S dětmi do Indie

Mám jednu otázku. Před nějakou dobou se tu diskutovalo o nápadu jedné rodiny vyrazit s dětmi kolmo do Indie. Netušíte někdo, zda se na tu cestu opravdu vydali? Dík za info.

[ Zpět ]
Datum: 21.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
  • Re: S dětmi do Indie

Zrovna včera jsem si na to, nevím proč, vzpoměl. Taky by mě to zajímalo. Cesta do Indie je lákavá, ale s tak malými dětmi - nevím, nevím...

[ Zpět ]
    Datum: 22.02.2008
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky bych měl obavy - byl jsem tam v 1997 a musel pojídat antimalarika, očkovat se proti žloutenkám. Ta hygiena je tam šílená. Šílená přelidněnost - oni snad žijí na směny. Zločinost ve velkých městech - málem jsem přišel o život v Bombaji. Zachránil mne nějaký samopalník. V hotelech na každém patře ozbrojenci.
      A moc pohostinní nejsou. Krajina je úchvatná, ale jinak je to pro velké dobrodruhy- snad Honza Vlasák a to ještě bez dětí.
      Sáhib už holt není sáhib.

[ Zpět ]
      Autor: hasan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zeptej se přímo Aliho a Katky:
    http://www.livepla.net/index.php

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír

Dík za kontakt.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

08.12.2016
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

119 cyklistů (7 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016