reklama

Kam s kolem v bytě?

Už jste toto řešili? Sklep máme, ale takový ten s těmi dřevěnými dveřmi a krom toho už je stejně přecpaný. Balkon máme malý a komoru nemáme...
Měli jste někdo podobný problém? Co třeba přichicení na strop či na zeď? Potřeboval bych to vyřešit pro dvě kola.

Díky...

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ukutys)
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    O balkonu bych vůbec neuvažoval, viz odkaz:

    http://www.cykl.cz/index.php?action=news&...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Plukovník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    kamosovi ukradli v panelaku ze 4 patra kolo
    mel ho na balkone

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (martin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Řeším stejný problém, nepokročil jsi už? :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Já tenhle problém nemám, mám volnou místnost. Děti už jsou pryč. I když se mi stýská, má to své výhody, máme kam dát kola.
    Ale kdybych to musel řešit, jednoznačně na zeď nebo na strop ke stěně. A to nejlépe v ložnici. Když tam bude dost místa.
    Ale do sklepa nikdy. Balkon možná. Dneska se dávají mříže na balkony. To už by byl problém nepozorovaně překonat.
    Sám jsem byl překvapený, jak lehce se lankový zámek nechá přestřihnout, když jsme zlomili klíček.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    A nemáte tam taky kolárnu? Dělám si srandu. Když jsme měli jenom Esky a Liberty, byly tam na jedné obrovské hromadě, která se vždycky musela přeházet z jedné strany na druhou a v ní kola najít. Někteří je tam mají dodnes.
    Když mně začalo na kole záležet, nezbylo než vyklidit ten dřevěný sklep, přidat tam ještě jedny plechové dveře, zašroubovat železné kruhy do zdi, k nim zamknout kola dvěma tlustými zámky a přidat hlasitý alarm.
    Předtím ten sklep ale už jednou vykradli, vzali tenkrát jenom bráchovo horské kolo, na kterém nejezdil a oddechl si, že ho už nemusí řešit. Mou tehdejší vymakanou Libertu tam nechali.
    V bytě nepřipadá v úvahu, to bych musel kolo denně čistit, to ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Dneska jsem mel v ruce letak Penny marketu a tam nabizi stropni drzak na kola za 300,- kc, ale vhodne do garaze. Treba by to slo nejak upravit, nebo se nechat inspirovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Od jiste doby se radsi vyhýbám kolům na chodbě v bytě,znovu o ně přijít nechci.Chtěl jsem sice původně realizovat i uchycení ke stropu,ale vzhledem k tomu že bydlíme v pronajatém bytě a pokouším se řešit změnu bydlení,uchycení jsem nerealizoval.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    To co nejvíce miluješ má viset nad manželskou postelí. Od Madony až po kolo, výběr je pouze na uživateli té postele.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      Souhlas, už jsem o tom tady někde psal. Nám visí kola v ložnici. Má to několik "výhod". Jedna z nich je ta, že než tam ta kola pověsím tak je musím pořádně vyčistit. Takže když se vrátíme z výletu manželka jde do sprchy a já na kola. S ohledem na podmínku čistých kol v ložnici se u nás ujalo rčení. Výlet 30 Km, to nemá cenu ani sundavat kola ze stropu.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Marco)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    uz jsem to popisoval na clanku zabezpeceni kola ve sklepe , tak teda jeste jednou vohoblovany asi 2 metrovy prkno , 18 az 20 cm x 3,5 nebo 4 cm na dve az tri kola , zalezi jak nasroubujete na prkno haky , po stranach muzou met haky 45 stupnu sklon , potrebujete hmozdinky , vruty (spravnou delku a prumer ) nejdriv prkno pridelejte radne na strop v mistech kde kola nebudou prekazet a pak haky , zmerte si vzdalenost mezi kolnusy na vasem kole a ted uz jen zbyva vase kolo povesit sedlem dolu , Muj kamos v USA ktery ma garzonku mu to tak vyhovuje , visi mu tam tri kola , MTB, dalsi MTB specialek na sjezd , treking a neprekazej mu . Kola muzete ulozit i na balkon stejnym zpusobem , kdyz na ne nebude prset , ale musite vymyslet jak je zamknout , ale i to se da resit ....

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      Rada , pro ty bicycles na balkone prez zimu . Tady na trhu je silikon lubrikant ve spreji , mozna ze ho ma v CZ i mototechna , vyborne konzervuje kolo tak ze ve vlhku nerezati a nastrikejte ho vsude , ram retez , kazetu , pedaly atd ....na jare kolo suchym hadrem otrete ani ne za 10 minut ... Ja silikon lubrikant taky pouzivam na gumove tesneni dveri v aute , jen slabe nastrikat a utrit pred zimnim obdobim . Se me nestalo abych neotevrel dvere nebo utrhnul tesneni na dverich v aute , zkratka ta guma neprimrzne , ani kdyz se tam dostane vlhkost nebo voda . A v CDN jsou nekdy poradny mrazy . Nastrikejte to i do zamku , taky nezamrzne . Zarucuju se ze silikon lubrikant nezere gumu nebo plastik .

      [ Zpět ]
      Datum: 27.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam s kolem v bytě?

             

        Hlavne by to kolo na balkone melo byt dobre zakryty,protoze jinak je videt zdalky a dnesni zlodeji nejsou lini pro ne slanit s hydraulickyma pakovkama ze strechy,na coz je bohuzel kratkej i silikon lubrikant...

        [ Zpět ]
        Datum: 27.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam s kolem v bytě?

               

          Jsem psal ze kolo musite zamknout , muj kamos to vyresil , kus zakalenyho zeleza prisroubovany na strop , poradnej cable na kola a zamek . Myslim ze ma zamek od Master lock . Jsem psal ze Silikon lubrikant zabranuje korozi . Je samozrejmosti uskladneny kolo na balkone zakryt ale tak aby vzduch mohl ke kolu a pripadna vlhkost vyschnout .

          [ Zpět ]
          Datum: 30.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kam s kolem v bytě?

                 

            Jsem zapomel , Norco ma kaleny oko se zavitem , stoji to tady asi 5 dolaru www.norco.com prelozte si to z anglictiny , Bike Guard ,,Bulldog,, Anchor Bolt , hardened steel , black ED coated , designed to secure bikes in garage atd .... Threated bolt anchor into the wall , V Canade je to product Norco a ma cislo 60-5680 , tak ze jen vyvrtat diru do betonu , jo a protahnete okem jak cable tak i U lock .... Ja tehle anchor bolt mam zadelany i na zdi baraku , na strope a a zdi v garazi a dokonce na betonovym sloupku u plotu ..... muj kamos na balkone a stropu v byte a jednu na zdi . Nevim presne co to je za material ale pilka na zelezo nebo pilnik nema sanci .....

            [ Zpět ]
            Datum: 30.09.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    prestehoval sem se a resim stejnej problem. predpokladam, ze si ho povesim na nejakej ram pod strop (na stenu) v predsini. nemate nekdo nejaky tipy na takovouhle vecicku? na jedno kolo, ale kdyz se vejdou dve nic se nestane. prostor mam vsak jen na jedno (delkou) ...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mdk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Vzhledem k tomu, že mi už jedno kolo před dvěma roky ukradli z balkonu, tak nové teď parkuje v ložnici na zemi, opřené o skříňku... Aspoň ho po každé vyjížďce musím vždycky trochu očistit...;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Já skladuji kolo v bytě. Ale mám to jednoduché, protože bydlím v 3+1 sám. Mám i komoru - kdybych měl rodinu, věšel bych v ní kolo na zeď.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Rasťa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Já mám dvě kola v předsíni zavěšených na háku. Mývá to hodně bytů-takovej výklenek vedle hlavních dveří,cca metr hlubokej. Na zdi sem dal desku, výšku si změřte podle vlastního kole-délka kola+20cm. Pak sem na tu polici dal hák a mám to jako ve vlaku. Vejdou se tam dvě kola+mám prostor nad policí, a dole mám ještě botník.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    A co když jezdím denně a v každém počasí? To by mi připadalo jako tahat si do bytu auto. Nezbývá, než se uklidňovat tím, že špinavé kolo ve sklepě by zloděje trochu odpudilo. Pravidelně totiž čistím jenom ty části, které ovlivňují jízdní vlastnosti...no zkrátka jenom řetěz.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      Nechci nikomu vnucovat svůj názor, ale z těch háků jak sem psal to mám sundaný za cca 2 vteřiny, a za dalších půl minuty to kolo snesu po schodech dolů. Je to možná i rychlejší, než si pro kolo chodit do sklepa.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    Tak já mám kola taky ve sklepě v paneláku. Teda ve sklepech, mám 2 a v nich 3 kola. Nemám teda zase kola za desetitisíce a zatím je nikdo nepotřeboval víc než já:-). No a kdyby jo, tak aspoň bude důvod si koupit nový:-)). Sklep je akorát trochu vylepšenej, vytrhal jsem ty původní latě uchycený na hřebíky, trochu je zhustil a přichytil na vratový šrouby. Zatím se nikdo nepokoušel do sklepa dostat, ani do žádnýho jinýho v baráku.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      To máš zatím z prdele kliku, já bych si do sklepa nedal ani starou skládačku, a to nejsem paneláčník. Kdo nemá místo v bytě a tolerantní dobračku, má problém.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam s kolem v bytě?

             

        V bytě mám komoru, tam se mi vejde 5 kol a ještě i jiné věci. Kolo na kterém jezdím denně a za každého počasí do práce mám ve slkepě, je to vždy taková šunka, kterou nečistím aby vypadala dostatečně odpudivě a mohla být i nějalou dobu zamknuta u obchodu. Přesto je třeba počítat s tím, že i tato bude jednou ukradena. Za svůj dosavadní cykoživot jsem již opotřeboval mnoho kol, několik mi jich ukradli ale jen jedno jsem opotřeboval tak, že šlo do šrotu - čili nebylo ukradeno mělo světovou značku UKRAJINA. Kdyby někteří mladí nevěděli co to je - vysvětlím.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Láďa N.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      Premyslel jste nalicit do sklepa medvedi past proti zlodeji ? Kdyz ano tak prosim Vas budte si jisty ze jen vy sam z vasi rodiny vlastnite od vaseho sklepa klice . Aby to bylo legalni a nikdo Vas nehonil po soudech tak na dverich musi byt cedule s napisem , Zivotu nebezpecno , vstup na vlastni nebezpeci ......

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v bytě?

         

    No tak to já vám teda závidim, že se vám vejde kolo do bytu. Do našeho 0 - 1kk 34m2 nacpem akorát tak sebe, natož ještě kola. Zkoušel jsem to, ale ač mám tolerantní ženu, tohle je naprosto neprůchodný. Jedině, že bych dal kolo do postele a ženu do sklepa, ale ono by to spíš dopadlo tak, že bych v tý kóji skončil já :-) No, alespoň se mi podařilo prosadit instalaci ocelovejch mříží s bezpečnostním zámkem před dveře do sklepa. Ale stejně nespim, si představte ty nervy......

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      jsem v cikloservise videl moc šikovný hák na kolo za 140 Kč kolo se zavesí na stenu pěkne až ke stropu a je to pohoda.sklep ani balkon bych nedoporučoval

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarysek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v bytě?

           

      Nebožtík J. Satinský v jednom filmu používal takovej ruční přístroj, kterým libovolně zmenšoval věci. Možná to je ta jediná cesta.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024