosto neutrální a jen diskutuješ. Já jsem zase přesvědčen, že pokud to tu někdo chce dirigovat a určovat, kam si má kdo co inzerovat apod. tak se sem bezdůvodně naváží a rozhodně není neutrální. Co se týče obyvatel Prahy, uvítám rád ve svém okolí všechny, kteří jsou skutečně stejně tolerantní i ke všem mimopražským jako pražským, umí uznat, že i lidé mimopražští mohou mít podobné potřeby a mají na ně i regulerní nárok jako oni - pražští -, umí i něco více, než jen mimopražšké shazovat nevkusnými poznámkami a gesty, a prostě v globálu jejich svět sahá a vidí dále, než jen po Cukrák.:-) Ale. to sem vůbec neptaří....

                              [ Zpět ]
                              Datum: 15.05.2008
                              Autor: Martis
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                              • Re: Prodám moje lehokolo

                                     

                                Promin, ale ja, stejne jako Wert, jen pisem sve nazory. Nejsou ani uzasne, ani spatne. Jsou to nase nazory a nikoho tu nediriguji. Jen pisem, ze nam prijde divne delat z diskuze blesi bazar.
                                Me naopak prijde divne, ze nekdo dokaze obhajovat to, ze nekdo dela z diskuze blesi trh:-) A porad si hleda nejake klicky, aby to okecal. Nejlepsi klicka je, ze je vas malo a tim padem si muzete inzerovat i na diskuzi:-) Docela krasne oduvodneni:-)
                                A ted si vem, ze se takhle bude chovat kazdy a kazdy si najde nejaky duvod....pak tu opravdu vznikne blesak:-)

                                [ Zpět ]
                                Datum: 15.05.2008
                                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                • Re: Prodám moje lehokolo

                                       

                                  A ted´si vem, že se tu takhle bude chovat každý a bude důseldně až přehnaně diktovat, co se smí a co se nesmí, tam, kde mu to v zásadě ani příliš nemůže vadit, co je vhodné a co je nevhodné a za chvilku se všechni otráví a všichni se seberou a půjdou diskutovat nejspíš jinam, kde jim nikdo nic nebude vytýkat a nebude se o ně prostě starat a nechá je žít ne podle svého, ale podle jejich. Možná by se ti to dalo vysvětlit taky takto:

                                  Chodů bylo taky málo, přesto jim vrchnost dost tolerovala. Až pak přišel nějakej Lomikar a chtěl jim začít diktovat udělali povstání a on popravil Kozinu.

                                  Nás je taky málo, proto si dovoluji doufat i v to, že nás jako určitou "raritku" budou ostatní brát a nechají nám náš svět, at´si tam v tom Lehokolově bekáme o čem chcem. Díky!

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 15.05.2008
                                  Autor: Martis
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Proc utikas od tematu a hrajes si tu na utlacovane. Psal jsem ti, ze nejde o lehokolare. Ty jsou tu vitani (a ja jako budouci majitel lehokola je absolutne beru). Jde tu o to, aby se tu nedelal z diskuze blesak. Nejde o kazani, nejde o diktovani... Nejde o lehokolisty!
                                    A az tady z toho udelate blesak, tak si myslis, ze sem lidi budou chodit? To asi tezko:-)
                                    Jenze to jen ty porad places, ze jsi lehokolista a ze jsi vesnican....:-) Moc si to beres.
                                    Uz asi 3x jsem ti psal, ze proti lehokolistum tu absolutne nic nemame. A ty porad, ze vas utlacujem. A ja jsem se te ptal, kde jsem vas utlacoval:-) Kde jsem na vas nadaval a trefoval se do vas? Nesmis ale brat to postuchovani o kterem jsem psal nahore. Bohuzel jsi nebyl schopnej nic napsat. Takze mlatis jen do prazdne slamy, jen abys neco napsal. Stejne jako tenkrat, kdyz jsi me nazval prazakem:-) A to jsem skoro vesnickej buran:-)))

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                • Re: Prodám moje lehokolo

                                       

                                  A já si zase myslím, že v této sekci zde jde primárně právě o lehokolisty. Tobě jde o principy, mně o svobodné plácání lehokolistů v jejich sekci o čem právě oni chtěj. Blešák tu z toho nikdy nebude díky lehokolistům, protože těch lehokol je tu na prodej tak 10 do roka. Pokud se považuješ za vesnického burana, tak já se za burana dovolím nepovažovat. Co se týče přívlastku vesnický, představujeme si pod ním každý zcela něco jiného, proto si dovoluji tvrdit, že nejsem skutečným vesničanem v pravém slova smyslu, spíše obyvatelem malého městečka čili pro pražské nejspíše venkovanem.

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 15.05.2008
                                  Autor: Martis
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Nekde nahore jsi psal, ze kdyz si tu dam inzerat na ukrajinu, ze to budes tolerovat:-) To budes tolerovat vsechny inzeraty? Jestli jo, tak pak ten blesak taky vznikne. A jestli ne, tak proc by lehokolisti meli mit nejake privilegium jen kvuli tomu, ze je jich malo. Bud vsichni (a diskuze pujde do pekel) nebo nikdo. Co ti na tom prijde divneho?
                                    Nejde mi o to, zda se povazujes za burana nebo velkomestaka:-) Me slo hlavne o to, ze jsi z par vet usoudil, ze jsem prazak:-) A ted jsi z par vet usoudil, ze mam neco proti lehokolistum:-) Ani jedno neni pravda. Takze nejdriv proveruj a pak neco pis a nepis tu o lidech nepravdu... Je to docela nefer a nediv se, ze proti tobe pak neco maji.... jinak ja jsem absolutne mirumilovnej clovek, ale tohle me docela stve.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Rád se nechám poučit o tom, jaký opravdu jseš, ale jak to mohu zjistit, když pod tvým jménem nefiguruje o tobě zhola nic? Nicméně, pokud na jednom konci téže diskuze uvádíš, že holkám z vaší vsi, z nichž se staly rádoby pražandy a u vás se naparovaly a ohrnovali na vás nos a tak jste jim začali říkat pražské trubky či tak něco a na druhém konci diskuze mně píšeš, že jseš vesničan a neděláš rozdíly mezi lidmi a nemáš proti nikomu v podstatě nic a jseš absolutně tolerantní, máš mě zřejmě za trubce? Mám pocit, že ty jseš ten druh člověka, co tady je ten a tamhle je zase onen. Prostě jak se to zrovna hodí. Osobně si nemyslím, že lehokolisté by nějak museli být privilegováni, ale vzhledem k jejich nízkému počtu nehorzí ostatním z jejich strany žádné nebezpečí blešího trhu. Nechci se znovu opakovat, ale nemyslím si a jsem v tom realista, že někdo má potřebu zde v diskuzi přehnaně inzerovat a tento web a jeho diskuze i tato temata snese, jelikož má pozorování ukazují, že podobná temata se pro nevalný a jen občasný zájem záhy propadnou na chvost diskuze a diskutovatelnosti a skončí brzy v propadlišti dějin. Nejdéle do doby, kdy je dotyčný předmět prodeje prodán a to obvykle netrvá tak dlouho - zejména u lehokol.:-)

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Autor: Martis
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Tak to teda sorry. Trubce tu z tebe nedelam. Vrat se tam a poradne si to precti. Tam slo o to, ze ty vesnicke holky ze sebe delaly prazandy:-) Povysovaly se nad obycejne holky. To ty vesnicke holky se staly prazandama...to jsou ty vesnicke holky, kterych ty se zastavas. Tam to bylo uplne naopak. Tys tam nadaval na prazaky, jak se spatne chovaji a ja ti daval dukaz, ze nejvetsi radoby prazaci jsou prave ti vesnicane, co machruji:-)

                                    Pise se tam: "Tyhle prazacky ohrnuji nos nad jejich vesnici a co vic...bejvale nejvetsi kamaradky jsou jen nejake trubky, co zustaly doma u vidli a slepic.". Tam ja nepsal a nenazyval nekoho trubkou. Jen jsem psal, co si ty "vesnicke prazandy" o svych kamaradkach na vesnici mysli....ze jsou vesnicke trubky. Jen komentuji, co vidim. Ja ty holky od slepic trubkama nenazval...pro mne jsou to stale fajn holky a kamaradky.
                                    Takze priste lepe cti.

                                    A k te inzerci. Stale tu dokola privilegujes lehokolisty:-) Nemuzu si pomoci:-) Vzdyt pises, ze je vas malo, tak ze se to ztrati? No a co? I kdyby jste byli dva, tak vam to preci nedava pravo sem ty inzeraty davat jen kvuli tomu, ze je vas malo:-) Bud vsichni, nebo nikdo. A jestli nechceme mit z toho blesak, tak musis uznat, ze bude lepsi, kdyz nikdo....

                                    Jo a k tem osobnim udajum? Co bys z toho mel? Nepotrebuji se nejak propagovat. Kdo chce, vi o mne skoro vse, protoze pro pratele jsem otevreny clovek....Kdo nechce, napada mne ze zalohy a dela si usudky z par vet, ktere tu na diskuzi napisu.... Nemuzu za to, ze jsem ukecanej:-))) A nemuzu za to, ze nekdo ma tu uzasnou vlastnost delat po dvou vetach zavery:-)

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Takže v duchu tvém doslovná kopii tvého příspěvku o holkách z Prahy:
                                    "Re: Cyklisté versus chodci - nesmiřitelný boj?
                                    No a druhy pripad.
                                    Mame babicku na vesnici. A z te vesnice par holek odjelo za praci do Prahy (tam u nich opravdu nebyla). A jak myslis, ze to dopadlo? Tyhle prazacky ohrnuji nos nad jejich vesnici a co vic...bejvale nejvetsi kamaradky jsou jen nejake trubky, co zustaly doma u vidli a slepic. Vsem a vsude davaji najevo, ze jsou z Prahy a taky se podle toho chovaji (vecirky, oblekani....)...:-)
                                    Asi spousta lidi ma potrebu na sebe nejakym zpusobem upozornovat:-) Ale tohle mi prijde spis smesne... Takovym ja rikam "prazska trubka z vesnice".
                                    Datum: 07.05.08 14:54
                                    Autor: neprihlasenej Michal "

                                    Ano, a takovým pražendám ty říkáš: " pražská trubka z vesnice". Ač čtu jak čtu, vidím, co vidím. Sorry! Proto zde ze sebe nečin svatého a neříkej, že někdo špatně čte či tě obviňuje nebo podsouvá něco, co si neřekl, nepravdu apod.. ...A konec. Tohle sem už fakt nepatří.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Autor: Martis
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Martis:

                                    :-)

                                    Ať koukám jak koukám, tak tam vidím, že těma "trubkama" byly nazvány holky co zůstaly na vesnici... Těmi, co se z nich staly "pražandy"...

                                    Už poněkolikáté tvrdím, že neznám nikoho původem z jakéhokoli "velkoměsta", kdo by měl potřebu se povyšovat nad někým z ještě menšího města či obce. To tam vidíš jen Ty...
                                    A já to vidím právě opačně, problémy a konflikty tu pořád vyvolávají jen ti, kteří nejsou z "města"... Tak kde je pravda ? Máš nějaký komplex ? ;-)

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Autor: Jarda
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Vypada to na velkej komplex:-)
                                    Ja komentoval, co ty ubohe VESNICANKY po dvou letech v PRAZE rikaly o svych KAMARADKACH z VESNICE. Jen jsem to komentoval. Jen jsem ti zde napsal, co oni o tech holkach na vesnici rikaj. To je to tak k nepochopeni?:-)
                                    A jak pise Jarda. Taky neznam prazaka, ktery by mel nejakou potrebu se povysovat. Naopak. Jakmile prijede prazak na vesnici, ihned je nazvan prazakem a ihned je nejakym exotem a taky se tak k nemu lide chovaji....ikdyz se ten "prazak" chova normalne:-)
                                    A naopak....vesnickej clovek, co prijede do prahy ihned citi, ze je jinej. Ihned musi svym kamaradum dat najevo, jakej je prazak a jak se tam zije uzasne a ze na vesnici uz nikdy a jak to tam muzou vydrzet:-)))

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.05.2008
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • nepř. Michal

                                         

                                    Tak teď jsem z toho zmatený. V tvém příspěvku se slovo trubka objevilo 2x.
                                    1) "...bejvale nejvetsi kamaradky jsou jen nejake TRUBKY, co zustaly doma u vidli a slepic." - OK, to je citace chování těch holek

                                    2) " Ale tohle mi prijde spis smesne... Takovym ja rikam "prazska TRUBKA z vesnice"." - zde to již chápu, že takto ty říkáš těm holkám co se přestěhovali do Prahy

                                    Zdá se mi, že každý mluvíte o jiných trubkách, ty o prvních a Mertis o druhých.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 16.05.2008
                                    Autor: pro_pa
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Ano, též si myslím, že je to přesně tak. Ale my to přeci nechápem, narozdíl od nech to i ho už být, stejně to sem nepatří.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 16.05.2008
                                    Autor: Martis
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Ano, též si myslím, že je to přesně tak na psáno i míněno. Ale my to přeci nechápem, narozdíl od Michala, který to tam zas asi nechce vidět. Nech to i ho už být, stejně to sem nepatří.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 16.05.2008
                                    Autor: Martis
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    pro_pa...je to tak. A jak na to koukam, Martis to opet nepochopil.

                                    Trubkama jsem nenazval ty "chudinky, co zustaly doma"....tam je to opravdu citace, ale ty co si na prazacky hraji. A tam je to dobre. Stejne jako Jarda tvrdim, ze vesnicane si radi na prazaky hraji. Ano...pak je nazvu vesnickejma trubkama. Ale NIKDY jsem vesnickejma trubkama nenazval ty, co na te vesnici zustaly....jak mi tu Martis neustale vklada do ust. A o to tu jde....jenze to tu nekdo nejak nechce chapat. Ale co ...tak at.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 16.05.2008
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                • Re: Prodám moje lehokolo

                                       

                                  Já mám názor, že prodej lehokola do sekce lehokol patří a líbí se mi to.

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 15.05.2008
                                  Autor: Neregistrovaný uživatel (zazvur)
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                • Re: Prodám moje lehokolo

                                       

                                  Mně je úplně jedno, kdo odkud je. Já jenom celou dobu všude tvrdím, že nemám rád lidi, kteří se povyšují kvůli tomu, že jsou z velkého města - at´už se tam narodili či se tam přestěhovali - a hrají si na něco víc. Dělají rozdíl mezi přistupu k nim a k těm "ostatním". Pokud mám takovou zkušenost s některými lidmi z velkých měst, kteří tam žijí, vyjadřují se tak a i tak jednají, jsou to často lidé z Prahy. Pokud tento můj názor či zkušenost je komplexem, budiž, mám tedy komplex vůči takovýmto lidem a vždy ho mít budu. U nás se říká, před nikým se neponižuj a nad nikoho se nepovyšuj. Co se týče vyjádření : "A takovým já říkám pražské trubky z vesnice". Říkáš to Ty, holkám, co žijí v Praze a tím je urážíš. Jejich jednání se Ti nelíbí však stejně tak jako mně. Tak nechápu, co tu se mnou furt řešíš. Pokud někdo přijede s pražským číslem k nám a naparuje se a jedná s místními jako s lůzou, či zajede do místního lesa, otevře kufr u své Vectry a odhodí do lesa 5 pytlů s odpadky, nepůjdu se mu koukat do občanky, zda-li se narodil u vás na vsi či rovnou v Praze. Pro mne vždy zůstane člověkem z velkoměsta chovající se jinde než doma jako dobytek. Neznám však člověka z vesnice, který přijede do velkoměsta a veze s sebou horu odpadků, které tam pak vyhodí na ulici či v průjezdu nebo přijde do krámu a začne se vyjadřovat v tom duchu: "Teda tady ty vesnický burani neuměj ani vyskladnit maso a pořád tu ještě stojej fronty. No to jsem nezažila už dvacet let, no to u nás v Praze..." Anebo jedu domů autobusem z Prahy a vedle mne je paní, se kterou se celou cestu normálně bavíme a když přijedem k nám a my vystupujeme tak ona na rozloučenou pronese: " No co tady v tý díře, prosím vás, můžete celý den dělat?" Anebo paní v divadle v Praze pronese: "No jo, zase celé divadlo buráků, co se neuměj ani voblíct do divadla, no vidíš ty boty? No, voni je snad vytáhli z hnoje či co, kde je schovávali od revoluce...hahahaha" atd. atd.

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 16.05.2008
                                  Autor: Martis
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Prodám moje lehokolo

                                         

                                    Naposledy. To co jsem napsal byla CITACE:-) Doufam, ze vis, co to je. Citoval jsem ty holky, co povidaji o svych kamaradkach. To jsi tak nechapavej?:-)
                                    A dost. S tebou opravdu neni mozne diskutovat, kdyz vse prekrucujes a cloveka jen napadas a delas zavery z deseti vet.
                                    Cerne slunicko...

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 16.05.2008
                                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Prodám moje lehokolo

                       

                  ja bych to nehrotil tady se resi mnohem horsi picoviny takze jedno lehokolo nemuze nic zkazit spis naopak se budem bavit o kolech a ne o nemyslech

                  [ Zpět ]
                  Datum: 19.05.2008
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Prodám moje lehokolo

                     

                V diskuzi se přeci může zapojit kdokoliv ...

                Pochopitelně, jako všude, jsou i zde jedinci, kteří všemu rozumí, ke všemu mají co říci. A kteří budou dohlížet, aby ostatní dodržovali určité zásady ...
                Přeci řád musejí dodržovat ti druzí, že ...

                pavka

                [ Zpět ]
                Datum: 15.05.2008
                Autor: pavka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Ještě aby jsi prodával kolo někoho cizího :))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (highlander)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Tom se tu (bohužel) vyskytuje dost zřídka. Ve svém zadání vlákna se všem omluvil za umístění svého inzerátu. Nemá se to, ale lze to pochopit.
    A pak začala padat silná slova, pro i proti.
    Buďte prosím vy dva (Martis a Neprihlaseny Michal) tak laskavi a přestaňte toto vlákno zaneřáďovat svými mluvními výlevy. V tomto okamžiku má Martis 10 a NeprMi 12 kejdů, které nikoho moc nezajímají ...
    Chcete-li se štěkat, užijte obálky. Nechte nás žít, prosím.
    Nejde-li o život, jde o ... však víte!

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2008
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Tak jsem byl zvědavý, jak to vypadá s Tomovým kolem, kolik má zájemců, když je tady už 28 příspěvků a ejhle. Ono je to diskuze o právech a neprávech člověka. Pánové, neměli jste si na tohle postrkování založit nové téma, nebo to řešit přes obálky? Svým způsobem máte oba pravdu. Přikláním se však víc na stranu Martise a jednodušeji by to Tom udělal, jak píše výš Jirka.
    Jako povaleče mě opravdu zajímají víc lehokola, než vesnické pražandy, nebo pražské vesničanky, či co to vlastně jsou.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2008
    Autor: Papji
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      Jo, beru. A omlouvam se. Ja jen upozornil na fakt, ze tu neni inzerce. Musis uznat, ze by to vypadalo za cas blbe, kdyz by to tu bylo same vlakno "Prodam...". A kdyz jsem upozornil, tak se do me Martis pusti: "Ty jezdíš na lehokole??? Pokud ne, tak, co sem lezeš". Jako uz ponekolikate. Promin, ale ja nejsem clovek, ktery by si nenechal louskat vorechy na hlave a ktery by jen tak prehlizel, kdyz se do nej nekdo navazi. A o lehokolech rad ctu, to priznavam, takze proc bych sem nelezl....
      Stacilo uznat, ze to neni vhodne a ze opravdu jde o diskuzi a ze se to priste nejak poresi. Odkaz na diskuzi muze byt preci v inzeratu.
      Ale prohlasit, ze ja muzu, protoze je nas malo, a ja muzu si tady delat inzerci...to mi prijde vuci ostatnim "klasickym" nakolakum docela neprijemne (nejsem sam, komu to vadi), protoze delat to kazdy, tak jsme za chvilku vsici znechuceni.
      A dobra....koncim tu:-) Stejne jsou to kecy o nicem (myslim ty prazandy, neprazandy)...:-)

      A jeste neco. Dat sem inzerat nekdo z klasickych kolaru, tak ho upozornim uplne stejne....to jen, aby si zas nekdo nemyslel, ze to bylo jen kvuli tomu, ze jste lehokolisti.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        Uznávám, že by to mohlo za čas vypadat blbě, kdyby tady bylo samé vlákno "Prodám" , ale v podstatě by mi to bylo jedno. Čtu jen to co mě zajímá a předpokládám, že by nikdo nedával inzerát do rubriky, třeba "nevím si rady", nebo " cyklistické akce". A pro mě je důležitý fakt, že nehodlám nic kupovat, tudíž mě rubrika prodej( bazar) nezajímá. Pokud se toto změní, tak mrknu do bazaru, ale určitě nebudu naštvaný, když uvidím inzerát i jinde.Toma znám a vím jak vypadá jeho leháč, tudíž jsem byl zvědav jak to s jeho prodejem vypadá. Máš určitě pravdu, že se Martis hned zpočátku do tebe obul, což zřejmě neměl a myslím, že ani tak moc nechtěl a pak už to bylo vzájemné. Ač bych v tomto byl rád nestranný, tak to prostě nejde. Taky si myslím že dát inzerát na lehokolo do rubriky lehocipédy nikterak neza..e tento web, neb těch inzerátů na leháče je opravdu poskrovnu a nikdo z lehocyklistů by jej do jiné rubriky(tedy kromě bazaru) nedal.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2008
        Autor: Papji
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        To, že Tom prodává své lehokolo, jak kolo vypadá, to že má v úmyslu stavět další, jsou právě ty informace,pro které do této sekce nahlížím. Tvé principy diskuse mne nijak neobohacují ,nepokládám je za zajímavé a zde bych je tedy vážně nehledal : )

        [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (zazvur)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám moje lehokolo

               

          Kazdy rozumi necemu jinemu a kazdy by mel radit o tom, cemu rozumi. Lehokolum, zvlaste stavbe, moc nerozumim, ale je mi to, jako strojari, blizke.
          Mozna zas nectes diskuze, kde radim ja a kde davam do placu sve vedomosti. Takze na to koukas bohuzel jen z jedne strany....

          [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám moje lehokolo

                 

            Upřesním, abych byl správně pochopen. Tvé principy, jak vést diskuse, mne nijak .......atd. Věcné příspěvky, kde radíš a dáváš do placu své vědomosti a postřehy považuji za velmi dobré a rád je čtu. : ))

            [ Zpět ]
            Datum: 16.05.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (zazvur)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám moje lehokolo

                 

            zajimalo by me, zda tvoje vlakna s radami se tykaji lehokol. Pokud se tykaji klasickych kol, pak me a spoustu jinych lehokolistu nezajimaji ani za mak. Ale to, ze nekdo prodava lehokolo, proc a co si bude stavet noveho, nas zajima skoro vsechny. Proto se to sem dava.

            Rocne se prodava cca 20 ojetych lehokol. Pokud by to nekdo dal na s-bazar, nebo na bazar na nakole, nebo na jiny bazar, tak by toto lehokolo nikdo nikdy nenasel. Klasickych kol se prodavaji desetitisice a pokud nekdo chce ojetinu, pak jich na s-bazaru asi najde spoustu. Pokud chces prodat svuj cyklisticky srot a deset ukrajin, dej je do sekce o klasickych kolech. Nikoho z lehokolistu se to dotykat nebude a zadnemu to nebude vadit...

            Sranda je, ze proti inzeratum na lehokola, ci trikolky, tady broji jen par lidi a ti nejezdi na lehokole...

            Kdesi jsi napsal, ze chces lehokolo take koupit. Proto by te take mohly tyto prispevky zajimat. Nebo se snad mylim????

            [ Zpět ]
            Datum: 19.05.2008
            Autor: honzagalla
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Prodám moje lehokolo

                   

              Ahoj
              Pokavad budu chtit lehokolo, tak zajdu bud k vam do Azubu, nebo zajdu prave na s-bazar a podobne inzertni portaly a dam do vyhledavani "lehokolo". Mam jistotu, ze nebudu muset vybirat z tisicu kol, jako kdybych hledal klasicke kolo, ale z par kusu. Ale nikdy by me nenapadlo hledat lehokolo na "diskuzi". Takze bych asi to, co hledam nenasel, protoze tam, kde bych ocekaval inzerat nic nenajdu....

              Navic tu bylo psano, ze lehokol se prodava malo a ze se tyhle zdejsi "inzeraty" zase rychle ztrati. Ja nevim, ale predevcirem jsem tu zaznamenal novy inzerat:-) Tenhle mesic uz nekolikaty. Zvlastni. Nejak jste porad videt. Ale inzerat na klasicke kolo jsem tu nevidel....divne.

              [ Zpět ]
              Datum: 19.05.2008
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Prodám moje lehokolo

                     

                Co ja na tom divného to dá rozum že jsi tady nemohl vidět izerát na klasické kolo - od toho je přece inzertní rubrkika ne? :-) A navíc jsi v oddělení lehokol...

                [ Zpět ]
                Datum: 19.05.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Prodám moje lehokolo

                       

                  Veskere nove prispevky se ti ukazuji na hlavni strance diskuze. Takze inzerat na lehokola videt muzu stejne tak, jako inzerat na klasicka kola v jine sekci (urcena pro klasicka kola). A ja stale vidim jen nove a nove inzeraty na lehokola...divne:-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 19.05.2008
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Prodám moje lehokolo

                         

                    No pokud by jsi tak horlivě a hlavně věcně :-) nepřispíval do mnou založeného vláka, tak se to tam mohlo zobrazit výrazně méněkrát...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 19.05.2008
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Prodám moje lehokolo

                         

                    Ja napríklad ani na hlavnú stránku nechodím. Medzi záložkami mám rovno sekciu Lehokolo a tak to asi rieši väčšina lehokolistov. Ostatné ma nezaujíma a ani nevzrušuje tak ako Teba. Vlákno o predaji lehokola (a je jedno že nie je v bazare) si tu pekne zasral svojimi intelektuálnymi ejakulátmi. Tolerancia Ti zjavne nič nehovorí. Si nejaký vyslúžilý gumák, keď musíš mať všetko akurát? A nehnevaj sa, ale po tých sr..kách čo si predviedol tam hore som sa už nezdržal a musel som Ti to napísať. Možeš mi tu teraz napísať čo chceš, ja sem už neprídem, vieš pre čo? Lebo ma to už nezaujíma.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 25.09.2009
                    Autor: mozimy
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        Opravdu? Když sem (a ne do "Do světa na kole") dá Jitka příspěvek k Evropské cyklostezce ("Průvodce po Panevropské trase (2.) - Plzeň-Rokycany"), nevyčiníš jí, ale naopak se za ni začneš bít jak Bruncvík ...
        ... tak ho upozornim uplne stejně ...

        ZVLÁŠTNÍ, ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2008
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám moje lehokolo

               

          Jo...ale to se obrat na tvurce tohoto vebu. Oni maji sekce takhle rozdelene. A myslim, ze uz jsem ti to vysvetloval...
          Tak jeste jednou. Je nekolik sekci, ktere se zobrazuji na hlavni strance. To, co se zobrazi na hlavni strance si zvolil tvurce webu. Udelal to zrejme kvuli tomu, aby clovek mezi tema sekcema clovek nemusel porad proklikavat. Takze na hlavni strance se zobrazuji sekce jako je "Co se nevešlo", "Cyklistické akce", "Kolo a bezpečnost", "Lehocipedy, ležatá kola", "Diskuze k článkům". Prijde ti na tom neco nepochopitelneho?

          Je to jako s clankama na ruznych portalech (idnes, ihned...). Na hlavni strance se zobrazuji clanky ze vsech sekci. A jednotlive sekce si muzes i tak zobrazovat jednotlive...jako tady.

          Takze ja se za ni nebiju. Je to tak udelane a dle meho je to logicke.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám moje lehokolo

                 

            "... tak ho upozornim uplne stejně ..."
            se chlubil jeden mládenec.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.05.2008
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Prodám moje lehokolo

                   

              Matěj též jinak mluvil a jinak dělal, pamatuješ?

              [ Zpět ]
              Datum: 16.05.2008
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Prodám moje lehokolo

                     

                Ja porad nechapu, na co narazis? O co ti jde? Ty sekce udelala redakce, ty sekce jsou spravne....:-)

                A taky diky tobe Matix odesel, protoze jsi do nej ryl blbosti. A pred chvilkou mi nekdo napsal, ze to mas jako sport a ze si te nemam vsimat. Mozna to bude lepsi.

                Zeptej se redakce, proc to maji tak "blbe" (dle tebe) rozdelene.

                [ Zpět ]
                Datum: 16.05.2008
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Prodám moje lehokolo

                   

              Tak ja ti to znova vysvetlim, kdyz to nechapes a rad delas z lidi hlupaky.
              Jakmile nekdo napise nejaky dotaz a zaradi ho do urcite sekce, tak se tento dotaz objevi jak v te dane sekci, tak i na hlavni strance fora. Nezalezi na tom, v jake sekci ten dotaz je. Hlavni stranka fora obsahuje vsechny nejnovejsi vlakna ze vsech sekci.
              Takze kdyz Jitka napise clanek, tak se i zalozi diskuzni vlakno v sekci "Diskuze k clankum", tak se automaticky objevi jak v te dane sekci, tak i na hlavni strance diskuze.
              A tobe vadi, ze to tak je? Ale to si pane musis ztezovat jinde. Ale asi to nikdo nezmeni, protoze hlavni stranka diskuze slouzi neco jako seznam nejaktualnejsich vlaken ze vsech sekci:-) Je to zdejsi system, ktery je ale bezny na vetsine forech.
              Je to tak strasne nepochopitelne??

              [ Zpět ]
              Datum: 16.05.2008
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám moje lehokolo

               

          A co teprve ty vlákna "Hledám parťáka/parťačku" (v "Do světa na kole"). Od toho přece máme seznamku.
          http://www.nakole.cz/seznamka/
          Jak k tomu, my spořádaní diskutéři, přijdeme!?
          :o))

          [ Zpět ]
          Datum: 15.05.2008
          Autor: Suchoj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      Naprostý souhlas. Zde je to o lehokolech, ale jak říkám, Michal si musí vždy rýpnout a ve mně pak bouchnou saze. Všem se omlouvám a slibuji, že už končím s tím dohadováním o něčem zcela jiném, které se nepatří. Příště si rozmyslím reagovat na jakékoli příspěvky nepříhlášeného Michala, protože to rýpání ho zřejmě baví a je to jako donekonečna se přetahovat o provaz: Nepohne se to nidky ani na jednu stranu víc než o metr tam a metr zas zpátky.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2008
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        myslim ze se nemusis omlouvat jen je skoda ze jsi ho neprokouk driv ono je tu vic takovejch podobnej vseznalku a diskutuji vpodstate o nesmyslech pac kola uz probraly ale kecat musej dal dyk vono taky na tech jejich strepech uz neni co zlepsovat :))))))

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    No to se nám to ale rozjelo:-) Tušil jsem že se najde nějaký šťoura kterému bude inzerát trnem...
    Věc se má takhle - nevím jak ostatní lehokolisti, ale já jsem nikdy do inzerce nenahlížel. Co pamatuju, tak od nepaměti (sleduju a přispívám do leho fora od roku 2004) když někdo prodával lehokolo tak to dal do diskuze, tak nevím proč by se to mělo kvůli Michalovi kterému se to nelíbí měnit...Pokud se ti to nelíbí tak to nečti..Těch lehkolo co se prodává stejně není moc a je to rozhodne více k tématu než například "máte chuť si plácnout" Ono většinou se stejně ta diskuze nakonec stočí jinam...Předpokládm že většina lehokoláků jsou inteligentní lidé a nikdo tady nebude nabízet starou lednici.. Na druhou stranu pokud má někdo na prodej npř. jednostrané náboje na tříkolku tak proč to sem nedat že jo. Možná že určitým řešením by bylo založit sekci něco jako "lehobazar" a tím by se to vyřešilo úplně. Ještě bych rád poznamenal jak napsal Pavka že se tady vyskytuju zřídka - čtu diskuzi celkem pravidelně, ale musím bohužel konstatovat že to tady celkem pozbylo úroveň - dost mi vadí takové ty osobní útoky a to ji i možná důvod proč tady někteří lidé přestali psát... což je bohužel škoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (waqaw)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      Já do bazaru koukal, borec tam nabízel nějaké holení nebo co, tak už tam dál zbytečně nelezu.
      Jinak třeba by příště pomohlo použít nějaké existující vlákno, třeba toto:
      http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=6519
      Než zakládat stále nová vlákna s prodejem lehokol.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2008
      Autor: Suchoj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        To, že lze nabídku dát do existujícího lehokolového tématu jsme navrhovali x krát, marně :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      No....ale kvuli me se to menit nemusi:-) Jen me udivuje, jak si to krasne obhajujete...je nas malo, tak mi muzem...ono se to ztrati:-)
      Jinak sekce v diskuzi co navrhujes by byla uzitecna. S tim souhlasim. Protoze stejne jako ty jsem nazoru, ze do diskuze chodi spousta lidi. A je tedy sance, ze nekdo jukne i na bazar a tim padem je vetsi sance pro prodavajici, ze tu vec proda....
      Zkusit navrhnout Jitce a Vaskovi....

      [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Koukám, že medvěd má už své zdatné nástupce....diskuze o ničom....běžte radši jezdit, venku je nádherně.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (highlander)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Celý problém s umístěním odkazu na inzerát na stránce Všeobecně o kole je v tom, že se odkazy ze sekce Lehocipedy objevují i tady. Pokud dobře vidím, tak informace o prodeji - nikoliv inzerát, byla napsána do lehokolové rubriky.Že se objevila ve všeobecných není chyba Toma, ale takhle jsou nastaveny ty stránky. Mě tahle informace zajímá a nevadí mi. Ale klidně bych si ji našel v sekci lehokola, kdyby byla zvlášť.Ti, kterým to vadí, by měli spíš podporovat to, aby se příspěvky z těchto dvou rubrik nemíchaly.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2008
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      všeobecne o kole není rubrika. To je právě zobranění všeho bez ohledu na rubriku. Ne všichni chodí na diskusu tudy. ti, co chodí jen někam, kde je to zajímá pak nechápou, proč vlastně Wert s Michalem protestujou a proč to vlastně čtou. Na jednu stranu je chápu a opravdu bych nechtěl, aby byly všechny rubriky plný bazaru, ale na druhou mě fakt zajímá, že někdo prodává lehokolo a jaký a za kolik a komu a jak ho dělal a proč ho prodává atd. atd. atd. stejně jako většinu lehokolistů....

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        Mozna, ze by stalo za to, navrhnout Vaskovi, aby zalozil sekci neco jako je "Bazar", ktera by se neukazovala na hlavnim seznamu diskuzi. Kdo by chtel, pekne by se tam musel podivat.
        Ja plne chapu, ze je nekdy lepsi dat inzerat tam, kam chodi vice lidi. A taky chapu, ze je nekdy dobre prodej prodiskutovat ve vice lidech (i ja bych za to byl rad, kdyz bych neco prodaval/kupoval). Ale myslim, ze me a Wertovi jde o jedno.... Jednou za cas se tu objevil inzerat, ze nekdo proda lehokolo. Beru to. Ale za posledni dobu se jich tu objevilo nekolik. Navic duplicitne. A to si myslim, ze neni dobre a fer. Forum by mohl za chvilku takhle zneuzivat kde kdo (i klasicky sedici cyklista) a mohl by to okecavat tim, ze se to stejne za chvilku ztrati. Neztrati, kdyz se tam bude diskutovat. Ale 90% diskutujicich asi nebude zajimat, kdo co a za kolik prodava. A kdyz bude kazde druhe vlakno "Prodam...", tak sem lidi prestanou chodit, protoze je nebude bavit se v tom mumraji diskuznich a inzertnich vlaken prehrabovat. Tot muj nazor...
        Jinak navstevuji pravidelne nekolik zajimavych a plodnych diskuzi a vzdy tam nejaka podobna sekce je...prave jako ochrana proti tomuhle "mumraji".

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Kucííí a děvčata , budeme na sebe hodnýýý, jóóóó ?? :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2008
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Kolo je zatím pořád k mání - při rychlém jednání sleva na 7800,- - což je v podstatě cena dílů...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám moje lehokolo

           

      Dej někam fotky, vždyť ten inzerát smazali.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2009
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám moje lehokolo

             

        http://pokryti.wz.cz/foto/6.jpg

        [ Zpět ]
        Datum: 26.09.2009
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám moje lehokolo

               

          No to kolo na té fotce není to které jsem nabízel (to na fotce je druhé v pořadí tkeré jsem stavěl a už dávno má jiného majitele)..Já jsem se potom nakonec rozhodl že jej neprodám...

          [ Zpět ]
          Datum: 30.09.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (waqaw)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    U nás ve vsi vychází "drbnička" Risk se jmenuje. V dnešním vydání (na NETu bude v pondělí odpoledne) nabízí kdosi jetého (ale prý jen málo) MAXe. Jak mi to tak líčil, zřejmě je to HardCore ...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám moje lehokolo

         

    Nenašel sem tu jediného lehokolistu kterému by prodej vadil, tak nevím co se tu vlastně řeší. Nepřihlášenej Michal má sice pravdu, ale jenom ne tady. :-)) Až se tu bude nabízet tisíce lehokol ročně, tak mě to bude štvát, ale takhle se rád podívám na domácí výtvory. Pro hodně lidí to není jenom o koupi ale o inspiraci.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2009
    Autor: Juras
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

713 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024