reklama

Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tretry

Ahoj,
potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tretry do deste. Nemate nekdo nejake zkusenosti?
Diky
M.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (geddy)
  • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tr

Když jsem přemýšlel o zimních návlecích, taky jsem se tady ptal. X lidí mi je rozmlouvalo, někdo poradil tyhle, někdo tamty.

Tak jsem dojel do cykloobchodu, řekl že chci zimní návleky a že mi nejvíc lidí doporučilo ty od BBB. Pepa je vyndal z regálu, dal mi je do ruky a řekl, že jsou fakt fajn, a že s nima jezdí taky a že stojí tolik a tolik. Vyndal jsem peníze z kapsy, koupil je, okamžitě nazul a od té doby je zdárně používám.
    DOporučuju naprosto stejný postup s těma letníma. Koneckonců to tak, až je budu potřebovat, udělám taky.

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tr

Co vim ja, tak naprosta prodysnost zevnitr a nepropustnost zvenku se u navleku vylucuji. V opravdu nepromokavych navlecich ti bude proste vedro.
    Proti desti v lete pomuzou asi jenom tretry s membranou, ale teplo oproti lehkym vetranym tretram v nich bude stejne vetsi.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

...anebo sandále. vedro v nich nebude a velice rychle uschnou. pokud teda ale nemáš problémy se "studenýma nohama" jako např já (studené nohy mám i při 30 st ve stínu)...

[ Zpět ]
      Autor: hekynen

... a nejsi mrtvej ..?
        8-)

[ Zpět ]
        Autor: AV

hmm, že by to bylo tím? :-)

[ Zpět ]

jo taky jsem pro sandály. Mám LAKE a jsou super a jezdím v nich od lo%nskýho jara. (asi) Nebyl problém ani v zimě. Teď jezdím jen v ponožkách. Když mrzlo a bylo chladno i ve třech vrstvách fuseklí, tak jsem koupil zimní návleky a pohoda. V létě návleky netřeba. Jezdím bos a používám tedy ty samý, co ty :o)))

[ Zpět ]
        Autor: Jurimír

V létě do deště používám své vlastní návleky, zbavené ovšem ochranné vrstvy - nikdy nepromoknou, přitom propouští pot, jsou příjemné a hřejí... česky: holá kůže zbavená chlupů:-)

[ Zpět ]

jéé, já bych se měl naučit číst... letní návleky NA TRETRY... no, už to nevrátím...

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017