reklama

Lehodiskuse odděleně?

Lehni!

Zazněl návrh, zda oddělit lehokolovou diskusi od ostatních diskusí tak, aby se nezobrazovala ve všeobecných diskusích.

Důvodem jsou hlavně nemístné poznámky klasických cyklistů. Tyto poznámky lehokolové diskusi neprospívají, a kromě zasévaní sváru ničím nepřispívají.

Navrhuji, pokud stojíte o oddělení lehokolové diskuse v tomto smyslu, udělit tomuto příspevku bod, ať je viditelné, jakou má (či nemá) tento návrh podporu. Pokud bude podpora evidentní, navrhuji dále zaslat požadavek na oddělení lehokolové diskuse správcům serveru nakole.cz.

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2008
Autor: zoop
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    A pridanim kvelitniho nazoru sem vyjadrite
    NESOUHLAS S ODDELENIM

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      dávám bod, kolo jako kolo.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2008
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      já jsem taky proti. Přijde mi to jako pitomost a myslel jsem, že jse si to už vysvětlili v tom vlákně. Máš boda.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      vyborne, ja take nesouhlasim s oddelenim

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2008
      Autor: zoop
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      jj, dal jsem ho taky

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      Nevidim duvod. To, ze je nekdo natolik zahledeny do sebe, ze neni ochoten respektovat jineho prece neznamena, ze utecete, ne? Ma to dve kola a pohybuje se to vlastni silou? ...Takze neni co resit.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2008
      Autor: mgt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      Musite rozlisovat to, zda si z vas jen nekdo dela srandu v dobrem a to, zda je nekdo blbec ktery nevi o co jde. Myslim, ze spousta nakolaku, ktere znam, patri do te prvni skupiny. Jen jste pro nas "povaleci" na divnych kolech (to neni z me hlavy, to kricel na Jurimira u Sazavy asi petiletej kluk:-) )...ale jste cyklisti.
      Hele...z Jurimira si taky obcas utahnu, ale vzdy v dobrem. A on to vzdy bere dobre a vetsinou na to taky vtipne reaguje. Nakonec clovek stejne zjisti, ze mu ten gauc zavidi:-) Ja bych treba lehokolo bral vsema deseti.
      Jo a mas boda....

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    Já jsem pro oddělení lehokolové diskuze.
    (Pro úvodní příspěvek nejde hlasovat)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    s chutí jezdím na klasice a stejně rád se svezu na lehu, rozdělování cyklistů podle druhu kola neřeším a nepodporuji, cyklisty diferencuji podle úplně jiných kriteriií

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    Já si taky myslím, že cyklisté jsou jedna banda a nikdo z nás není nic extra ať už jezdí na čemkoli. To oddělení jsem navrhoval proto, že jsem měl pocit, že některé příspěvky vzbuzovaly zbytečné vášně. Přeci jenom leháče jsou dost specifické oproti klasickým kolům. V rubrice všeobecně o kole je dost velký guláš a když lehokola mají extra rubriku, tak mi ti připadá logičtější.
    Rozhodně to není pokus o separaci ale je podle mě zbytečné aby se příspěvky zobrazovaly v obou rubrikách současně.
    Ale to je jen můj názor a pokud to zůstane při starém, tak mi to rozhodně nebude vadit.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    Mně je to jedno, příspěvky o lehocipedech stejně nečtu.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2008
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    sice jsem "klasický" cyklista, ale raději čtu smysluplné příspěvky lehokolařů než bláboly na vláknech o Křečkovi a pod.l

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan Jasný, Praha 10)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehodiskuse odděleně?

           

      Děkujeme je to pro nás pocta.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2008
      Autor: Jerguš
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehodiskuse odděleně?

         

    V podstatě by bylo nejlepší, když už odděleně, tak rovnou oddělený web jen pro lehocipedisty. Ale kdo by ho spravoval??? Něco jako na lehokolo.com??? Tam to ovšem přesměřuje v kolonce diskuze právě na tyto stránky. Tak založit tam rovnou vlastní vlákna??? Tam by se mohlo zcela fundovaně hovořit jen o problémech pouze lehocipedistů. Zde pak všeobecně např. o komponentech, které jsou většinou stejné jako na klasice...Jinak nevím, jak vyhovět pouze separatistům. Jinak mně je to celkem jednou, kde budu diskuktovat. Tady nebo tam. Hlavně když si diskuze udrží svou úrověň a nesklouzne ke slepičení, vánočnímu pečení, urážkám a napadání či problémům o nesmrtelnosti brouka, jak poslední dobou k mé krajní nelibosti pozoruji na tomto webu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2008
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024