Radialni vyplet na DT SWISS?

Zdravim, mohu pouzit na prednim kole MTB od DT SWISS radialni vyplet? Naboje mam model 370, brzy Vcka. Jezdim i tezsi zavody (Sudety,...)

[ Zpět ]
Datum: 14.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jakub Sima ([email protected]))
  • Re: Radialni vyplet na DT SWISS?

Můžeš, myslím, že to pravidla nijak neupravují:-D

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

radiální výplet vypadá zajímavě, což je myslím jeho jediná výhoda /nehledě k nepatrné váhové úspoře - kratší špice/ při použití pro MTB, klasicky křížené dráty daleko lépe absorbují vibrace a nárazy, což má význam i při odpružené vidlice . ostatně - speciálně pro radiál vyrábí DT i příslušný přední náboj, u těch ostatních to výslovně nazakazuje, ale také nedoporučuje

[ Zpět ]
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zas to kolo bude tužší v zatáčkách, nebude chytat u véček o špalky, v lehkém terénu bude maloučko rychlejší. Správné gumy a vidle by si s tím měly poradit.
      Je fakt, že dráty dostanou dost zabrat, na běžný ježdění asi nic moc, ale když by to byla sada kol výhradně na závody, tak bych se toho nebál...

[ Zpět ]
      Datum: 15.02.2008
      Autor: Joe-CUBE

Daleko vic, nez to, kterych zavodu ses zucastnil nebo hodlas zucastnit o tobe rekne tvoje hmotnost a styl jizdy.
    Konkretne k radialnimu vypletu toho uz tu bylo receno docela dost- treba ja osobne ho mam vpredu na silnicce, na MTB bych ho nechtel ani nahodou. Neziskas tim krome (pro nekoho) hezciho vzhledu nic, jenom ztratis pohodli a riskujes poskozeni kola.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

80 cyklistů (3 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016