Lehokolo na prodej

Postavi jsem si nové a starší jsem přestal využívat. Fotka pro představu je na www.papji.wbs.cz .Bližší informace zašlu mailem, nebo přes skype.

[ Zpět ]
Datum: 23.02.2008
Autor: Papji
  • Re: Lehokolo na prodej

Zasloužíš můj obdiv .-)) o výsledku práce nechci hovořit, to není důležité, ale vím, že i když kolo vypadá naprosto amatérsky a na koleně dělané, tak vím, že něco podobného bych asi nedokázal :-) Důležité je to, že z něj máš radost..

[ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na tvých stránkách jsou lehokola dvě o které se přesně jedná

[ Zpět ]
    Autor: Old-Sam
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Přečti si první(1.)větu zadání vlákna ... Už? Ještě ne?
      8-)

[ Zpět ]
      Autor: AV

Na stránce, na kterou jsem dal odkaz je lehokolo jen jedno. A jinak je to, to lehokolo s horním řízením a koly 26".

[ Zpět ]
      Autor: Papji
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

82 cyklistů (4 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016