reklama

nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D nebo CROXO Thorn-Di

nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D nebo CROXO Thorn-Disc Hydraulic

[ Zpět ]
Datum: 22.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Majzlík)
  • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D n

         

    To jsou snad kola z naprosto odlišné kategorie. To ti težko někdo poradí jaké kolo si máš koupit, když si ani neuvedel co jezdíš.

    To je stejné jako by ses ptal, jestli si máš koupit silničku nebo bike.

    A pokud bys chtěl fulla z kategorie AM, tam bych v žádném případě nebral tu Meridu. Ta zadní stavba je průměrná a je tu mnoho lepších fullu a když je to navíc ve varaintě s Torou a Ario tlumičem, tak to je už tuplem zabitý.

    A když o chlup lenvněji se dá koupit:
    http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/index...
    Lepší zadní stavba + Talas + RP23, tak není moc co řešit.

    A jestli chceš HT, tak tady je do 40tis. vynikajících možností tisíce.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D n

           

      Omlouvám se za špatně napsaný dotaz.Tvá odpověď je pro mě,ale dostačující.Dík

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Majzlík)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D nebo CROXO Thor

         

    Jen můj skromný názor, ta merida byl první full na kterým jsem v životě jel a naprosto mě nadchnul. Chápu, že ti co už fully jezdí dýl, tak na tohle kolo skoro plivou, ale myslím, že kdyby prodejce nabídl cenu o pár tisíc nižší, tak bych do něj klidně šel. Je tedy trošičku těžší, ale myslím, že jako první full dobrý. Je jasný, že když se člověk sveze na canyonu (třeba medůzovym) tak to je povezeníčko, ale jsou i určitě lidi, kteří nechtějí objednávat kolo v Německu a budou si chtít koupit kolo tady, a třeba i na splátky. Ale podotýkám, můj laický názor.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D nebo CROXO Thor

           

      S tvým nazorem sohlasím,jen nemám úplně jasno do jakých terénů se pustím,proto tak odlišné kategorie.Jezdím střídavě terén a okresky.Na obě kola jsem dostal zajímavé slevy.V případě Croxa hodně zajímavou.Vzhledem k jeho XT výbavě se dá uvažovat o případné přestavbě na celoodpružený rám,ale to už asi myslím moc dopředu.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Majzlík)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D n

             

        ??? Lidé staví různé věci, ale že by někdo vyráběl fulla z ne-fullového rámu čtu teď poprvé... To myslíš vážně ???

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2008
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D n

               

          Snad myslel, že by vyměnil rám. To je ale zase finančně nesmyslné a vždy vyjde lépe prodat celé HT a koupit celého nového fulla.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2008
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D n

           

      Ten rám není zas tak hrozný. Ale když je to navíc s tím tlumičem co tam je + Torou, tak je to špatné.
      Základ rám + tlumič + vidle nemá cenu šidit.

      Kdybych nechtěl Canyona a musel mít kolo z ČR, tak raději vemu cokoliv jiného, co bude mít lepší tlumič a vidlici a klidně za to výrazně horší osazení než ta Merida.

      A jen poznámka k těm splátkám, na ty si mohou lidi koupit i kolo z Německa, na to stačí si zařídit spotřebák (který vyjde stejně většinou levněji než splátky s 10% navýšením - takže je to horší pouze v případě, že je u nás možné koupit na splátky bez jakéhokoliv navýšení, ale to se při rozdílu těch cen u nás a v Německu stejně ztratí).

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2008
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nedokážu se rozhodnout jestli Meridu AM800-D nebo CROXO Thor

           

      Souhlasím s wertem. Už jsem měl možnost si půjčit letošní model AM a byl jsem s ním naprosto spokojen (ovšem ten loňský u mne propadl, tam něco nefungovalo jak mělo).

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024