reklama

Koupe kola

Zdravim,

jelikoz jsem naprosta lama chtel bych poprosit o pomoc pri vyberu kola, vyuziti by melo byt nasledujici obden cesta do prace po asfaltu (celkove cca +- 20 km) a pripadne o vikendu vylety do prirody, proto bych se priklanel spise k variante horskeho kola. Moje vyska 180 cm, vaha cca 75 kg. Cena by mela byt do 16t, zatim se mi libi kolo Author DEXTER, ale jak jsem psal v uvodu v kolech se naprosto nevyznam...diky za rady

[ Zpět ]
Datum: 13.02.2008
Autor: Mira42
  • Re: Koupe kola

         

    Navrchu uprostřed stránky je políčko Hledat... Do něj zkus zadat třeba "mtb do 16000" (bez uvozovek), a to by bylo, aby se nic nenašlo;-)
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=6433

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupe kola

           

      diky, sice jsem nejake clanky pomoci fce hledat nasel, nicmene nic co by se vyse zminovaneho kola Author Dexter, proto dotaz

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2008
      Autor: Mira42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupe kola

             

        Sorry, ten dotaz na dextera jsem trochu přehlídnul;-)
        kouknul jsem na něj,
        - za tu cenu hydraulický kotoučovky, jestli chceš jezdit i v dešti, tak velké plus
        - osazení normálka, co bys za tu cenu chtěl, že
        - mizerná vidlice, ale: na kole v této ceně pořádná holt nebude; na silnici zamkneš, v terénu přetrpíš, časem vyměníš;-)
        - osmirychlostní řazení. Na každodenní ježdění považuji za výhodu, pastorky i řetěz mají větší životnost než devítikvalt, náhradní díly jsou levnější
        Jestli jsi ochoten lehce připlatit, zvaž toto:
        http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...
        Přítulka má totéž s véčkama, paráda. Hydrauliky Deore nebudou žádný šméčko...

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2008
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupe kola

         

    Prferoval bych pro tvé účeky treka, ale třeba chceš opravdu řádit v terénu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2008
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupe kola

         

    Ten Dexter se mi taky hodně líbí, dobrá stavba, takový fajn kolo na blbnutí.... Vidlici znám, není úplně blbá, je sice trochu měkčí ale ty zase nejsi žádnej mamut a hlavně tyhle vidle nepotřebujou moc údržby.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupe kola

           

      No, sice nevím co přesně si mám představit pod pojmem "blbnutí", ale s RST Gilou bych to moc nepřeháněl. Ta je ráda, že vůbec nějak funguje, ale určitě není stavěná na nějaké divočiny...

      Jo, a vidlice je měkká jen tak, jakou jí dáš pružinu a zbytek případně dokroutíš tím štelovadlem na levé noze ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2008
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupe kola

         

    Tak nakonec preci jen pujdu do Dextera, diky vsem za rady...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2008
    Autor: Mira42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

603 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024