reklama
Město: Praha

Stezka z Řeporyjí do Jinočan

Tak jsem včera konečně vyzkoušel tuhle skoro novou stezku. Což o to, jede to po ní hezky, ale ty konce... Ze strany od Prahy se na ni prostě najet nedá (rigol půl metru dolů + schod půl metru nahoru... Snad pro HODNĚ šikovnýho bajkera, ale pro cesťáka s vozejkem ani omylem). Z Jinočan po překonání nebezpečného odbočování v nepřehledné zatáčce silnice, závory a 50 metrů šterkoškváry je to už lepší. Zajímalo by mě, jak to má časem navazovat na Prahu.
Takhle to moc smysl nemá, a to hlavně kvůli druhému - a zásadnějšímu - problému: značení. Včera jsem tu stezku hledal z Řeporyj snad 20 minut. Místní o ní nevědí, mapy taky ne... Peklo. Čím dál víc mám pocit, že než jezdit po cyklostezkách a cyklotrasách, to radši zase zpátky na silnice. Loni jsem podobnou zkušenost udělal třeba při výjezdu z Prahy na východ (z Černého Mostu). Vzhledem k tomu, že cyklostezky a -trasy používám většinou tehdy, když jedu s dětmi, je fakt nepříjemný, když každou chvíli hledám cestu, nevím kudy, hledám značení nebo v mapě, vracím se... K čemu nám jsou stezky, když nevíme, kudy na ně? K čemu trasy, když téměř nejsou značené? Opravdu si každý výlet musím nejprve projet sám, abych se tam mohl vypravit s dětmi? Chápu, že je to otázka peněz a vážím si těch, co prosazují aspoň to, co je, ale tohle je fakt nepoužitelný.
Závěr? Příště do Rudný jednoznačně postaru přes Chrášťany, kvůli tomuhle slepému střevu si už zajíždět nebudu :-(

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2008
Autor: k.vl
  • Re: Stezka z Řeporyjí do Jinočan

         

    Jen technický dotaz. Kam si jel minule z toho Černýho mostu? Mám v plánu jet do Čelákovic a přemýšlím kudy se tam dostat od metra - směrem na Horní Počernice.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2008
    Autor: Kik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Stezka z Řeporyjí do Jinočan

           

      máš zprávu na ICQ :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2008
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Stezka z Řeporyjí do Jinočan

             

        Nemám :)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2008
        Autor: Kik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Stezka z Řeporyjí do Jinočan

               

          Ne? Aha, někde je problém... Poslal bych ti nafocenou mapu se dvěma zakreslenými variantami do Čelákovic, mám to uložený v compu, ale nevím, jak jinak ti to poslat. Zkus mi teda prozvonit ICQ ty (498230786), nebo mi napiš na mail [email protected]

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl - dnes neregistrovaný)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024