reklama

Kolo cross, poradite jake?

Ahoj, chci si koupit kolo kross. byl jsem v jednom kramecku, ktery mam blizko, tam maji Author a Merida. Pokukoval jsem po ruznych modelech, az jsem si nasel ty, ktere by me mohli vyhovovat. Nemuzu se vsak ted rozhodnout, ktery z nich.

MERIDA - model 2004 - CROSSWAY 8700
AUTHOR - model 2005 - REFLEX SX

mozna jeste AUTHOR - 2004 - ZENITH SX ... ale to uz je na me asi moc penez ...

Co myslite?

Diky

[ Zpět ]
Datum: 31.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pop)
  • Re: Kolo cross, poradite jake?

         

    Ahoj! Kup si Authora. Ale moje rada je "neobjektivní" sám jsem si totiž před měsícem koupil Zenith (rozhodoval jsem, se ve finále mezi Reflexem a Zenithem, rozhodl pocit z jízdy, při testovací projížďce).

    Obě kola, která zmiňuješ, jsou dobrá ...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo cross, poradite jake?

         

    Obě ta kola jsou vynikající, už jsme tady o nich v minulosti mockrát mluvili. Vezmi to, co se Ti víc líbí, jinak se asi poradit nedá.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo cross, poradite jake?

         

    Ještě zkus Kellys Exquisite. Také dobré kolo a ze zmiňovaných asi nejlevnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka Potáhlová)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo cross, poradite jake?

           

      Mám Meridu 8900 model 2004 a jsem opravdu spokojen. Suprovej rám i výbava. Doporučuju tedy Meridu. S Authorem zkušenosti nemám...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LeV)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo cross, poradite jake?

           

      Já zvažuju koupit kolo v podobné cenové relaci, přemýšlím o značce Rock Machine, ale ten Kellys mi nedá spát, má dobrý vybavení a pak tam je taky model s mechanickou brzdou. Pořád se nemohu rozhodnout. Budu rád za každou radu.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukáš M)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Wheeler

         

    Koukni taky na Wheeler 4600 ZX
    http://www.wheeler.cz/2005/index.html

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tom)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024