reklama

Mám koupit "fulla"?

Prosím o radu. Chcu si koupit nový kolo. Vubec se v tom nevyznam. Jenom sem casto narazil v reklamach na kola "full". Netusil jsem o co de, tak jsem vyrazil do cykloshopu, ktery je v nase meste uz pres 20 let. majitel mi rekl ze se ejdna o typ kola kde jsou vsechny casti od šimana, jako že je "celé" - "full" shimano....chci jezdit tak 10 km za den, z toho 9 km po rovinaté silnici, 1 km pres mirne hrbolky nebo trochu sterk. prodavac mi doporucil ze si mam koupit prej nakyho devětadvacítku fulla od olpranu, cena by prej byla zhruba 30 tisíc. vazim 115 kg, merim 172 cm. Prosim poradte!!! popripade co byste radili za kolo?

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zindulka)
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Budeme předpokládat, že si neděláš srandu. Full neboli celopéro je horské kolo nejvyšší kategorie s odpruženou vidlí a odpruženou zadní stavbou. Pro tebou popisované použití totální zbytečnost. Stačil by robustnější trek.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2008
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mám koupit "fulla"?

           

      Mně se zdá, že si srandu nedělá, ale že z tý otázky z neznalosti věci udělal akorát pěknou bramboračku. Nebo chce prodavač pořádnej sukces.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2008
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Muhehe, full=celá výbava v Shimanu, to jsi mne teda pobavil :-))))

    Ale jestli Ti takovouhle ptákovinu opravdu sdělil prodejce, tak bych, být Tebou, okamžitě z toho obchodu vypadl, protože o kolech vůbec nic neví...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Kolo za 30t pro tenhle počet kilometrů... Uděláš radost nějakému zloději kol, protože i po delší době bude pořád pro něj jako nové a velmi atraktivní.
    Kup trekové kolo (turistické, pohodové) řádově za 15, budeš ho mít taky v Shimanu (standart)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2008
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Hlavně se z toho musíš pořádně vyspat.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2008
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Jelikož se asi v kolech moc nevyznáš tak zkus navštívit ještě jiný obchod i když nebude mít víc než 20let a napiš co Ti řekli a nabídli.Tenhle obchod, nebo minimálně toho prodavače, bych už vynechal.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2008
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Tak povídej, už jsi se z toho vyspal, tak co si tedy pořídíš?? Já osobně si myslím, že jsi z nás děláš p....

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Autor: deyv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mám koupit "fulla"?

           

      jj, jako humor to znělo docela dobře, celkem jsem se zasmál ;). Doufám, že to jako humor bylo i mysleno ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2008
      Autor: Kubajs
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Taky to vidim spis na to, ze si z nas dotycny Ouchcapinky :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Autor: Meduza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    full od olpranu za 30 znamena ze za to dostanes kolo, trampolinu a energy drink!!! :)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2008
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: mám koupit "fulla"?

         

    Sranda musí být i kdyby rám rupnul.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (honzar)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mám koupit "fulla"?

           

      Pokud kost zůstane celá.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (honzar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

400 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024