reklama
Země: Česko Česko

To zas byl víkend :o)))

Koukám na zataženou oblohu, na teploměru 13° a na brdským radaru přeháňky na západě a v Krkonoších.
Předpokládám, že ten víkend jste řádně využili
(já jo, sběrem fotografií k "oblíbené trase" :o)))http://pepikw.rajce.idnes.cz/vikendove_pohranici/ .
A doufám, že se vám to na Mácháč zase zlomí zpět.

[ Zpět ]
Datum: 05.05.2008
Autor: PepikW
  • Re: To zas byl víkend :o)))

Fotky hezký!
    Hele k Suchý bělý se smí? Já myslel, že tím vždycky něco porušuju...

a jaký "že se vám to na Mácháč zase zlomí zpět." Jaký Vám? To jako, že nepřijedeš???

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tahle Dürre Biela je jen CHKO, vlastně NSG :o))), asi myslíš jinou.

No já bych se mohl akorát tak v sobotu připojit na kus cesty.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

myslím tu, co teče kolem stříbrnejch stěn a Pravčický brány. Nevím, jak líp to popsat:o)

[ Zpět ]

tak tam se nesmí, sááámo, ani pěšky :o(
          To teda porušuješ, strážce v Landroveru na tebe !§!

[ Zpět ]

když ony jsou tam tak 300m od silnice dvě nádherný studánky! Já se tam často stavuju když jedu domů, napijeu se a naplním všechny nádoby. Výtečná voda! A podle cedulek pravidelně kontrolováno Českým hydrometeorologickým ústavem.

[ Zpět ]

Víkend se povedl. Měli jsme premiéru. Pořídili jsme sedačku a včera jsme byli poprve s malou na kole. Jenom tak na zkoušku, pár km na Zvíkov a zpátky.Aby se vyzkoušelo co a jak. No, důležitý je, že se jí to líbilo. A to tak že velmi :-) Velice zodpovědně si bere helmičku a je z toho unešená. A nejvíc se jí to líbí, když jedeme rychle a drncá to. A když jedeme louží nebo bahnem. Malá bajkerka :-)))
    Tak mám na kolo parťáka a mám děsnou radost jak nám to šlo.

A pak mě taky těšilo, že i s huákem na zadku jsme to mamince natřeli na plný čáře :-)))))))))

[ Zpět ]
    Autor: Zakarr

Tak to gratuluju ke všem úspěchům! My dvakrát vyjeli do Slepičích hor a jednou kolem Třeboně. Ta Třeboň, to byla odměna pro naši nejstarší, že zvládla ty kopce (tedy oficiálně, ve skutečnosti si potřeboval odpočinout tatínek, jehož dvojmístný vozík se poprvé zdál v těch kopcích OPRAVDU tak nějak těžkej :-)))) Prej Slepičí hory! Kopce krátký, ale zato fakt trhavý. :-)

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl - dnes neregistrovaný)

To mi připomíná, že dlužím tisíceré díky Alvpovi za inspiraci. Ten kraj je opravdu nádhernej, jakto, že jsem ho dřív neznal? :-o

A zadruhé dlužím omluvu značkařům - nedávno jsem je tu pomluvil, že se po značených cyklotrasách nedá jezdit bez bloudění. Tak tedy: neplatí to obecně. Právě Slepičí hory jsou proznačeny perfektně, nakolik můžu z těch dvou výletů soudit.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl - dnes neregistrovaný)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kalendář – Rájem rozhlednovým 2017

Velký nástěnný kalendář s rozhlednami ve Středních Čechách
Rozhledny Středních Čech Kalendář RÁJEM ROZHLEDNOVÝM 2017 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku (30×42 cm), na lesklém…
250 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Hledá se sympaticka cyklistika

včera
Hledám kamarádku - přítelkyni, která ráda věnuje volný čas kolu a když napadá sníh tak lyzim :) Nejvíce jezdím,…

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku

Hledám: Kamaráda na kolo i cykloturistiku
včera
Hledám kamaráda na kolo i cykloturistiku u nás i v zahraničí. Nejlépe z okolí Rudné u Prahy. Jezdím, co to jde v…

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
26.07.2017
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (20 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | 26.07.2017

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017