reklama

Závody v polabí

Zdravím!
Nevíte někdo o nějakých cyklozávodech v polabí? Bydlím u Lysé nad Labem a myslím si, že je tam docela dost cyklistů. Nebo kdyby byla chuť nějaké neoficiální závody uspořádat... jen tak, pro chuť :)

Datum: 16.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
  • Re: Závody v polabí

         

    Milovicak zdravi do Lyse:-)
    Houstecky cyklomaraton ( http://www.cyklocelakovice.cz/zavody.html ). Neni to uplne polabi, ale vede to kolem Jizery a kousek od Lyse (pres Starou Lysou).

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Závody v polabí

           

      Ahoj Michale,
      kde v Milovicích bydlíš? Jsem taky z Milovic, ale nikoho tam neznám a nemám s kým jezdit:(. Jsem psal od lysé, Milovice přeci jen nejsou tak známé :)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Závody v polabí

             

        No ja tam zrovna tedka nejsem. Jsem za hranicema. Ale az tam zase budu (na podzim:-) ), muzem nekam vyrazit...
        Jinak par lidi v Milovicich jezdi. Dokonce dve docela pohledne holky:-)
        Jinak zavody poradaji kluci z Ceskeho Brodu a pak urcite i mladoboleslavsky cyklisticky klub.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Závody v polabí

               

          To já mám jednu moc hezkou holku doma:). Ale jinak si to teda užívej za hranicema, na podzim už v Milovicích doufám nebudu, moc se mne tam nelíbí:(

          [ Zpět ]
          Datum: 17.04.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (ZdenekCyklo)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Závody v polabí

                 

            Am to ja taky:-) Jen jsem upozornoval. Navic nevypadaj na zadne vejletnice. Berou to asi vazne. Ale byly fajn, kdyz jsem tenkrat s snima hodil rec:-)
            Jak jako nelibi? Me taky ne:-) Ale vyhovuje mi, ze je tam zatim jeste dost zelene nez v jinych zemich. A hlavne vyrazis kousek za mesto a mas svatej klid...nikde nikdo:-)
            Ale jednou to tam bude sileny...:-(

            [ Zpět ]
            Datum: 17.04.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Závody v polabí

               

          Přivedli jste mě na jinou myšlenku..do Lysý a tudíž i do Milovic to nemám daleko, ale vlastně ten bývalý vojenský prostor vůbec neznám. Nenašel by se nějaký traser (traserka), který to tam má v malíčku a zkusit uspořádat exkurzi po stopách střední skupiny vojsk? Domnívám se, že ten prostor je natolik velký, že by to jistě dalo na celodenní bikování....s občerstvením to asi bude horší, kantýny ani army už tam asi nefungujou, ale nějakýho buřta bychom jistě někde upekli....to je jenom na zvážení....

          [ Zpět ]
          Datum: 17.04.2008
          Autor: bikermann
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Závody v polabí

                 

            Uz jsem to sliboval Wertovi. Bohuzel jsem ted mimi CR. Ale tady jednoho Milovicaka mate, tak to dejte dohromady:-)
            Jinak zajimave to tam je. Spousta opustenych budov, vojenskych tentonoc....A i krajina je takova zvlastni. Jinak obcerstveni se vzdy najde. Zas tak obrovske to neni.
            Mozna az budu v CR, naplanuju tam nejakou nakolackou vyjizdku....

            [ Zpět ]
            Datum: 17.04.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Závody v polabí

                   

              Zrovna pristi vikend budu v Milovicich :) Jedu se tam podivat na trucktrial :D

              [ Zpět ]
              Datum: 18.04.2008
              Autor: wewerka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Závody v polabí

                     

                Co takhle tam natočit nějaký materiál, příp. se podělit? Tohle můžu..;)

                [ Zpět ]
                Datum: 19.04.2008
                Autor: mira.l
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Závody v polabí

                       

                  Kameru jsem nevytahla uz rok a fotky ti moc nereknou. Navic bezva fotky focene blize nez se dostanu jsou na www.trucktrial.cz
                  Co se takhle prijet podivat? :) Jinak dalsi akce bude nekde vedle Pisku.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 19.04.2008
                  Autor: wewerka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Závody v polabí

                         

                    Když je to přec jen trošku z ruky:)
                    Ale o tom okolí Písku popřemýšlím:)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 19.04.2008
                    Autor: mira.l
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Závody v polabí

                     

                Jooo, tak to zavidim. Byl jsem tam na nich zatim jen jednou a bylo to neuveritelne, co ty kravy velky projedou. Jinak videa se daji najit na youtube...staci tusim zadat "Milovice" a uz se to tam nekde najde.

                [ Zpět ]
                Datum: 19.04.2008
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024