reklama

dominator ottawa

Ma nekdo reference na cross-kolo Dominator Ottawa?Chci jej koupit.

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (miva)
  • Re: dominator ottawa

         

    Kolo z marketu? Z Makra? :-O

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dominator ottawa

         

    nevím, ale nějak mne ten název odrazuje. Asi proto, že této značky je u nás plno v hypermarketech (V Tescu)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dominator ottawa

           

      Nejedna sa o kolo z TEsca, ale z novej pobocky Olpran v Trencine s touto vybavou:

      Rám ALUFORCE Alu 6061, Přední vidlice Spinner Odesa AC se zámkem, Řidítka ZOOM Alu, cross, Grips VELO kraton, Představec ZOOM Alu 105/120mm, Hlavové složení NECO Alu integrované, Převodník Shimano FC-T303, Středové složení TH BB-7420ST, Přesmykač Shimano C-serie, Měnič Shimano Deore, Řazení Shimano Alivio, Pastorek Shimano CS-HG30 , Řetěz IG51, Náboje FORMULA Alu,QR / Shimano Altus, Brzdy TEKTRO 845Al, Brzdové páky Shimano Alivio, Ráfky Alex X2100, Pneu Kenda K-847, Pedály WELLGO Alu, Sedlovka Kalloy SP-259, Alu odpružená, Sedlo Dominátor cross, Nástavce ZOOM Alu , Počet rychlostí 24, MC cena Kč 12.990.-

      Co ty na to?Mne sa to zda super!

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (miva)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dominator ottawa

             

        abych se přiznal, nemám moc důvěru ani ke značce Olpran.
        Ale třeba se mýlím, počkej na reakce jiných.
        Já osobně bych se bál dávat 13 tisíc za tohle kolo

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dominator ottawa

         

    Já mám sice proti kolům z hypermarketu také určitou averzi, ale nemohu říct, že bych je jednoznačně všechna odsuzoval. Nicméně na podkladě některých modelů olpranu a dominátora, nabízených právě v hypermarketech, bych si pro tuhle značku nešel ani do speciálky. Osazení "Tvého" kola je úplně normální, toho bych se nebál, jedinou neznámou pro mě je ta vidlice. Ale zase: znám kluka, který cca před 2 roky koupil v hyper. Red Foxe za cca 10 tis., podle jeho vyjádření spokojenost, pouze vidlice ZOOM je prý těžká. A měl to spočítané, že kdyby si toho Red Foxe dával dohromady po jednotlivých komponentech sám, tak by ho to vyšlo za větší peníze než ho koupit jako celek (což podle mě platí u kol z prodejen, tohle bylo poprvé, co mi to někdo říkal o kole z hyper.).

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dominator ottawa

           

      Islo by o maloobchod, ale chcel som naznacit, ze takuto vybavu ponuka Author /rexlex/ za 18 000. Komplet Al prevedenie, vidlica so zamkom, menic Deore ...Mna laka prave ta cena, o rame bohuzial neviem nic.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (miva)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dominator ottawa

             

        Ale právě rámu bych se neobával. Vždyť je dělaný stejně jako většina ostatních v Asii.
        Teď nemluvím o dominátoru nebo olpranu, ale obecně: jsem velký fanda authora, ale jak to tak sleduji, stále více modelů jiných značek je osazeno komponenty, které má author až ve vyšší cenové hladině (např. kellys, merida). Zřejmě jako by tyhle značky se snažili vypíchnout authora z jeho prvenství tím. Myslím si, že např. u synergiho jakožto vlajkové lodi krossové řady authora bude muset za tyhle peníze přijít lepší osazení (třeba komplet XT), aby mu v tomhle nedávala na frak právě merida.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dominator ottawa

               

          Pardon, ten slovosled. Ještě jsem dneska nejed...

          [ Zpět ]
          Datum: 06.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024