reklama

mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám 100kg jezdim rekr

mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám 100kg jezdim rekreačně

[ Zpět ]
Datum: 25.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (husar ([email protected]))
  • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám

         

    Mě se víc líbí to šedivé, to opravdu nemá chybu. Ovšem rozhodnout se nakonec budeš muset sám ...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám

           

      omlouvam se nějak to uteklo,mám na mysli author zenith versuv kellys neos nebo exquisite

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (husar ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám

             

        Přihoď tam ještě odkazy, bude to čitelnější.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2008
        Autor: Papji
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám 100kg jezdim

         

    husarský kousek .-) supr tip na kolo, které svět neviděl :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám 100kg jezdim

         

    AV zrovna moc dobře neradí, to šedivé je sice možná lépe barevně sladěné, ale je vesměs jenom na alivku a ta vidlice je taky pochybná. Bral bych to červené, tam je alespoň deore.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám

           

      Tedy, jestli to červené budou dávat, vzal bych si také jedno. To šedé bych halt třeba i zaplatil ...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2008
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám 100kg jezdim

         

    Tak krom fulla a HT mám i treka stratose, dřív jsem jezdil jen na něm, teď už méně, ale naprostá spokojenost. Jo a když jsem na něm začínal, tak jsem měl 123kilo. Takže na Tvé rekreační ježdění podle mne zenit naprosto vhodná volba :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mužete poradit které z těchto kol je lepší,mám 100kg jezdim

           

      Jo a hlavně neřeš vidlici, i ten "šunt" co tam je, je furt lepší než pevná vidle. A časem uvidíš, vidli měnit nebudeš. Necháš kolo tak jak je. V případě, že ne, tak měníš kolo celé :-))) Beru podle sebe .-))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

582 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024