reklama

Jaký cross -co nej?

Padl mi do oka Author Synergy. Co jiného by ještě stálo za úvahu? Budu jezdit z 80% silnici.

Do 30000,-Kč

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (JF)
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    No určitě je to výborný stroj! Záleží jen na tvé peněžence kolik do toho kola chceš investovat a kolik asi hodláš jezdit. Mám sice jen Authora Classic SX, stál mě 10000,- najezdím přes 1000km za rok ale jsem velmi spokojený, zatím jsem jen asi 5x píchl, žádné větší závady nebyly. Takže hodně štěstí při rozhodování! james74

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký cross -co nej?

           

      Díky. Jezdím kolem 5000km ročně. Při tom vyžaduji ale naprostou spolehlivost...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (JF)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    Synergy je opravdu špička. Ale stálo by možná za to trošku porovnat s Meridou Special Edition.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    Konečně někdo, kdo chce trochu dražší kolo. Už jsem si tu připadal jako snob.
    Merida Crossway S.E. je super. Je komplet v XTéčku, má poměrně masivní Alu rám. Jen zadní stavba by mohla, dle mého subjektivního názoru, víc tlumit. A letošní dizajn je trochu slabší oproti loňsku. Mám na ní najeto cca 4000 a zatim žádnej problém.

    Jen nevim, jak to myslíš s tou "naprostoru spolehlivostí"? To bys musel provádět údržbu jako u letectva. Hodina letu=několik hodin údržby. Ale i tak může něco odejít, tomu se neubráníš.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký cross -co nej?

           

      No, Meridu jsem taky zvažoval. Ale rám Authora se mi zalíbil víc. Chtěl jsem spíš alá silnice, než terén.
      Spolehlivostí? No, koupil jsem kolo za 10000,-Kč, Najel cca 3500K, a jen se rozčiluji, vyměňuji, seřizuji... Když jsem měl silnici -rám Bareš, výbava SHIM.105, tak jsme seřídil akorát na jaře, a pak na podzim rozborka, zborka...

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (JF)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký cross -co nej?

             

        No mít na silnici bareše se 105tkou, tak si jen pohvizduju.
        Co to bylo za kolo za těch 10 tis.?

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaký cross -co nej?

               

          To kolo za 10000,- byl Superior. Model nepamatuji.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jf)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    ja jsem mel asi podobne pozadavky-vic silnice,ale hlavne jezdit o prazdninach na tezko s baglama. kopil jsem synergy a to z toho duvodu ze mi nahrazuje jak silnici tak i kolo do terenu. mimo prazdniny jsem obul silnicni plaste, pro jizdu s batozinou dam zpet puvodni.cili nemel jsem dost financi koupit kola dve, takze jsem timto problem vyresil. ale je jasne ze na silnici se nikdy silnicce nevyrovnam a v terenu hoskemu take ne.kolo mam cca9mesicu a najeto cca2500km a vse v poho. doporucuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    Synergy je určitě vynikající. Já šel loni na podzim o jeden model níž, koupil jsem Airlina a jsem naprosto spokojen. Mám najeto něco přes 1000km, bez nejmenších problémů. Oba modely se liší jen v některých komponentech (přehazovačka, přesmykač, ...), ale rám a vidlice jsou stejné. Za ušetřené peníze jsem pořídil komplet brašny a nosič Sport Arsenal a ještě mi zbylo. Takže jen zvaž, jestli se vyplatí dát za Synergy takovou pálku, když Airline nabízí v podstatě totéž. Hodně štěstí ! Jirka

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký cross -co nej?

           

      Zvažuji stále ty dva modely: Arline/Synergy. Ale černá se mi líbí víc. A lepší komponenty... Ale zase rozdíl 4000,- Uvidíme. Ale tenhle týden ho chci koupit. Mají akci, a dají mi k tomu věci za 1800,-Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jf)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký cross -co nej?

             

        Škoda, že nemůžeš počkat na slevy koncem roku, to by bylo o pár tisíc méně. Ale to bys ztratil sezónu.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    Tak jsem si ho právě přivezl...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (JF)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký cross -co nej?

         

    Dnes jsem se svým kolečkem dojel závod 24h. Ujel jsem 560Km, a kolo je perfektní!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (JF)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký cross -co nej?

           

      hm,,, Gratuluju! (škoda že nemam taky tak dobrý kolo :')))

      [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024