reklama

AKSTAR

Znáte kola AKSTAR? Jaké jsou?

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubo ([email protected]))
  • Re: AKSTAR

         

    Koupil jsem postupně do rodiny 3 kousky a jezdíme na nich bez problémů. Ceny (15000, 8500, 6000). Tuším že se to píše ACSTAR :-) nebo je to jiná značka? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: AKSTAR

           

      Máro, Máro,
      vzhledem k tomu, že máte doma už 3 kolečka s nápisem značky jako prase na rámu, tak už bys to mohl i vědět, nejenom tušit ;-))), ty kluku ušatá

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: AKSTAR

             

        Mára to přece ví, jen naznačuje slušnou formou Lubovi, jestli to ví taky on. Jen tak mimochodem - to je vliv angličtiny. Slušný angličan neřekne "není to tak". Slušný angličan řekne "obávám se, že by to mohlo být jinak" případně "nemyslím, že je to tak". Takže větička "tuším, že se to píše takhle" je vyjádřením gentlemana.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: AKSTAR

               

          Je to tak. A Petrolin je taky gentleman, protože se zastal gentlemana. Cyklisti jsou prostě celý český společnosti za příklad. Cyklistům - gentlemanům věčná sláva a uznání a tento příspěvek narozdíl od svého minulého myslím zcela vážně. Zdar, ať to šlape.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: AKSTAR

                 

            Zdeňku, tohle bylo vážně noblesní. Ať ti to šlape.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.05.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: AKSTAR

                   

              Díky, gentlemani :-)
              Zatím jsem na Acstar neslyšel nic špatného, tak to vypadá, že mají slušný poměr výkon/cena. Nevíte jestli by se daly sehnat ještě loňské modely? Konkrétně Ontario SX?

              [ Zpět ]
              Datum: 31.05.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubo ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: AKSTAR

                     

                www.acstar.cz ... prodejní místa ... je potřeba to asi vytelefonovat. Fakt poměr cena-výkon je výborný.

                [ Zpět ]
                Datum: 03.06.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Marek)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: AKSTAR

         

    Mám ACSTAR Everest One 2 roky a plná spokojenost. Osazeno docela dobře, v modelu 2005 nahrazeny některé slabší komponenty (odpružená vidlice, kotoučovky) zy kvalitnější s minimálním nárůstem ceny.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: AKSTAR

         

    ...mám Acstara Mount SX, je to model někde kolem 2001, 2002, průměrná výbava Alivio Plus, ještě klasický V-brzdy, ale zatím stoprocentně spolehlivý, najeto mám sice jen směšných 1500 km, ale tohle léto zkusim kolečko drobet prověřit, tak kolem 8000 km. Jako asi největší slabinu tohoto kola bych viděl pružinovou vidlici Suntour, která nedisponuje úchytem kotoučové brzdy. Je sice hezky tvrdá (ne jako na kole ze supermarketu), ale jak známo, tak pružinové vidlice sice pruží, ale netlumí, coč na některých površích (spatná souvisle vybitá silnice) způsobuje vznik nepříjemných rezonancí přímo do zápěstí...vidlice bude první věc, co na kole vyměnim, až budou many :) ...líbí se mi, jak firma za slušný peníze dokáže kola vyšperkovat slušnými komponenty...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: AKSTAR

           

      JSme na tom podobně, taky mám typ z roku 2002 No Mount. Všechno v pohodě, jen letos musím jít do opružené vidlice, protože ten typ kola, který mám já, ji neměl, a moje ruce už to nechtějí nadále snášet.. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martina)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

439 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024