reklama

Zdravím.

Zdravím.
Poraďte jestli je lepší mít plášť na MTB 2,1 ve předu a 1,9 vzadu nebo obráceně?

[ Zpět ]
Datum: 22.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruchař)
  • Re: Zdravím.

A co na to hodit průměr a mít 2.0 na "oboch"? :-) Já to tak mám...

[ Zpět ]
    Datum: 22.04.2008
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Super nazev diskuzniho vlakna :o)
    Pokud nekdo vozi na biku jeden sirsi plast nez druhy, tak na prednim, to stejny plati s hrubsim vzorkem, taky na predni- kvuli vyssi adhezi. I kdyz s tou ruznou sirkou se dneska clovek asi setka jenom vyjimecne.

[ Zpět ]
    Datum: 23.04.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Sem tam se to objeví u modelů GT. Vepředu 2.1 a vzadu 1.9.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (džanek)

Nooo, nejlepší je mít vpředu vzorek pro přední kolo, vzadu pro zadní, anebo na obou univerzální.
    To číslo (2,1 nebo 1,9) neznamená nic, prý je to nějaká šířka pláště, ale šuplérou lze snadno ověřit, že tomu tak není...

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu partnera?

včera
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

18.08.2017
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (13 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017