reklama

Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

Máte někdo zkušenosti ev. co si myslíte od kladkovém držáku na strop od Sport Arsenalu? Viz např zde: http://www.bike-eshop.cz/drzaky-kol-na-stenu...
"větší" obrázek k vidění zde:
http://www.bike-eshop.cz/imgs/products/img_5146...

Mě by hlavně zajímalo proč by mělo kolo v tomto držáku bát takhle vodorovně protože ty čtyři kladky na kterých kolo visí jsou pohyblivé (pátá na kraji má prý jakýsi lock) a kolo má jistě víc váhy vzadu než vepředu, čekal bych tedy že okamžitě (už při zvedání) půjde zadek dolu a řidítka nahoru. Máte někdo s tímto systémem nějaké dobré či špatně zkušenosti? Né že by 260Kč bylo tak moc ale nechce se mi vrtat do stropu něco co je k ničemu.

[ Zpět ]
Datum: 12.04.2008
Autor: Hooky
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Mám to, jsem s tím spokojený. To co mám sice není od SportArzenálu, nevím od koho to je (asi nějaká čína). Držáky mám dva, na jednom visí tandem. Samozřejmě, že kolo nejde nahoru vodorovně, ale není problém to srovnat. V případě, že chceš kolo co nejvýše, ani to rovnat nemusíš, prostě, když jedna strana přestane stoupat, začne stoupat ta druhá. Jediný problém byl, že ty háčky občas chtěly vypadnout z podsedla. Vyřešil jsem to okem z poproužku, které navléknu pod sedlo.
    Ten zámek na kladce se odemkne tak, že člověk to lano naklopí dopředu cca 45 stupňů, takže je nejlépe aby bylo místo pro obsluhu před kolem.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2008
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

           

      S tím zámkem je to blbost. Napsal jsem to, pak jsem se šel podívat. Jak to dělá člověk podvědomně, tak jsem si to nesrovnal v hlavě. Člověk musí mezi kladkami, ne před.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

           

      zdravím,
      budu vyrabet velice podobny drzak a potreboval bych vyfotit detail brzdy provazku?at nad tim nemusim moc premyslet.Pokud by to slo tak poslat na email [email protected] moc

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2011
      Autor: kolibra
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

             

        Tenhle stal v Lidlu, Tescu, nebo kde cca 150 Kc... Nevyplati se ho koupit a pouzit casti, kdyz uz ne cely?

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

             

        Mne osobně přijde blbost ho při téhle ceně vyrábět doma, to se nevyplatí...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2011
        Autor: zdendazzz
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Taky jsem zvažoval koupi tohoto vynálezu, ale protože mám velicen nekvalitní strop tak to budu muset řešit nějak jinak(rozpěra mezi stěnami). Vodorovnost se mylsím vyřeší tím jak psal kolega. Prostě to dotáhneš nahoru a pak to nebude mít jak viset jinak. U leháče budu mít asi s touto otázkou větší problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2008
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Ještě bych doplnil, že ono alespoň u mého držáku je také nějaké tření na kladkách, takže i když to nevytáhnu nahoru, rozdíl mezi vahami předku a zadku není tak veliký aby se to samovolně hnulo. Můj držák má na každé části 6 děr na hmoždinky.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2008
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Ok, diky za informace, něco takového jsem chtěl slyšet. Asi ho zkusím.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nepr. Hooky)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Teď ho mají tuším v makru za 200,-

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

           

      Ale koukám do letáku a nebude to asi ten Sport Arsenal.. je ale za 201,- s daní.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Mám ho z Lídlu asi dva roky.Funguje to dobře,jen jsem provedl úpravu tak,že na každej hák mám jeden špagát.Pochopitelně je tahám oba současně.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (honzar)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladkový držák na strop od Sport Arsenal

         

    Bez jakýchkoliv úprav je použím bez problému tři roky (tenkrát v Lídlu za 179, za to ani materiál nekoupíš) Dva mám na kola a na jednom mám zavěšený žebřík třídílný hliník. Ten Jsem ještě zajistil gumicukem, aby nesjel na stranu.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2011
    Autor: babosplh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

277 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024