reklama

Cyklovozik-odpruzenie

Ahoj, potreboval by som poradit ohladne kupy voziku. Skusal som cez vikend cyklovozik neodpruzeny s 20 palc. kolesami, s 4-mes. dcerkou v autosedacke. Je to parada a da sa celkom aj v terene, ale predsa len rozmyslam nad nejakym odpruzenim, lebo chceme chodit hlavne po lese a ked clovek ide trochu rychlejsie, tak aj ked ma dcerka drncanie rada,nejake nahle seky by asi neboli velmi prospesne. Najde sa niekto kto vie zo skusenosti porovnat ako pruzia jednotlive systemy?
-Chariot - listove pruziny, 20 kola
-Burley - elastomer?, zdvih? - odpruzene asi iba s 16 kolami
-neodpruzeny - 20 kola s balonovymi plastami
-Croozer- ze vraj zavesenie sedacky trochu pruzi
Ci sa oplati priplatit nejakych cca 10 000 za odpruzenie a ktore. Super by bolo, keby niekto vedel z vlastnej skusenosti porovnat niektore tieto systemy medzi sebou.

[ Zpět ]
Datum: 29.02.2008
Autor: o
  • Re: Cyklovozik-odpruzenie

         

    Ja mam tohle: http://www.velofiala.cz/croozer_tipy.htm#odpruzeni

    Najeto 1600km s dvojcaty a maximalni spokojenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.02.2008
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovozik-odpruzenie

           

      Teda bych byl presny - mam croozer a tohle ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.02.2008
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklovozik-odpruzenie

             

        Ako je to s tym, ze potom precnievaju kolesa cez naraznik a hlavne ta vymena laniek kazdych 250 km...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.02.2008
        Autor: o
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklovozik-odpruzenie

               

          To za kola precnivaji je pravda, ale to mi nijak nevadi. Neboural jsem ani naraznikem. Je fakt ze vozik (zejmena ten pro dvojcata) je pak fakt hodne sirokej.

          Gumicuky se musi menit podle oka - prostym pohledem zkontrolujes zda se nekde trepi nebo ne. Nijak mi to nevadi, je to prace na deset minut.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.03.2008
          Autor: lester
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklovozik-odpruzenie

                 

            Kolko je potom sirka pri jednomiestnom?Chcel by som sa zmestit bez rozoberania do vytahu. A tie gumicky sa nedaju nahradit pruzinou? Keby sa nahodou nejaka roztrhla, tak to ma nejaky doraz?

            [ Zpět ]
            Datum: 03.03.2008
            Autor: o
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cyklovozik-odpruzenie

                   

              No je to cele sirka voziku +10cm.

              Asi by to nahradit pruzinou slo, ale gumicuky jsou praktictejsi. V pripade pretrzeni se nic nedeje - vozik si sedne na minimalni vysku, ale je to s trohou opatrnosti spale pojizdne. Nebo to jde zafixoval libovolnym provazkem apod. v nepruzici podobe

              [ Zpět ]
              Datum: 04.03.2008
              Autor: lester
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovozik-odpruzenie

         

    koupil jsem pneu swable od azubu a nafoukal na 1,5. myslím že je to poměrně levné odpružení. od malých dětí toho člověk moc nezjistí jetli je to lepší nebo horší, ale cerka je klidnější a do vozíku se i těší tak si myslím že to funguje.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2008
    Autor: Bidlo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovozik-odpruzenie

         

    Na našich stránkách najdete odpružení pro vozík croozer, jak jednomístný, tak dvoumístný. Jsme s ním naprosto spokojeni a bez odpružení ani ránu.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Z města cesta)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovozik-odpruzenie

           

      Zapoměl jsem doplnit adresu: www.zmestacesta.cz. Rozvor kol se nemění.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Z města cesta)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklovozik-odpruzenie

             

        kde? nic som tam nenasiel

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2008
        Autor: o
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklovozik-odpruzenie

               

          http://www.zmestacesta.cz/foto_kutilovo_okno...
          Máme svůj model odpružení bez navýšení šířky vozíku. Je odzkoušené mnoha vyjížďkami po horách...Možná Vám pomůžeme...:)

          [ Zpět ]
          Datum: 04.03.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan a Jirka ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklovozik-odpruzenie

                 

            Je to tak malinké, že z toho není téměř vůbec nic vidět...:-(

            [ Zpět ]
            Datum: 05.03.2008
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovozik-odpruzenie

         

    Rok nám vozík Croozer 737,dokoupil jsem si odpružení od "velofiala" a jsem nadmíru spokojený.Tím pádem jezdím převážně v lese a dceři se to líbí.Jsem zvědavej,co tomu bude říkat teď po zimě.Je jí 18měsíců.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2008
    Autor: kalimoco
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovozik-odpruzenie

           

      Pokud to pujde stejne jako u nas, tak se ji to bude libit vic a vic. Moje dvojcata maji dva a pul a teprve letos si vozik skutecne uzivali. V roce a pul to proste je jiny kocarek.

      To znamena, ze kdyz jsem si na chate obliknul cyklisticke veci a vzal prilbu tak s pokrikem "vylet, vylet" vybehli na zahradu a tryskem se nastosovali do voziku (casto nepripojeneho za kolo). Za jizdy pak hlasite vyzaduji vetsi rychlost, drncani apod. Nejvetsi problem bylo vyjet jen tak na kolo bez nich ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2008
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024