reklama

Jak jste na tom s chatem?

Chci se zeptat na Vaši zkušenost s chatováním. Tady nahoře pod "Seznamkou" je chat, ale vůbec se tam nemůžu dostat, mám to nějak blokovaný. Tím se také zároveň omlouvám za určité moje pžipomínky nebo i témata, která tak úplně nesouvisí s cyklistikou a bylo by pro ně místo spíš na tom "pokecu".

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Jak jste na tom s chatem?

         

    ahoj při pondělku - mně to funguje v pohodě - a mám z toho trošku škodolibou radost, páč je to jeden asi ze dvou chatů, co nám zaměstnavtel nezablokoval :o))))

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jste na tom s chatem?

           

      Ahoj. Tak to Ti můžu závidět, u nás je blokovaný snad úplně všechno. Děsím se chvíle, kdyby se na tomhle webu objevila nahá ženská, ti naši správci sítě mají různý pastičky a to už bych se nedostal ani sem.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jste na tom s chatem?

             

        jako že by někdo propagoval nuda cyklistiku? neboj, to tady snad nehrozí.... :o)) n8m blokli jenněco,ale monitorujou každý vstup, takže já se děsím toho, až někdo příjde, ukáže mi, kam všude jsem koukla, položí mi otázku, jak že cyklistika souvisí s mou prací a kde mám vstupní kartu. Myslíš, že by obstál argument, že na kole dojíždím a takmusím být informovaná, abych vždycky v pohodě dojela? No.. asi bych na to dojela.... :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak jste na tom s chatem?

               

          Dík za radu, až přijdou na mě, také se vymluvím na dojíždění. Ale zas si říkám - pokud stíhám práci...Tak kdes jezdila s rodinou teď v těch vedrech? A už máš po garančce? - žádná závada? To by bylo jen dobře.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak jste na tom s chatem?

                 

            blbneš? V takovém nelidském vedru ani nevycházím, natož pak nějaký výlet na kole! ..... by mě to vedero zabilo po deseti minutách. Nejsem sluncomil a docela se mu vyhýbám, takže k cyklistice jsem o víkendu měla nejblíž, když jsem zajela do sprchy a pak zaparkovala v křesle u pletení :o)) JInak po garančce ještě nemám. Už jsem tam měla být dávno, ale pořád mám pocit, že jsem to kolo málo "protřásla", ačkoliv mu dávám pěkně na frak (říká mnažel). Zatím šteda i přes tu hrubost a nelidské zacházení s přehazovačkou šlape jako švýcarské hodinky, ale tenhle týden už jim ho tam šoupnu. Hnul se mi grip a blbě se mi drží řídítko, tak mi s tím musí něco udělat. hele.... ty jsi to v těch vedrech risknul a vyjel sis????

            [ Zpět ]
            Datum: 30.05.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak jste na tom s chatem?

                   

              No ba ba, vyjel. A nebyl jsem sám, potkával jsem hodně "šílenců". Taky jsem hodně pil - mattonku, chtěl jsem žít - a dost si spálil ruce od rukávů po zápěstí. Pod grip stříkni injekční stříkačkou iron nebo okenu a pak s ním snadno pootočíš. Jóóó, Ty říkáš manželovi mnaželi???

              [ Zpět ]
              Datum: 30.05.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak jste na tom s chatem?

                     

                šťouro! :o)))))) .. a někdy mu taky říkám "miláčku" .... třeba když navaří hrnec guláše!

                že by se o víkendu našlo a vyjeyli se opékat? Unás v práci jeden kolegy taky vyjel, pak se přišel zeptat,kolik jsem toho najela já a když jsem ho zklamala, že tentokrát nic, tak mi smutně ukázal docela slušně spálené předloktí a lýtka a uznal, že někdy mají ženské přece jenvíc rozumunež chlapi :o))). Kolem našeho vede cykotrasa, obvykle po ní jezdí docela dost kolařů, ale o víkendu bylo všude jak po útoku morové rány... takže docela dost lidí kromě mě mělo dostatečně funkční pud sebezáchovy.

                Za radu díky, měla jsem se ale asi zeptat dřív. Já s tím lomcovala jak divá, zkoušela jsem to se zařákáváním, visela jsem na tom vší silou, mlátila do toho, nadávala,klela jak pohan, prosila,uplácela.. mrcha se ani nehnul.. takjsem se jednohlsně usnesla, že když garančka, taki s gripem (stejně mi ho nasazovali oni, páč není ze sériovky, ale extra na přání dámy), tak ať se kluci snaží. Garančka má seřídit rozštelované, utáhnout povolené a doladit rozladěné, takže proč bych se stím dřela, že...... radu si schovám na příště a použiju tu stříkačku místo kletby a hrubé síly :o))

                [ Zpět ]
                Datum: 30.05.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024