reklama

LX deore vs XT deore

zdravim, len ma zaujima na normalne rekreacne jazdenie, po meste a cestach, sem tam polne cesty= ziadny extrem, rozmyslam nad bikom. Spytam sa aky je velky rozdiel medzi komponentami Lx deore a XT deore, len vo vaahe alebo aj v qalite? Rozpoznam ja ten rozdiel,

otazka 2 :

vidla vzduchova vs. pruzina na take jazdenie ako sa pyytam stacii pruzinova ide o to ze rozdiel medzi bikami je 12000 a ci mi nestaci ten cely v LX deore+pruzina vidla-suntour ncxdrl versus na drahsom marzocchi TXC
aky je hlavny rozdiel po fyzickej stranke pri jazdeni medzi tyymito vidlami, je to moc poznat?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (torsak ([email protected]))
  • Re: LX deore vs XT deore

         

    Ad LX nebo XT:
    Dříve jsem měl kolo s výbavou LX a dnes celé XT a mohu porovnat. Pro rekreační ježdění postačí LX, je to dostatečně kvalitní sada, ale třeba pro náročnou cykloturistiku, kterou provozuji, jednoznačně doporučuji XT, při dobré údržbě nevím, co je to seřizování, šlape jako hodinky i dlouhodobé zátěži, což bych o LX už tolik netvrdil. Ale může to být čistě subjektivní pocit.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LX deore vs XT deore

           

      Můžu se zeptat čeho se týká u sady LX to seřizování oproti XT?

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony123)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LX deore vs XT deore

         

    Poznat rozdíl mezi LX a XT jako celé sady na kole poznat určitě půjde,ale vzhledem k tomu co jezdíš Ti určitě vyhoví i LX.U těch vidlic je to už horší,protože i u přibližně stejně drahých jsou znatelné rozdíly a co vyhovuje jednomu nemusí vyhovovat druhému,také hraje roli váha jezdce atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2008
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LX deore vs XT deore

         

    Pri jizde a ve funkci rozill mezi XT a LX nepoznas, pouzivaji se i stejny technologie, zivotnost je taky + - podobna. Rozdil je spis jenom v hmotnosti, takze jestli tu nebo tu radu je na bezny jezdeni docela jedno.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LX deore vs XT deore

         

    Myslím si, že je to stejné dilema, jako jestli na procházku po městském parku boty Puma, nebo Adidas...
    Nemám nic proti kvalitním součástkám, mám na kole LX i XT, ale jsou naváté vlivem slev a výhodných nabídek, kdy bylo levnější koupit tyto, než jiné, obyčejnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2008
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024