reklama

Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let. ch

Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let. chceme vel 16\" s balančními kolečky, syna to prozatím moc nechytlo, tak větší kolo kupovat nechci. Kolo pak postupně ještě zdědí 2 mladší sourozenci, takže nechci kolo z druhé ruky, nechci ani něco z hypermarketu.
Hledám na netu a nikde nemůžu najít nějakou recenzi na jednotlivé značky, v cykloprodejně mají vždycky jen jeden typ a ten se snaží pochopitelně prodat....

Z jakých značek od kterých výrobců byste doporučili vybírat? Díky!

[ Zpět ]
Datum: 02.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Galaxie)
  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

         

    U těch dětských kol je to vcelku všechno skoro to samé, my jsme koupili Authora Vital a jsme spokojeni.

    Nicméně bych se pozastavil nad těmi kolečkami. Měli jsme výbornou zkušenost, že jsme sundali z jednoho staršího dětského kola kliky a řetěz a holka to používala jako odstrkovadlo. Sama se na něm naučila držet rovnováhu, nebála se jezdit s nohama zvednutýma, protože měla jistotu a nebála se že spadne. Přechod na běžné dětské kolo byl velice rychlý, stačilo jedno odpoledne. Jednoznačně bych doporučil nepoužívat distanční kolečka, které děcka nic nenaučí, jakmile se sundají, tak děcko bude mít pocit nejistoty a bude se bát.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2008
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

           

      s tymi kolieskami to mozem len potvrdit: http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1063 , a k tomu bicyklu, na znacke nezalezi, pre mna su to (v pripade detskych bikov) len nalepky na bezmennych ramoch. ja by som sa hlavne zameral na loziska. dcerin prvy bicykel nema ani jedno (gulickove) , su tam len umelohmotne puzdra. potom na brzdy, deti maju problem stlacat packy, takze brzda v zadnom naboji, (torpedo?). to je asi to najhlavnejsie.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2008
      Autor: miso-BA
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

             

        Přední brzdu jsem holčině povolil, takže i když jí zmáčkne, tak si jenom přibrzdí.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2008
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

               

          Kam se poděl můj původní název diskuze??? Asi nějaký šotek.... drbající se smajlík na bradě..... ;-)

          Balanční kolečka na chvíli určitě dáme, to byste museli znát povahu mého syna ;-) Nejdřív musí získat k novému kolu důvěru a pak sundáme balanční kolečka.

          Vidím, že i tady jsou lidi, kteří na značce nebazírují, me je značka v podstatě fuk, jen bych nerada v průběhu používání kola dětmi měnila polovinu součástek skrz jejich nekvalitnost. Cenově se mi zamlouvají Olpran a Velamos, nicméně tam si tou kvalitou součástek nejsem zrovna jista.
          Ev. Ravo nebo Leader fox, to už je cenově trochu výš, ale do 3 tisíc bychom se ještě vlezli. Budeme zároveň kupovat i TRAILGATOR, takže to bude celkem pálka. Z druhé ruky sehnat Trailgator je nerealizovatelné, lidi to prodávají za 1900 a nový stojí 1950,- :-/

          [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Galaxie)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                 

            Myslím, že kvalita materiálu a součástek Tě moc trápit u kola pro dítě nemusí. Na kolo máš dva roky záruku a myslím, že za dva roky už budeš kupovat stejně další. Takže u kola pro čtyřletého sviště bych se nevyhýbal ani těm na první pohled nekvalitním. Předpokládám, že mezi dětskými koly pro tuto věkovou skupinu zas tak velké rozdíly nebudou.. ale můj názor..

            [ Zpět ]
            Datum: 03.03.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                   

              Ano, na kolo mám 2 roky záruku, ale dobu používání odhaduju na 6-7 let, nezůstali jsme u jednoho potomka ;-) A každému prckovi nechci kupovat nové kolo, když se to původní rozsype ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 03.03.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Galaxie)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                     

                Jo tak to dědění jsem přehlédl :-(

                [ Zpět ]
                Datum: 03.03.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                 

            Mám výbornou zkušenost s kolem Ravo Galaxy Mars - teď právě z něj dcera přešla na 20" a syn na něm asi příští rok začne.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.03.2008
            Autor: HonzaT
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                 

            Dnešní trh s dětskými koly se vcelku rozrůstá, existuje už několik výrobců, kteří mají ucelenou nabídku. Navíc v posledních letech začínají být vidět i kola nestandardních velikostí, tj. 14" a 18". Opravdu se dá vybrat čistě tak, aby se vám i synovi(dceři) kolo líbilo. Zkoumal jsem několik výrobců, když jsme vybírali, kterou značku budeme prodávat a nejlépe mi vyšel Leader Fox, nabízí kvalitní kola se všemi náležitostmi(kryt řetězu, zaoblené ostré hrany, nastavitelná balanční kolečka, košíky, nosiče atd..).

            U dětských kol se příliš nevyplácí objednávat je po internetu v krabici. Ušetříte sice pár stokorun, ale následně je musíte smontovat a to je často náročnější, než u dospělých kol. Často je potřeba dotahovat nebo uvolňovat náboje, centrovat kola apod. Podle mých zkušeností to platí u většiny výrobců. Navíc v kamenném obchodě si můžete kolo přímo vyzkoušet a můžete odejít v klidu a s pocitem, že vašemu kolu byla věnována potřebná péče a kolo je připravené na řádění vaší ratolesti.. ;)

            Pokud byste sháněli lehké dětské kolo, tak Leader Fox nabízí od letoška i hliníkové 16", podobně je na tom tuším i Schwinn a další, záleží na tom, jestli do toho chcete investovat, protože cena je samozřejmě vyšší. Dítě hmotnost kola až tolik neřeší, spíše to berte tak, že ji pocítíte vy, až kolo ponesete do schodů..

            [ Zpět ]
            Datum: 22.03.2008
            Autor: FineBike
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                   

              Tak jsem pečlivě prohlédl stránky Leader foxu a 16" kolo s hliníkovým rámem tam není. Zato jejich 16" ocelová kola váží 10,3 -10,4 kg. Ale správně píšete, že maji kryt řetězu a zaoblené hrany. Vzhledem k tomu, že je prodáváte, se ani nedivím, že je doporučujete....

              Každopádně při jízdě a při pádech z kola neměl kryt řetězu ani hlavy šroubů na zranění mých synů žádný vliv. Do řetězu strkali prsty jen když jsem kolo opravoval a stálo vzhůru nohama.......

              Já mám ale zkušenost jen se dvěma syny (nar. 1996 a 2001), kteří 16" éru prožili na prastarém použitém kole Blesk s balónovými pneumatikami a "furtšlapem". Tohle kolo mělo kryt řetězu, ale hlavně bylo podle mne i velmi LEHKÉ. Tohle děti velmi ocenily.

              Mně osobně je jedno, zda tahám do schodů svoje 12 kg kolo, nebo 10,5 kg kolo mého dítěte, ale dětem to jedno není !

              BTW Na webu se teď prodává použité kolo Blesk v cenách 600-1000 Kč.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.03.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (zbartos)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                     

                Jo Blesk s balónama, to je pro dítě bomba. Sice nevypadá jak nejmodernější full, ale synovec se na něm vyřádí :o)
                Stejně starej kluk od neteře dostal krásnýho BIKA s nádhernejma nálepkama a opěrnejma kolečkama a používá ho jen jako tříkolkudoma a na "dvorku" :o(
                To už raději 16" odrážedlo, ne něm se výborně naučej držet rovnováhu.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.03.2008
                Autor: PepikW
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                     

                Blesk je báječnej - kromě toho že skoro nic neváží, má taky hodně nízko rám kolem šlapek, takže dítě vůbec nemusí složitě řešit nasedání na kolo. Prostě na něj jenom naskočí a je to.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.03.2008
                Autor: HonzaT
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

                     

                Leader Fox ty hliníkové 16" na svých stránkách nepochopitelně nemá, ale běžně se prodávají. My je na našich stránkách máme, jmenují se Boomer Girl:
                http://www.finebike.cz/obchod/kola/detska-kola...

                Ano, prodáváme je a nemám problém je doporučit, protože mi těchto kol již prošlo rukama přes dvě stovky a mohu potvrdit, že jsou kvalitativně velice povedená a zároveň nabídka dětských kol LF je zcela kompletní. Vybere si opravdu každý. My máme na prodejně stále cca 30-40 dětských kol.

                [ Zpět ]
                Datum: 30.03.2008
                Autor: FineBike
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

                       

                  reakce na info FineBike: ano, kola leader fox jsou prima, také naše dvě dcery jezdí na 14" Boomerech, jen je škoda, ze u vás jsou za 3.950,- ačkoli cena doporučená výrobcem je 3.600,- (není to blud, je to info z listu aktuálního katalogu 2008 leader fox - můžu zájemcům přeposlat). Naštěstí existují obchody které je prodávají za normální cenu. S pozdravem EH

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.04.2008
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (EH ([email protected]))
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

                         

                    Ano máte pravdu, cena na našem webu nebyla aktualizovaná, což jsem právě teď opravil. Naše původní cena byla vypočítána z ceny, za kterou nám Boomery dodal Leader Fox.

                    Vámi uváděný list jsem neviděl, nemohu vám tedy udané ceny potvrdit, upravil jsem je podle nabídky e-shopu Leader Foxu, kde se konečně Boomery objevily.

                    Hezký večer.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.04.2008
                    Autor: FineBike
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

                 

            na www.trail-gator.cz je teď akční cena 1729,-

            [ Zpět ]
            Datum: 09.04.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (EH ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

           

      Zdravím, tak já také výbírala kolo 16-pro ani 4 letého synka-bez balančních koleček kolo této velikosti vidět téměř není a jsou běžnou výbavou kola. V prodejně mě přesvědčovali, abych je synovi, který už umí jezdit na menším kole bez koleček, nesundavala!!!-Projel se před prodejnou s kolečkama a prodávající říkal-koukejte, nedrží rovnováhu, je nakloněný na jednu starnu a nakonec i s kolečkama přepadl a natloukl kolo i sebe-podle mě je to tedy dost nebezpečné a hned doma jsem kolečka sundla a i když na kole 16 nedosáhne na zem a musím mu pomáhat s rozjížděním šlape bez nich a jde mu to hned od 1. chvíle-proto myslím, že s balančními kolečky se dítě může naučit pouze šlapat (pokud nemělo tříkolku) a nikdy ne jezdit a rozhodně uberou na dovednostech -jelikož je kolo celé neohrabané. Já syna za kolo vodila a vždy trošku pustila-dokud se nenaučil rovnováze-abych mu odendavala šlapky, byl moc malý..
      Kolo jsem vybírala i podle toho, aby šel přidělat trail-gator a aby bylo trošku lehčí, setkala jsem se s podobným názorem, že kvalita u tak malých kol se ani tak neliší, takže jsem vybírala kolo, ke kterému nebude problém sehnat náhradní díly (takže žádné supermárketové, ale od autorizovaného prodejce), bude trošku lehčí , bude mít kryt na řetěz (dítě jezdí včemkoli) a půjde na něj přidělat trail gator a hlavně červené, aby se líbilo synovi.
      Zatím kolo máme doma týden, takže recenzi napsat nemůžu, proto nebudu dělat ani reklamu-to až se osvědčí-bude také děděné.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rybycka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

             

        přesně tak, kolečka nebrat, pokud dítě jede na kole správně (tedy klopí do zatáček na správnou stranu), kolečka ho ztrestají nevyhnutelným pádem. S kolečkama se nikdy nemůže naučit jezdit.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.03.2008
        Autor: PavelŠ
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

               

          I s kolečkama se může naučit jezdit. Takže lžeš.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.03.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Naučené s kolečkama.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

                 

            :-)
            Jasně že může, ale kolečka tomu nijak nepomůžou, spíše naopak. Buď musí být kolečka hodně vysoko (takže tam vlastně nejsou) nebo se musí v zatáčkách dělat něco jiného, než se na kole normálně dělá. Pak se musí odnaučit zlozvyky z koleček.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.03.2008
            Autor: PavelŠ
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Kolečka nee!

         

    Radši bez koleček.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2008
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

         

    Koupil jsem čtyřletému vnukovi za pětikilo kolo s 16" plášti z druhé ruky po dvou dětech, zrepasoval (vyčistil a promazal náby a šlapací střed), seřídil přední kantilévrovou brzdu a kolo je technicky jako z fabriky. Práce na dvě hodiny. Jediná investice byly dětský plastový pedály za 60,- a odrazky za 20,-. Nevidím důvod, proč by si na něm nezajezdil ještě další, o tři roky mladší brácha.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2008
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

         

    Občas vidím upozornění na nebezpečná dětská kola, hlavně z produkce supermarketových. Je dobré znát parametry, které by dětské kolo mělo splňovat:
    http://www.nakole.cz/tipyatriky/clanek.php3?id=10

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2008
    Autor: Jitka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

           

      Pro kluka třeba tohle: http://www.superior.cz/cz/kolekce-2008/kids... a pro holku tohle: http://www.superior.cz/cz/kolekce-2008/kids... Je to sice trošku dražší, ale v 16-ti palcových kolech moc lepších a hlavně lehčích kol moc nenajdeš.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2008
      Autor: roman-II
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

             

        Tak to je jiná, tohle už se váhově tomu Blesku asi vyrovná....... A navíc je to trošku hezčí.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.03.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (zbartos)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

         

    My ted koupili pro naseho 4 leteho syna "Specialized Hotrock 16". Prosel jsem vic prodejen a okoukl vice znacek, ale tohle kolo se mi libilo nejvic. Navic ma byt dle prodejcu jedno z nejlehcich v dane kategorii.
    S temi kolecky jsme to resili tak ze napred dostal loni trojkolku a pote odrazedlo Trotter. Na trojkolce se naucil slapat a na Trotteru drzet rovnovahu, takze prechod na kolo bez kolecek byl zcela bez problemu (kolecka sice ke kolu dodavaji, my je ale pred synem zatajili :-)
    Tenhle postup jsme vycetli v diskusich na Netu a nam se velmi osvedcil.
    Trojkolku a ted i odrazedlo zdedila mladsi dcera takze jezdi spolu se synem kazdy na svem stroji :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (PetrR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

           

      Dneska jsme ho koupili také a zítra jdeme projet. Kolečka se ale zatajit nepodařilo, ale beru s sebou zítra klíče na sundání.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2008
      Autor: Žulda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

             

        Zkoušeli jste k tomuto kolu přidělat trail-gator? Je to možné? Mě se tam zdálo hodně málo místa a nebyla jsem si jistá...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (rybycka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

               

          Jo, v pohodě, hned v neděli večer jsem TG objednal, v úterý dorazil. Namontovat jde, ale ještě jsme ho neprojeli, kluk je nastydlý.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2008
          Autor: Žulda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro syna 4 a půl let

         

    Kolo s kolečkami se nám vůbec neosvědčilo. Mám stejně starého kluka, který v zatáčkách kolečky zadrhával o obrubníky a přepadával. Nakonec jsme pořídili odstrkovadlo, které je v podstatě kolo bez šlapek. Po několika vyjížďkách syn už celkem dobře drží rovnováhu. Myslím si, že je to ten nejlepší nácvik, i co se týče zatáčení.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Larisa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

           

      Jo,jo..přesně tak!Taky se náš prcek naučil bez koleček-a odmontovaných šlapek...vlastně z toho měl takové odrážedlo /ale na dvanáctce!/,a z mírného kopečka...až se naučil držet rovnováhu,tak jsme nahodili šlapky a šlo to raz dva:-))A to je pěkná poseroutka!TeĎ ještě máme problém ho naučit,aby se držel rovně!!Jezdí cik cak,takže na silnici,kde jezdí občas nějaké auta nemůžem:-(

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lipo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím všechny :-) Právě vybíráme kolo pro sy

         

    Olpran Skipy na netu za 1690,- včetně balančních koleček..

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (daloush ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

426 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024