reklama

Čemba expanduje na slovensko?

Tady mám další příklad, který mě utvrzuje v mých názorech o Čembě. Je to sice vytržené z kontextu, ale přesto to hovoří jasně. Je to z rozhovoru Tomáše Kvasničky pro Slovenský Bikemagazín. V něm například zaznělo:

„……….Všechno jsem ale chtěl sladit s konferencí o Národní strategii, na které jsem pro Centrum dopravního výzkumu pořádal workshop o terénní cyklistice. Právě na této akci se totiž scházejí cyklo-úředníci a cyklo-politici z celé země a pečou tam pro nás cyklistickou buchtu. Bylo na čase jim říct: Přidejte taky nějaký bajkový vdolky.“

(můj komentář – Čembě vůbec nejde o peníze:-)




Dále Tomáš Kvasnička radí slovenským bikerům, „JAK NA TO“:

„…..Podle mého názoru to znamená, že zlepšování podmínek pro bajkování musí jít ruku v ruce s rozvojem mezinárodního bajkového turismu........ Vždyť Slovensko je tak krásná země! Podle mě se Colorado nebo Britská Kolumbie může jít zahrabat. Zhýčkaný světaznalý bajker k Vám ale začne jezdit pouze v jednom jediném případě, když dostane špičkový singltrek. Znamená to, že na Slovensku musí vzniknout promyšlená strategie rozvoje prvotřídních podmínek pro bajkování. To je velký úkol.

(můj komentář – opět, jde jen o vliv, o peníze a o singltrek. O krásné slovenské přírodě a o cyklostezkách pro obyčejné lidi to moc není. A celá tahle idea by se mohla líbit především výrobcům bajků a aut - budou jezdit Čembisté a jim podobní „mezinárodní bajkeři“ na Slovenské singltreky po ose, nebo autem?)

Moje volba – Čemba NENÍ MOJE ORGANIZACE. Bajka mám a občas na něm do toho lesa taky vyrazím, ale tohle je na mě moc.

Celý článek na www.bikemagazín.sk

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
  • Re: Čemba expanduje na slovensko?

         

    Že Čemba není tvoje organizace by už z množství tvých příspěvků na toto téma pochopilo i mentálně zaostalé dítě předškolního věku. To ti vážně trvalo tak dlouho, než jsi si tady veřejně uspořádal své myšlenky a došel k tomuto závěru ?
    Já zase naopak vím, že Čemba JE moje organizace.
    Co mi nedochází je, proč tady pořád v tomhle pokračuješ. Přijde mi, že snad máš pocit, že se tě tu někdo snaží "lanařit" pro členství v Čembě a ty to odmítáš za pomoci svých (často hodně zcestných) konstrukcí.
    Jenže tak to není. Jediné, co zde probíhá, je tvoje dokola se opakující kritika a házení špíny na NE-TVOJI organizaci. A na každou akci následuje reakce, kterou je, že se tvým výpadům brání lidé, jejichž organizace to JE.

    Za jedno ti ale vděčím - celá tahle eskapáda mě dokonale utvrdila v tom, že Čemba JE moje organizace a že jsem vstupem do ní a zaplacením členských příspěvků učinil maximálně vhodný krok k ochraně svého ježdění na kole, tak jak to mám rád.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čemba expanduje na slovensko?

           

      Možná tě trochu chápu, ale neuděla bych to. Nevstoupil bych už do žádné organizace. Čemba není moje organizace ze stejného důvodu jako jakákoli jiná. Nejsem rád organizován a nechci být členem jakékoli organizace, církve, strany cokoli. Členství v pionýru před lety bohatě stačilo!! Mě ta zkušenost stačila na celý život. Nechápu lidskou touhu po stádnosti a nerozumím jí.
      Navíc stačí letmý pohled do historie. Jedno jestli hodně nebo málo vzdálené. Ať už vznikla jakákoli organizace z jakýchkoli dobrých důvodů, tak to stejně skončilo špatně. Jakmile začala ta organizace mít alespoň minimální vliv, tak se do jejího čela vždycky dostal stejný typ lidí a skončilo to průserem. Je jedno jestli vezmeš za příklad dnešní stranu zelených, bývalou KSČ nebo třeba křesťanskou církev. Scénář je pořád stejný. Lidi chtějí být součástí stáda a vždycky to ten samý druh hajzlů využije a zneužije. Nebudu tedy podporovat a hrnout se do žádného stáda.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Off Topic

             

        Pripada mi spis, ze se zamerne vytesnujes z vetsinovosti, abys nebyl soucasti podle tvych slov "stada" za zadnou cenu.
        V dnesni stredni Evrope opravdu samostatnych jedincu bude jenom nekolik poslednich Yettiu :o) a nas 99,999999... % proste musi byt soucasti ruznych jinych vetsich celku, at si to pripoustime nebo ne. Ale pokud ti dela dobre nektere vynechat, prosim :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2008
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Off Topic

               

          záměrně ne! To by byla póza. Nedělám nic pro pózu, nemám to zapotřebí. Není mi čtrnáct. Prostě se chovám, jak je mi přirozený. To je všechno. Není to pro mne výhodné, spíš naopak. Každý kdo se odlišuje a vyčnívá, naráží. V pubertě jsem se snažil nejdříve zapadnout, pak odlišit co nejvíc a nakonec jsem se srovnal s tím, kdo jsem a co jsem. Samozřejmě mě můžeš zahrnout do nějakých skupin podle vnějších znaků (lidstvo, cyklisté, chodci, plešatící apod.), ale to je jen škatulkování. Samozřejmě nejsem poustevník, ale nejsem členem žádné organizace, sdružení, strany... Ani zaměstnání tak nevnímám. Nejsem členem týmu zaměstnanců, jen pronajímám za úplatu svůj čas a schopnosti jinému člověku, který je dokáže využít a na trhu zhodnotit lépe, než bych to dokázal já sám.

          Samozřejmě si uvědomuju, že je jednodušší, a z tohoto důvodu i výhodné, svalit odpovědnost za sebe, částečně či úplně, na nějakou organizaci. Dokonce věřím, že ti lidé mohou být o mnoho šťastnější než já a dokonce jsem o tom mnohokrát uvažoval. Je to pohodlné, když některé otázky života za tebe řeší někdo jiný a ty nemusíš přemýšlet, protože je to ve stanovách strany, v bibli apod., ale prostě to neumím. Není mi to vlastní.

          Nevím, jestli je to dobře nebo špatně.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2008
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Off Topic

                 

            Ale vzdyt jo :o) je to asi jenom otazka interpretace.
            Byt clenem nejakeho sdruzeni vubec nemusi znamenat zbaveni se zodpovednosti, prenechani povinnosti na nekom jinem. Ono by to prave melo byt prave naopak. Organizace ma vetsi vahu nez jednotlivec, protoze zastupuje mnohem vic jednotlivcu zaroven (v urcitem oboru se stejnym nebo podobnym smyslenim). Kazdy clen by se potom mel adekvatne chovat podle idei tohoto sdruzeni (v dobrem slova smyslu), byt pouhym clenem a tim si alibisticky myslet, ze uz tim pomuzu je pochopitelne pitomost.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.03.2008
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čemba expanduje na slovensko?

           

      Zajímavé, zdá se, že pod dojmem stejné diskuse jsem prodělal opačný názorový posun. Před nedávnou debatou o asfaltu jsem patřil spíše k příznivcům ČeMBA, připadalo mi, že je to organizace s jasným a zdravým názorem na věc. Poté, co jsem si tady na fóru přečetl některé extrémní a někdy až vulgární příspěvky některých jejich členů, kteří za každou cenu zesměšňují každého, kdo si myslí něco jiného než oni, svůj názor na tento spolek musím trochu přehodnotit. Bohužel, jak to bývá běžné i jinde, organizaci netvoří psaná pravidla, ale konkrétní lidi, a nemálo lidí v ČeMBA na mě tady na fóru působí jako omezení hulváti.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2008
      Autor: PavelŠ
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Čemba expanduje na slovensko?

             

        Můžeš být konkrétní ?

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2008
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Čemba expanduje na slovensko?

             

        prosím o konkrétní příklad kdy se tu někdo z ČeMBy choval jako hulvát. Jestli takový příklad nemáš je asi na místě omluva.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Čemba expanduje na slovensko?

               

          Já si zase myslím, že Ty by ses měl omluvit všem návštěvníkům diskuze Na kole za zveřejnění článku o Palkovické stezce, pokud nejsi schopen doložit pravdivost informací v něm uvedených a vysvětlit tím spoustu nejasností, které v tom článku jsou.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.03.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                 

            Tohle je typická ukázka tvojí argumentace.

            Jednak moc nechápu proč bych se měl na jednom serveru omlouvat za článek který jsme vydali na svém vlastním webu a kde je všechno popsáno. Pokud k tomu máš nějaké dotazy tak napiš přímo čembě, tak jak by to udělal každý normální člověk.

            Tady ti nic vysvětlovat nebudu, je to marný. Mám lepší věci na práci než diskuse s anonymem který ani neobhájí svoje argumentu ale jenom hází špínu na ostatní.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.03.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                   

              Odkaz na srdceryvný článek jsi tu pověsil Ty. Měl bys tedy být ochotný zodpovědět případné dotazy. Jestliže ochotný nejsi, neznamená to, že JÁ JSEM NENORMÁLNÍ, když se Tě na něco zeptám. Příště se lépe rozmysli, než tady zase něco zveřejníš. Takhle to vypadá, že Ti došly argumenty a teď jen kalíš vodu. Bohužel se (zatím) chováš úplně stejně, jako Tvoje organizace.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.03.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                     

                Plně souhlasím s Jandou. Ale i tak, abys už konečně dal pokoj:

                - Ano, i Čembě jde mimo jiné o peníze, protože bez těch nemůže státem nedotovaná organizace fungovat.

                - Ano, i Čembě jde o vliv, protože bez něj by nemohla plnit svůj hlavní účel, a to je přinejmenším zachování současných podmínek pro terénní cyklistiku, v ideálním případě jejich zlepšení.

                - A NE, nejde jen o singltrack. Jde o celkovou strategii, kde singletrack je pouze a jen účinnou odpovědí na enormní a nemístné plýtvání prostředky státu či EU na asfalt tam, kde není potřeba.

                ..... ostatně i proto Čembě její členové dávají k dispozici právo jednat v těchto záležitostech jejich jménem (vliv), a dotují jí příspěvky na členství (peníze).

                - A jestli se někdo na projížďku do vzdálenosti, kam nelze dojet po vlastní ose, dopravuje autem, vlakem, autobusem, nebo letadlem, tak:

                a) do toho TOBĚ vůbec nic není (asi přežitek z STB ?)
                b) a OPĚT je to jen a jen jeho/její věc
                c) a v neposlední řadě tak činí cyklisté snad každého druhu, s nejmenší intezitou sice u žiletkářů, ale u bikerů rozhodně ne s nejvyšší !!! A co jako ????

                Tak co, máš ještě nějaké "japné" dotazy, nebo už jsi konečně s tou svojí křižáckou výpravou skončil ??????

                [ Zpět ]
                Datum: 17.03.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                       

                  A ted uz jen cekam, kdy se vytvori a ozve nejaka organizace "pesich turistu" (mezi ktere se pocitam take, ale organizovat se zajem nemam, protoze mam take ten dojem, ze se nakonec vzdy najde nekdo, kdo to vyuzije jen ke svemu osobnimu prospechu) a ta zacne kricet, ze nechce rozryvat posledni zbytky zachovale prirody zadnymi singletracky a ani nicim podobnym, co do prirody zkratka nepatri stejne, jako ten asfalt a bude "vymalovano" ;-D ...

                  Alespon mne osobne se to tedy nelibi, pokud jdu pesky treba po hezke lesni ceste zarostle travou, na ktere by mely byt ryhy od nejakeho bajkera, anebo pokud bych mu na te ceste mel jeste uskakovat a on mi tam navic "prasil pod nos", protoze do lesa chodim relaxovat a ted bych tedy take mohl zacit vykrikovat, ze kdyz do lesa nepatri asfalt, tak se mi tam zkratka nelibi ani zadni bajkeri ;-D ...

                  A kudy ze povedou ty singletracky, kdyz bikerum v prirode "prekazi asfalt", ktery mohou vyuzivat i ostatni, treba mene zdatni cykliste ?
                  Bud znici dalsi casti prirody, ktere jsou jeste nedotcene, anebo nam pesim turistum zase znici zbytky "naseho" jeste nezniceneho prostredi a uz tu chybi jen nejaka "pesi Cemba", anebo se muze ozvat KCT a ani bych se tomu nedivil ;-D ...

                  Ne, nechci do neceho a ani do nikoho "stourat" a ani se zase s nikym dohadovat, ze jedine "ja mam pravdu" (vim, ze je to vsechno o kompromisu a toleranci...), ale jen jsem se tak zamyslel, ze stejne jako Cembe "prekazi v prirode asfalt", tak nekomu jinemu zase mohou prekazet treba prave i ty singletracky, anebo rozryte puvodne travnate cesty od bajku a tedy vse, co je v prirode "navic" a take ji tedy dokaze "svym zpusobem menit ci nicit", takze to ve mne nezanechava dojem, ze by tu slo prave o prirodu a hezke (zachovale) prirodni prostredi "na prvnim miste" :-( ...

                  (jo a dodavam, ze se tu nikoho nezastavam a ani proti nikomu nebojuju, ale jen jsem se zamyslel nad tim, co jsem se tu dnes docetl a ze na tu prirodu asi mame stejny narok vsichni, pocinaje pesimi turisty, pres bikery po silnicare a ze nikdo, i kdyz je "ve vetsine", tak si myslim, ze by tu prirodu nemel brat a nicit ani te mensine, at uz to sobe, ci ostatnim zduvodni jakkoliv...)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 18.03.2008
                  Autor: VladaS
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Čemba expanduje na slovensko?

               

          můžu být konkrétní. Konkrétně například v těchto diskusích:
          http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=6509
          http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=6648

          [ Zpět ]
          Datum: 17.03.2008
          Autor: PavelŠ
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                 

            Tam je přispěvatelů dostatek, nemůžeš konkretizovat jednotlivá jména?

            [ Zpět ]
            Datum: 17.03.2008
            Autor: pro_pa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                   

              já jsem se vyjadřoval všelijak, ale mám vlastní lobbystický píseček. Takže mě prosím jako čembistu nepočítejte.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.03.2008
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                 

            Zameť si před vlastním prahem (viz. téma Traktor...).

            [ Zpět ]
            Datum: 17.03.2008
            Autor: PepikW
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čemba expanduje na slovensko?

         

    "Bajka mám a občas na něm do toho lesa taky vyrazím"...
    No, tak už víme odkud vítr vane ;-) Koupil sis typ kola, který je na to Tvoje ježdění vlastně nevhodný a akorát prudíš :-))) S asfaltem, na který je ale MTB jaksi nevhodné ;-)

    Kdo to jsou ti "obyčejní lidé" ??? A už po několikáté se (jako ostatní) ptám, proč by se ČEMBA měla starat i o další druhy cyklistů ??? Proč by se "bajkeři" měli starat o potřeby žiletkářů, např. ? Zrovna oni mi dost často připadají, že se cítí (a také tak chovají) jako nějaká "šlechta", která je něco víc než ostatní... Teď nemluvím o lidech tady na foru, ale už mnohokrát se mi stalo, že někde venku na výletě neumí ani slušně pozdravit... A běda, kdybych se pokusil někoho takového na svém MTB předjet, to by asi nerozdýchali :-))) Proto konkrétně pro mne jsou mi jejich potřeby absolutně ukradené...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čemba expanduje na slovensko?

           

      Nejsem to já, kdo tvrdí, že Čemba by se měla starat i o další druhy cyklistů. Je to úplně naopak - tvrdí to lidé, kteří zde Čembu obhajují. Právě proto jsem tohle téma zavedl, abych co nejpřesvědčivěji ukázal, že Čemba hájí jen a jen zájmy příznivců singltreků, ale schovává se při tom za zájmy všech cyklistů.
      Tobě jsou ukradené potřeby příznivců asfaltu, příznivcům asfaltu jsou ukradené zájmy bajkerů. Tak by to mělo přece být.
      Což Čemba zcela evidentně nepochopila, takže se snaží získat body na asfaltu. Ještě jsem neslyšel silničáře(kromě mě:), který by protestoval proti singltreku, ani o žádném cykloturistovi, výletníkovi...
      Tenhle "boj dotace" rozpoutala Čemba.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čemba expanduje na slovensko?

         

    TK má pravdu...ale to je o rozvoji cestovného ruchu, ekonomika...premyslený rozvoj cestovného ruchu v tejto oblasti by nebol od veci už len z ekonomických dôvodov

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (X5)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čemba expanduje na slovensko?

           

      Prosímtě o co ti jde? To tady vedeš džihád proti čembě nebo co? Vždyť to je pořád dokola, myslím, že kdo chce, tak tvé názory už zná. Není důvod každý den zakládat nové téma.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (turin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Čemba expanduje na slovensko?

             

        Sorry to mělo bejt na fénixe :)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (turin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čemba expanduje na slovensko?

         

    Fénixi, nech se zaměstnat PR oddělením SKANSKY, jestli teda už u nich neděláš. Myslím, že by jsi byl pro ně opravdovým přínosem.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Water Elemental)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čemba expanduje na slovensko?

           

      Tyhle věcné příspěvky jsou nejlepší. Já nepotřebuju asfalt, singltreky, cyklostezky ani páteřní trasy. Bohatě mi stačí to, co už je vybudováno - okresky, lesní cesty, zapomenuté asfaltky atd. Jsem přesvědčený, že každý skromný a rozumný cyklista to dokáže pochopit. Problém příznivců Čemby podle mě spočívá právě v tom, že se tlačí tam, kde cyklisté nikdy nebyli a kam nepatří. Využívání přírody ke sportovnímu vyžití by mělo mít nějaké hranice a Čemba se tu hranici všemožně snaží prolomit.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Čemba expanduje na slovensko?

             

        Ta jako KČT a KST zneužívá přírodu ke sportovnímu vyžití pěších šílenců, spěchqjících získat co nejvíce odznaků, tak se ČeMBA snaží zneužívat přírodu ke kochání se terénních cyklistů jejími krásami. Je to prostě hnus, tohle lidské plemeno, ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí......

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd bručoun ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Čemba expanduje na slovensko?

               

          Samozřejmě, a proto je všechny naženeme na silnice a necháme je tam pozabíjet auty, co ? Ach jo :-(

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Čemba expanduje na slovensko?

             

        Zase jsi to otočil, ne že by mě to překvapilo. Nebudu vulgární, budu praktický a pragmatický.
        Zítra odesílám příkaz k bankovní platbě pro členství v Čembě za svého kamaráda. Nebyl rozhodnutý, ale po naší diskuzi se rozhodl. Nechtělo se mu ale platit. S radostí přijal můj návrh na sponzorství.
        Od teď si budu dělat čárky, a ZA KAŽDÝ TVŮJ PODOBNĚ NĚJAPNÝ PŘÍSPĚVEK jsem připraven zaplatit členský poplatek Čembě za svého kamaráda cyklistu.
        Takže od teď každý tvůj další tvůj špinavý šimpanzí krok znamená "cink" do kasičky Čemby a posun misky vah na její stranu. A jediný, komu za to můžeš děkovat, jsi ty sám.
        Užij si to.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Čemba expanduje na slovensko?

               

          Platba odeslána.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                 

            No taky už si k tomu konečně musím sednout... Plánuju to od nového roku, nějak furt na to není čas (hodně nebožtíků, málo kameníků)... No, je to ostuda... Ale slibuju, předsedo, že to napravím! ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2008
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                   

              Hmm, koukam ze Fenix pracuje jako velmi rafinovany agitator cemby ;-). Simuluje tak nesmyslny zpusob uvazovani, ze lide po chvili pochopi k cemu je CEMBA dobra a zacinaji s ni sympatizovat. Dabelsky mazane!

              [ Zpět ]
              Datum: 17.03.2008
              Autor: lester
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Čemba expanduje na slovensko?

                     

                ;-) ještě kdyby to tak bylo ... bohužel vzorec uvažování a chápání tak jak to předvádí Fénix je podle mne nepředstíratelný ;-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 17.03.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čemba expanduje na slovensko?

         

    Tento text jsem zkopíroval z oficiálních stránek města Frýdek-Místek:

    Vlna nevole se zvedla poté, co město muselo kvůli kalamitní těžbě upravit lesní pěšinu v Palkovických Hůrkách. Stěžuje si zejména Česká mountainbiková asociace, která zde provedla o své vůli terénní úpravy k většímu komfortu jízdy na kole.
    Pracovníci města však její zástupce upozornili již dříve na skutečnost, že les je hospodářský, nikoliv les zvláštního určení se zvýšenou rekreační funkcí, a že v případě nutnosti hospodaření v lese bude pěšina využita pro lesnickou činnost. „Bohužel, les v Palkovických Hůrkách zasáhla kůrovcová kalamita a my jako jeho majitel a správce, musíme napadené dřevo vytěžit, přiblížit a odvézt. V opačném případě bychom porušili zákon, kůrovec by se rozšířil do dalších lokalit a les by byl postupně zcela zničen,“ vysvětlil, proč musela být pěšina rozšířena a ztratila tak pro cyklisty jisté kouzlo, náměstek primátorky Michal Pobucký.
    „Dřevo napadené kůrovcem přibližujeme na vývozní místa pomocí koní, jsme tedy šetrní k životnímu prostředí. Terén v lese je ale svažitý a ve třech případech se koně ve svahu převrátili. Proto jsme byli nuceni vytvořit ve svahu tzv. úzkou přibližovací linku, ke které jsou již koně schopny dřevo přiblížit. Po přibližovací lince je pak dřevo přepraveno na odvozní místo. Nastala tedy situace, na kterou byli členové ČeMBA upozorněni, a pěšina, kterou upravili, musela být rozšířena. Jiné alternativy řešení nebyly výhodné,“ dodala tisková mluvčí radnice Jana Matějíková.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čemba expanduje na slovensko?

           

      Jistě je to kopírované s vědomím autora textu :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2008
      Autor: kolombo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024