reklama

Jednosměrné argumenty

Vzhledem k tomu,že se již nechytám na nit "Řidičské umění",totéž platí o "Tak s cyklistama..." a musím reagovat,proto je tu název jiný,obsah je však asi totožný.Medvěde,neodpověděl jsem Ti na Tvou reakci na můj příspěvek.Zanalizoval jsem diskuzi mezi Tebou a ostatními(m.j.Joe@CUBE,Ifča,Šnek,k.vl.,hekynen aj.) a ješitně i se mnou a zjistil jsem,že vždy přehodíš vexle a dostáváš se ke své ideologii-teorii.Snažil jsem se Ti uvést konkrétní případy,ale vždy,kd yž máš konkrétně odpovědět "ano" nebo "ne",vybereš si pouze to,co Ti vyhovuje.Pokud jste hovořili o tržním hospodářství(nebudu vždy vyjmenovávat,kdo byl Tvým oponentem),silných jedincích,o platech,o ekologii,chci Ti sdělit:Lenin také kromě jiného nenechal vymlátit silné jedince s ekonomickým a komerčním potenciálem.Dle mě se také Ty chováš tržně(a ne že ne),vždyť sám říkáš,že si vybíráš,co potřebuješ k životu.A teď k tomu,co Ti dlužím za odpovědi a,prosím Tě,až budeš reagovat,buď konkrétní,otázky budou položeny tak,aby odpověď byla jednoduchá.Když jsem uvedl,že auto jsem využíval z ekonomických důvodů,měl jsem tím na mysli svůj sobecký prospěch-v ušetřeném čase jsem mohl více pracovat a to znamená dopřát rodině zázemí,nestresovat se existenčními problémi etc.Vzhledem k tomu,že se diskutovalo o špatných platech pedagogů(souhlas),ptám se:máš(dle Tebe) malý plat.Já Ti nabídnu třikrát tolik za výuku,překlady a tlumočení,ale bude to náročné na čas a místo a bez auta to nezvládneš.Co si zvolíš?Peníze(odpadnou Ti starosti,o kterých jsi se zmiňoval,Ty i rodinní příslušníci si budete moci splnit přání etc),nebo mě pošleš do háje,protože autem přece nebudeš svinit životní prostředí.Dále jsem Ti uvedl:přijede pro mne auto(protože jsem se ho s ohledem na nový životní styl vzdal),které mě odveze na jednání,kde bude rozhodující můj verdikt k projektu o zlepšení životního prostředí o x%.Tak co si mám dle Tebe vybrat?Když jsem Ti toto uvedl jako příklad,zmiňoval jgasi se o tom,že to je v podstatě hovadina jezdit na takové jednání autem.Myslím si,že mám dosti silnou pozici,ale nedovedu si představit,že nějaké zahraniční vládní delegaci budu určovat,jaký mají vozový park a diktovat jim hodinu jednání,protože ekologické spojení je pomalejší.Takže co?Přínos ekologii v podobě dobrého projektu nebo si masírovat ego,že jsem nepoužil auto?Příklad třetí:líbí se mi Tvoje nadšení a idealismus a tak Tě přizvu k jednání,kde budeš prezentovat svoje stanoviska,ale já Ti určím místo a čas a Ty zjistíš,že bez auta nejsi schopen toto zvládnout,takže mě asi pošleš do řiti a celý život budeš vykládat o tom,jak jsi nemohl ovlivnit ekologické dění?Prosím nejen Tebe,ale i ty,kteří s Tebou již mnohokrát diskutovali,sdělte mi,jak se Medvěd asi rozhodne??!!??Já totiž nejvíce bojuji s lidmi,kteří spotřebovávají mnoho energie na,aby vysvětlovali,proč něco nejde.A teď,když je tato doba-plná spěchu a všelijakých zvratů-určitě narážíte(vy všichni) na to,že když přijdete s "něčím" novým,80% je proti.Zdravím vás.

[ Zpět ]
Datum: 20.04.2008
Autor: jinec
  • Re: Jednosměrné argumenty

         

    No jestli na toto Medvěd odpoví stylem Ano/Ne, tak asi sežeru posranou metlu... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2008
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jednosměrné argumenty

         

    Odpovím postupně. Výhybku přehazovat nemusím, protože ji mám přehozenou permanentně na svoje oblíbená témata. K neoblíbeným nebo pro mě méně zajímavým tématům se nevyjadřuju vůbec. Přispívám zde pouze do každého dvanáctého tématu. I když pak už občas docela masivně.

    Každý duševně zdravý člověk má nějaký svůj žebříček hodnot. Někdo se podle něj jen řídí a ani si ho nijak zvlášť neuvědomuje, někdo o těch věcech víc přemýšlí (a mluví či píše). Pak se může stát, že to ostatní považují za jakousi ideologii.

    Že bych se choval tržně, o tom tedy opravdu nic nevím. Občas jsem se pro legraci nechal naverbovat jako respondent do nějakých spotřebitelských průzkumů a vždycky v nich zadavatelům vyšlo, že moje uvažování a chování je absolutně mimotržní a reklamou naprosto neovlivnitelné. Z těchto průzkumů vždy vylezlo, že nepředstavuju vhodný cílový objekt pro jakoukoli reklamu.

    Pokud za "tržní" chování považuješ, že si občas musím (nechat) něco koupit a že to pak také spotřebuju, tudíž si musím přece jen z nějaké nabídky vybrat, pak jsem samozřejmě tržní až na půdu.

    Na to, aby člověk mohl odpovědět "ano" nebo "ne", musí být otázka také vhodně položena. Na některé otázky je možné takto odpovědět, u jiných musím svou odpověď podmínit určitými okolnostmi. Nejsem stroj, aby moje chování bylo nějak dopředu naprogramovatelné. Sice mám mnoho svých zásad, ale přesto posuzuju každou situaci také podle konkrétních okolností. Takže mezi "ano" a "ne" je ještě celá škála možných odpovědí, jako např. "nevím", "je mi to jedno", neodkážu posoudit, "záleží na okolnostech" a podobně. Ne vždy se musí nutně jednat o vyhýbavé odpovědi.

    Na Tvoji otázku, zda jako pedagog mám malý plat, mohu odpovědět poměrně jednoznačně, i když svou odpověď doprovodím komentářem: Ne, svůj příjem za nízký nepovažuji. A to z několika důvodů: Nepracuju v závislém (tedy zaměstnaneckém) poměru. Množství práce i cenu práce si reguluju a určuju podle své vlastní úvahy. Můj čistý příjem není zdaleka stabilní. Pohyboval se mezi 20 a 140 tisíci (v cenách roku 2007).

    Tvoje případná nabídka by mě tudíž nechala absolutně chladným. Když budu chtít svůj příjem ztrojnásobit, není to pro mě problém. Rozhodně bych si kvůli tomu ale nepořizoval auto.

    Kdysi (asi tak před patnácti lety) jedna firma o mé služby stála natolik, že pro mě posílali auto a zase mě vozili domů. Původně jsem jejich nabídku odmítl, ale ukecali mě. Moje svědomí ale zůstalo v podstatě čisté, neboť jsem si uvědomil, že kdybych to nebyl já, nejspíš by tím samým autem jezdili pro někoho jiného, protože sídlo jejich firmy bylo prostě z ruky. Přesto bych to dnes už nejspíš neudělal.

    Druhý extrém jsem prodělal o něco později, kdy o moje služby stál bohatý manažer z Benešova. Neměl absolutně čas za mnou dojíždět do Prahy, ale mých služeb se vzdát nechtěl. A tak jsme se domluvili, že za ním budu jednou týdně jezdit z Prahy do Benešova - na kole. Pro mě to byla vítaná projížďka uprostřed pracovního týdne - dvě hodinky tam, necelé dvě hodinky zpátky. A ani jsem mu kvůli tomu nešponoval cenu. Platil v podstatě stejně jako moji pražští klienti.

    Nevyznám se v pravidlech jednání nějakých funkcionářů a vlivných lidí. Prostě pokud bych si mohl vybrat, zcela jistě by auto bylo až jako ta poslední varianta. Ani nevím, jak daleko jsi na ta jednání jezdil. Jak jsem Ti psal, i já jsem se svého času nechal vozit. Tenkrát jsem ale myslím ještě neměl kolo. Tehdy jsem za svými klienty po Praze chodil pěšky :o))

    Za použití auta kvůli jednání o ekologii Tě samozřejmě zatracovat nebudu. To bych musel zatratit i Ala Gorea, který se přepravuje zpravidla ještě neekologičtěji. Vnímám to jako nutné zlo. Skoro bych to srovnal se svým postojem, že posledním úkolem (neekologické) techniky je odstranit škody, které způsobila. Tak nechť auto vozí lidi, kteří se zasadí o to, aby celosvětově aut podstatně ubylo. To bych za nějaké farizejství nepovažoval.

    Tím se dostávám k Tvé poslední otázce. Moje odpověď zní: Udělal bych všechno pro to, abych na tom kole přijet mohl. Pokusil bych se Tě přimět ke změně místa a času tak, abych na tom kole přijet mohl. Případně bych se zařídil tak, abych si ty podmínky pro to vytvořil já. Na druhou stranu jsem velmi skeptický, zdali bych na nějakém jednání mohl být k něčemu dobrý. Jsem velmi plachý a rozhodně nejsem tribunový řečník. Jsem sice zvyklý přednášet až stovkám lidí, ale jen ve svém oboru. U takhle kontroverzních témat, jako je ekologie, bych nejspíš nechal mluvit povolanější. Případně bych napsal profesoru Janu Kellerovi, jestli by to nevzal za mě. :o))

    Musím se ohradit proti srovnávání mé osoby s lidmi, kteří jen vykládají, proč něco nejde. Já jsem daleko dřív začal konat než kecat. A teprve když jsem sám sobě v průběhu dvou desetiletí dokázal, že je určité chování možné (například žít bez auta nebo spotřebovávat v ekologicky udržitelné míře), mohu o tom bez obav hovořit či psát. Neznamená to, že bych se považoval za nějaký vzor ekologického chování. To určitě ne. Ale spíš mluvím o způsobech chování, které jsem si vyzkoušel a které se osvědčily. A ty tady prezentuji a obhajuji, nikoli mou vlastní osobu. Ta je naprosto podružná, šedá a nezajímavá.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2008
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      Co to zase je, tohleto?
      Další téma k přeškrtnutí...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        A proč to sem píšeš? Proč to nepřeškrtneš rovnou a nevěnuješ se pro Tebe zajímavějším tématům? Já taky většinu témat neotvírám, a pokud je otevřu a nezaujmou mě, tak je mlčky přeškrtnu. Kdybych měl do všch přeškrtnutých témat psát rozhořčené příspěvky, že mě nezajímají, nejspíš bych nedělal nic jiného.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2008
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      Díky, Méďo, já věděl, že na tebe je spolehnutí, že tu metlu nebudu muser sežrat... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      Měďo, ve své argumentaci mi silně připomínáš mojí ex manželku. Ta si ze všeho taky brala jen to, co se jí hodilo do krámu a čím si mohla tu svou pravdu "posvětit"...
      Na jedné straně řveš, jak učitelé (včetně tebe) jsou mrzce placeni, na druhé straně jedním dechem dodáváš, že není pro tebe problém vydělat i 140 tisíc (ročně/měsíčně/týdně/denně?) (poznámky typu "ale to nebylo každý měsíc" si laskavě nech od cesty). Podle tvé "logiky" se tedy můj čistý příjem pohybuje od mínus 50 tisíc do plus 250 tisíc... údaj od do je zcela k ničemu, uveď, když už, čistý roční příjem (nebo průměrný měsíční). To je přesně ta tvá "argumentace" - uvést údaj, který je sice možná přesný, ale zcela na prd. A tak je to u tebe (skoro) se vším...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        Možná jsi mě špatně pochopil. O platech učitelů tu nemluvím kvůli sobě. Je fakt, že jsem před mnoha lety kvůli mizernému platu ze školství odešel, ale v tomto případě mi jde o princip. Prostě si myslím, že učitelská práce má pro společnost podstatně větší význam než kolik za ni učitelé dostávají zaplaceno.

        Upřímně řečeno - do toho, kolik přesně vydělávám, nikomu nic není. Nepsal jsem to proto, abych se chlubil nebo si stěžoval, ale jako ilustraci, že si mohu množství práce a svůj příjem regulovat podle svých potřeb. Takže jediné, co můžu upřesnit, je, že v uvedeném intervalu jsem se pohyboval v posledních patnácti letech. Jo, a navíc jsem do toho nepočítal prázdninové měsíce, kdy můj příjem činí úplně čistou NULU, protože mně nikdo neplatí dovolenou (a jak to tak vidím, nejspíš mi nebude nikdo platit ani důchod). Takže jestli si to budeš chtít přepočítat na roční čistý příjem, musíš ten interval násobit pouze deseti, nikoli dvanácti měsíci.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2008
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      "To bych musel zatratit Ala Gorea"... Skvostná věta! Ten nejčistší reprezentat tržního myšlení... "Tahle myšlenka zrovna frčí, co takhle na tom něco trhnout." A trhnul i Nobelovku. (Ne, že za propagací svých myšlenek se chudák musí neekologicky přepravovat... ale šikovný prodej myšlenek mu zajistil prostředky mj. na to, aby se neekologicky přepravoval kdy ho napadne a kam ho napadne.) A pak že nejsi ovlivnitelný reklamou! :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        Klídek, on ti to politicky vysvětlí... že jsi úplně blbá (jako my všichni)... a na kříž s tebou! ;-))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2008
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        Neposuzuju jeho osobu a pohnutky, nýbrž jeho argumenty a myšlenky. Myslím, že dělá mnoho užitečné práce a je úplně jedno, jestli tyto myšlenky zrovna frčí nebo nefrčí. Má snad o těch problémech mlčet jen proto, aby ho někdo neobvinil, že se veze na nějaké módní vlně? Kéž by takových lidí bylo víc. S reklamou to absolutně nesouvisí. Nebo si myslíš, že si kvůli němu něco koupím?

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2008
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jednosměrné argumenty

               

          Aha... myšlenka... užitečná práce...
          Katastrofické filmy letěly vždy, ale na ně je v Holywoodu už přece jen velká konkurence... Takže nový kabátek a aby to nevydělávalo...¨
          Jestliže sis kvůli němu nic nekoupil, odkud víš, jaké má myšlenky? :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2008
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jednosměrné argumenty

                 

            Na to, abych se seznámil s jeho myšlenkami, si opravdu nepotřebuju nic kupovat. Ty myslíš, že jako vydělává na svých knihách. No, možná ano, ale i na internetu je toho ohromná spousta a film "Nepříjemná pravda" se dá zhlédnout, aniž by si ho člověk musel zrovna koupit. Třeba se dá půjčit :o))

            [ Zpět ]
            Datum: 20.04.2008
            Autor: Medvěd
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      Sakra-to jsem si naběhl,zametl jsi mne.Proto se pokusím rychle zareagovat a se studem se někam stáhnu.Jak slyším jména amerických politiků,je mi zle.Počátkem 90.let si lidé nechali radit(a padali zbožně na pr...) jenom proto,že to byl pro mne stále záhadný fenomén.Tehdy jsem se dosti styděl,protože se jednalo o lidi velmi inteligentní,s patřičnou zodpovědností i rozhodovací pravomocí.Dále-já Ti lhal!Nevím,zda je omluvou,že z neznalosti.Skutečně jsem nevěděl,že pedagogové vydělávají 140.000,-Kč měsíčně.Moje lež?Když jsem uvedl,že bych Ti nabídl trojnásobek-to je ta lež.Já bych Ti 420.000,- nenabídnul.Ohledně toho,že jsi plachý(četl jsem to i v jiném příspěvku),nic si z toho nedělej,já ženským říkal to samé a ještě to,že jsem odmalička sexuelně zakřiknutý.Protože jsem skutečně narazil na zeď a nemám sílu argumentovat,sděl mi,prosím,aspoň jedno:kolik jsi pro svou ideologii získal lidí a ještě-uvažuješ strategicky?Tím myslím,zda uvažuješ o tom,co bude s Tebou a Tvými blízkými třeba za 20 let.Vzhledem k tomu,že všechno se mění a podléhá zákonům vývoje,věř spíše na silné dravé jedince než na pomoc státu(jak jsi zmiňoval na jiném místě).A tím se opět vracíme k mému příspěvku a Tvé reakci.Vykašli se na delší cesty na kole za klienty,zkrať si čas jiným dopravním prostředkem,času navíc využij k rozšíření klientely a prostředky získané navíc investuj do nějaké ekologické farmy,kterou pro sebe a Tvé blízké jistě přizpůsobíš k obrazu svému.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Autor: jinec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        Na mě taky působí jména amerických politiků velmi podobně. Al Gore je v tomto ohledu u mě vlastně tak trochu výjimka.

        Pokud bys mi nabízel trojnásobek mého příjmu, chápal bych to jako nabídku trojnásobku HODINOVÉHO příjmu. Tys nemohl vědět, kolik hodin bych odpracoval. Takže si nemyslím, že bys mi lhal. Podle toho, jak na mě působí Tvé příspěvky, Ty lhář nejsi.

        Zbytku Tvého příspěvku příliš nerozumím. Já přece nezískávám pro svou ideologii žádné lidi. Jen si občas s někým vyměňuju myšlenky, ale pak už nesleduju, jaký efekt má moje "ideologická masáž" na ostatní. Ať si mé argumenty sami přeberou a případně podle nich upraví své myšlení, názory, postoje a třeba i chování. Ale kontrolovat je přece nebudu, abych změřil, jaký dopad moje "agitace" má.

        O tom, co bude se mnou a mými blízkými za 20 let samozřejmě občas uvažuju. Ale také vím, že takhle velký časový horizont skýtá vysoké riziko chyby. Jak přesně mohl třeba můj pradědeček určit svou budoucnost na dvacet let dopředu třeba někdy v roce 1904?, můj dědeček v roce 1934 nebo můj otec v roce 1974? Ani jeden z nich nemohl tušit, kam a o jaký kus se svět za tu dobu posune. Stejně tak to nemohu nyní tušit já. Můžu se pouze dohadovat.

        O jiném dopravním prostředku než o kole opravdu neuvažuju a svou klientelu příliš rozšiřovat nepotřebuju. A ekologickou farmu? Budu o tom uvažovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2008
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      Škrtám...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl dnes neregistrovaný)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        No a co? :o))

        [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2008
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jednosměrné argumenty

         

    Dávám klidně tisíc korun Vám, kdo tu vedete tyhle plky, aby jste si založili svoje stránky a odstěhovali se. Fakt už se bojím otevřít nějaké nové téma s hrůzou co zase budete probírat. Takže až si založíte plkyweb tak sdělte číslo účtu..

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      Dobrej napad:-)
      plkweb.cz...doména je volná

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednosměrné argumenty

             

        Už máš na účtě tu tisícovku?

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2008
        Autor: jinec
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jednosměrné argumenty

               

          No....ja to koupit muzu, muzu k tomu koupit hosting, muzu tam dat nejake forum....mozna by i tisicovka stacila. Jde o to, zda by tam nekdo sel:-)))))

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jednosměrné argumenty

                 

            Nepůjdou, budou prudit tady .-(

            [ Zpět ]
            Datum: 20.04.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jednosměrné argumenty

                   

              Na každý spam je jediná pomoc: nereagovat. Jenže se tady vždycky najde někdo nový, kdo s dotyčným začne diskutovat a to je cesta do pekel.

              [ Zpět ]
              Datum: 20.04.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (IvošII)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jednosměrné argumenty

                     

                Njn, já si taky říkám, že nebudu na ty plky reagovat, ale někdy se prostě neudržím :-((( to fakt nejde číst :-(

                [ Zpět ]
                Datum: 20.04.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jednosměrné argumenty

                       

                  No právě a to je voda na spamův mlýn :-) Chce to nečíst, jinak se člověk nervne a to škodí zdraví. Dělám to už pár měsíců a cítím se mnohem lépe :-D

                  [ Zpět ]
                  Datum: 20.04.2008
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (IvošII)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jednosměrné argumenty

                       

                  přesně tak, u mne je to zcela stejně...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 20.04.2008
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Jednosměrné argumenty

                         

                    Njn, třeba se to taky někdy naučím :-)))

                    [ Zpět ]
                    Datum: 20.04.2008
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jednosměrné argumenty

         

    Opět nezáživná diskuze o ničem, která nikomu nic nedá.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2008
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednosměrné argumenty

           

      ...a bude hur

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2008
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jednosměrné argumenty

         

    Teď mi tedy přijde, že patříš mezi ty lidi, kteří spotřebovávají mnoho energie na to, aby vysvětlovali, proč něco nejde.
    Trochu se uskromnit, to fakt nejde. To je lepší spotřebovávat ještě mnohem víc energie k tomu, aby se člověk uskromnit nemusel :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024