reklama

Kladno - Divišov

Chtěl bych vyzkoušet trasu z Kladna do Divišova. Vyhnout se Praze a směr asi přes Unhošť, Rudnou, Jílové ap. Prosím někoho, kdo by mi tuto trasu pomohl naplánovat. Díky předem.

[ Zpět ]
Datum: 26.02.2008
Autor: Biker65
  • Re: Kladno - Divišov

         

    Táto, pamatuj se, víš že už nejsi nejmladší ..!

    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kladno - Divišov

           

      ...co má věk společného s touto trasou???

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2008
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kladno - Divišov

             

        asi tolik, co AV a reakce k tématu ;)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kladno - Divišov

               

          AV je starej paprika (jak se tu někde přiznal) ...
          :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.02.2008
          Autor: pavka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladno - Divišov

         

    Mohu poradit s objezdem ze západu Prahy směrem k jihu. Moc na výběr tam díky nedostatku mostů přes Berounku a Vltavu není. Netuším ale, jestli chceš jet výlučně po silnicích nebo i terénem. Co je ale dost nepříjemné, že je v téhle části (asi stejně jako ze S a V města) je dost velký provoz. A nejsou to jen osobáky ( a těch je tam opravdu požehnaně i díky obyvatelům početných satelitů, kteří se leckdy ani jinak než autem do práce nedostanou), ale i kamiony, které si tu zkracují občas cestu mezi D1 a dálnicí na Plzeň."Úzké" místo bylo Břežanské údolí. Tam už to bylo na kole krapet o život. Hlavně, když se míjely dva kamiony a nabyly přesvědčení, že se vedle sebe v pohodě vejdou i s tím "červem" na kole. Ale je to tam - po té, co byl instalován zákaz vjezdu náklaďáků - o něco málo lepší. Ne, že by tam i přes to nejezdily, ale je jich opravdu míň. Údolí se dá projet i po cestách mimo silnici, ale na silničce to nedoporučuji. (Na začátku údolí je potřeba sjet ze silnici, vyšlapat k pomníku Hálka, který je ve stráni nad odpočívadlem, a pak po cestě buď úbočím údolí nebo nahoře na vršku údolí do Dolních Břežan. Varianta je vyjet nahoru a do Lhoty a odtud přes Ohrobec, Zvoli, Okrouhlo a Záhořany do Jílového. Nebo Zvole, Libeň Libeř, Jílové). Já jezdím přes Jinočany, Zbuzany, Ořech. Na konci Ořecha vlevo dolů do Lochkova a Radotína, přes lávku přes Berounku, okolo tržnice Lipence, na Zbraslav a do údolí. V Dolních Břežanech pak už můžeš na Jílové několika cestami. Nejkratší je přes Libeř. Z Jílového přes Kamenný přívoz do Týnce, Benešova a pak Divišov. Ale od Benešova to na Divišov neznám. Jinou možností je vyhnout se Břežanskému údolí. Na Zbraslavi nepřejet řeku a jet podél vody do Davle, tam přes Vltavu a odtud nahoru do Jílového (máš-li rád kopce, užiješ si).

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kladno - Divišov

           

      Ještě se dá jet ze Zbraslavi podle vody do Vraného na Zvoli nebo za kolejema vpravo a stále do kopce přes Březovou, Okrouhlo a Zahořany do Jílového. Je to hodně kopcovité, ale aut nejezdí tolik jako hlavním tahem přes Břežany.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2008
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kladno - Divišov

         

    Tak jsem se dneska vracel z Ostředku, což je kousek od Divišova a jel jsem bez mapy. Často jsem se ptal, objel Prahu a do Kladna mi to dalo 96 km. Jinak se všem za akci z minulého týdne omlouvám, ale chyba nebyla na mé straně, Mrzelo mě to, protože jsem se těšil, ale servis měl problémy. Takže ještě jednou se všem a hlavně Radce omlouvám.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2008
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024