reklama

Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé, kteř

Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé, kteří nechtějí jezdit sami, by se dávali nějak dohromady. Na Břeclavsku, tj. zejm. Břeclav, Valtice, Mikulov, event. Hodonínsko je kraj plný cyklistů, ale nikdo se neorganizuje, každý jezdí sám. Nejde o závodníky,sportovce, ale normálně rekreační ježdění od 10 do 70 km za den. Je možné nějak zjistit, kde se takoví lidé vyskytují, jak dát takovou skupinu dohromady, když v rubrice přátelé nejenže nic není v té oblasti, ale zkušenosti z jiných regionů jsou bohužel takové, že kromě velkých měst se lidi nedruží a nic neorganizují. Poradíte, zorganizujete?

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzinM ([email protected]))
  • Re: Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé,

         

    MUSÍŠ ZORGANIZOVAT ZAJÍMAVOU VYJÍŽĎKU A POZVAT NAKOLÁKY.A ON NĚKDO PŘIJEDE.ALESPOŇ U NÁS NA OLOMOUCKU TO TAK FUNGUJE DOKONCE UŽ PO CELOU ZIMU

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Don-Pedro
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé,

           

      pravdou ovšem je, že se naše partička už dál nerozšiřuje / néé, že by mi to nějak vadilo/, sjíždí se stejní lidé /téměř každou společnou vyjížďku zveřejňujeme a jezdíme skoro každou neděli/ a to jsme z relativně velkého města. není to tak jednoduché najít k sobě pár lidí podobného ražení. párkrát jsem zkoušel akci vylepit i na bike foru, akorát jednou přijeli dva lidi - poprvé a naposledy, prostě zjistili, že jim to nepasuje

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2008
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé,

         

    Ja kdyz byl zrovna na tom Breclavsku, napsal jsem sem tema jako ze kdo se chce projet a datum a hned nas par jelo.
    Ptej se a bude ti odpovezeno :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé,

         

    Jednu zvlastnost tenhle server ma....dost lidi se tu zna osobne a to prave diky spolecnym vyjizdkam! Ja tu osobne poznal spoustu skvelych lidi.
    Tak az nebudes chtit nekam jet, zkus sem dat treba tyden predem, kam, kdy a odkud pojedes. Napis priblizne trasu a ver, ze se nekdo najde. Urcite nejsi sam, kdo takhle hleda.
    O podobnych vyjizdkach se tu dava vedet prave pres diskuzi. Neexistuje zadny spolek, inzerce....

    No a kdyz ti bude opravdu smutno, vydej se na nejaky nakolacky sraz:-) Dela se tak 2x do roka a muzes tam narazit na spoustu cyklistu...nebyva problem, ze se nas tam sejde kolem padesati.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Buď jím třeba ty...

         

    Na každé špičce stojí vždy nějaký nadšenec,
    kterého případný neúspěch neodradí... :) Naplánuj akci a pozvi ty co znáš, ale i ty, které by jsi rád poznal. Třeba Ti to vyjde. Pak to už jen vydrž... :)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Tano
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Buď jím třeba ty...

           

      Ano, přesně tak. Nestačí jen začít, ale věnovat se tomu, připravit program, dát skupině, spolku, klubu apod. smysl. Nejprve oslovit známé, pak se přidají další, najdou se noví zájemci, co přijdou na doporučení. Někdo vydrží, někdo ne. Chce to tedy určitou míru zodpovědnosti :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nikde jsem nenašel žádný spolek nebo inzeráty, kde by lidé,

         

    Když jsme nechtěli jezdit sami, dali jsme o svých plánech veřejně vědět. Postupně se naše parta (v Brně) rozrosla a dnes čítá okruh již čtyři desítky kamarádů od dvacátníků po šedesátníky.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

227 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024