reklama

Máte skušenost s cyklodovolenou od cestovky???

Přečetl jsem hodně inzerátů cestovek na výlety a dovolené na kolech. Jaká je s tim skušenost?? Mam si představit, že mě někam dovezou, vysadí, a pak musim pádit na určené místo noclehu??? Co když to nestihnu?? Musim jet s ostaníma učastníkama nebo mužu jet jak se mi zachce ???
Děkuji za každý názor. Kolin

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
  • Re: Máte skušenost s cyklodovolenou od cestovky???

         

    Ahoj, pokud máš pochybnosti, že nebudeš stíhat s ostatními účastniky zájezdu, tak si raději vyhledej takové, co nabízejí hvězdicové vyjížďky. Budeš si moct vybrat dle své aktuální výkonnosti a nikoho ani v nejmenším neomezíš. Já jsem si něco podobného super užil s CK Juhász na zájezdě - V sedle do sedla Tonale, s ubytováním v penzionu v Ponte di Legno. Vřele doporučuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte skušenost s cyklodovolenou od cestovky???

         

    Nebo si vyber cestovku co jede autobusem za cyklistama,takze te po ceste muze nabrat, nebo te vyvezt na kopec na ktery se necitis,atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte skušenost s cyklodovolenou od cestovky???

         

    Zrovna tenhle víkend (pátek až neděle) jsem byl s CK SEN na Enžský cyklostezce a mohu jenom doporučit. Trasy byly naplánovaný (100 km, 85 km, 45 km), spalo se v penzionech se snídaní. Během trasy jsme se vždy dvakrát potkali s autobusem (byly předem naplánovaný zastávky, autobus na nich stál zhruba 1,5 hodiny). Jako poslední ze skupiny jela průvodkyně a mechanik, takže bylo postaráno i o "opozdilce" a poruchy (jednomu účastníkovi se rozpadl pastorek, nemohl pokračovat, tak se přivolal autobus a bylo vystaráno). Být tebou , tak se vůbec nebojím, mohu konstatovat, že jsem se cítil "v suchu a bezpečí".

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte skušenost s cyklodovolenou od cestovky???

         

    Na cyklodovolené od cestovky jezdíme v partě 10 až 16 lidí pravidelně už skoro 10 let, vystřídali jsme několik cestovek a řadu států ( několikrát Rakousko, Rumunsko, Litva, Slovinsko, Zakarpatská Ukrajina a nikdy jsme nelitovali. Cestovka má vytypované zajímavé trasy a zázemí v doprovodném autobuse (případně s polopenzí ) není k zahození a dodává klidu. Režim je většinou volný, takže pokud se orientujete v mapě, můžete klidně do cílového tábořiště sami. Letos míříme do Černé hory opět na kola a opět s cestovkou.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte skušenost s cyklodovolenou od cestovky???

         

    Letos jsem byl s ck. TRIP Jablonec již po 13 na cyklozájezdu. Letos jsme jeli opakovaně Tauernraweig a to i se dvěma vnučkama 12 a 14 let. Naprosto bez problémů s ubytováním v penzionu, s vlastním kuchařem- snídaně a vydatná večeře. Během denních tras jsme stihli prolézt všechny soutězky a vodopády. Takže žádný strach. Je to pohoda pokud vydržíš sedět na kole aspoň těch 60 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024