reklama
Země: USA USA

Jak dopravit individuálně kolo z USA do ČR?

Zdravim vsechny bikery a moooc prosim o radu.Kamarad mi vydrazil v USA kolo za cca 1150 U$ a doprava do CR mela stat 189 U$ kuryrni sluzbou podle jejich stranek.V reale vsak kamosovi rekli cenu 500 U$ a pouze letecky!!!Kolo je rozlozene a postou to nejde,protoze presahuje objemove limity.Takze kolo zustava zatim u kamose v Clevelandu a me se nechce davat tolik za dopravu.Proto prosim o radu,jak sem dostat to kolo popripade jestli s tim ma nekdo zkusenosti.Predem moc diky.

[ Zpět ]
Datum: 05.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (ravl (ravl@post.xx))
  • Re: Jak dopravit individualne kolo z USA do CR?

Tak jsem zjistil tohle: do dané oblasti (např. Venezuela, Kap Verdy) letí vždy s nějakou cestovkou, i když tam se třeba trhne. Za jeden komplet serf = včetně plachty, ráhna a stěžně platí 1000,- Kč za obě cesty.
    Těch 500 USD se mu zdá moc, doporučuje se obrátit na naše společnosti, které létají do USA a zjistit cenu u nich.

[ Zpět ]
    Datum: 13.02.2008
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

On to také může být problém toho, že když tím ledadlem letíš, tak to platíš jako poplatek za rozměrné zavazadlo, jenže, pokud to chceš poslat zvlášť, tak cena může být vyšší, než když jsi koupil i letenku.

[ Zpět ]
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano, prostě se to bude chtít pozeptat.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kdo spí, nevyhraje

Svaťa Božák
První český účastník v cíli nejdelšího cyklistického závodu světa
Závod napříč Amerikou – jedna z největších zkoušek výdrže, odhodlání i psychické odolnosti, jakou člověk vůbec může dobrovolně podstoupit…
299 Kč

Na hliníkovém oři divokým západem

Lucie Kovaříková a Michal Jon
Národními parky USA na kole
Tříměsíční expedice s 5862 najetými kilometry na kole Na stezkách v národních parcích nachozeno pěšky cca 170 km Projeto 6 amerických…
279 Kč
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (21 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017