reklama

Musíte ji překvapit...

Ahoj kluci a holky cyklistický. Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o něco, co jsem zažil teď v sobotu.
Před týdnem v neděli jsem se vrátil s mým airlinem z cest, všechno OK. Každý den, po práci, chodím k mým kolům, třeba se jen tak podívat, jak říkám, vše vpořádku, až přišel čtvrtek a já zjistil prázdnou zadní duši. Bylo mi to divné, tři dny jsem nikde nebyl, duše nafouklá a najednou sama od sebe... Tak jsem ji nafoukal, a v pátek ráno zase prázdná. No nic, sundal jsem ji, dal do umyvadla s vodou - a nic! Přefoukl jsem ji, do vody, půl hodiny jsem ji promačkával kousek po kousku, ohýbal ventilek. Nic! Ani bublina! Tak jsem ji zase nasadil na kolo, nafouknul - v sobotu ráno dobrá, vyjel jsem. U Sázavy najednou pod sebou slyším v krátkých intervalech ...sss...sss...sss. Tak jsem si řekl - buď jsem píchnul teď nebo ta domácí záhada. Nahustil jsem, jel dál, ale unikala. Tak jsem nasadil novou, "píchlou" dal do brašny a pokračoval. Večer po návratu jsem šel lepit - nafouk jsem ji a do vody. Nic! Ani bublinka! Zase jsem to zkoumal půl hodiny, nikde neucházela! Tak jsem ji trochu přefoukl, položil v garáži na podlahu, dal přes ní hadr, pak dvě prkna a zatížil dvěma cihlami, aby byla "pod zátěží", ráno že uvidím. Šel jsem spát. Kolem druhé ráno jsem se nějak probudil, zas mě to nešlo do hlavy a hlavně - vzpomněl jsem si, jak mi jeden kluk cca před dvěma roky povídal o něčem podobném. Prostě mi tehdy říkal, že tu duši musím nachytat na švestkách. No co vám mám povídat, já vstal, šel do té garáže, potichu - abych tu potvoru nevzbudil, třeba spala - jsem zvednul cihly a prkna, položil hned vedle umývadlo s vodou a prásk ho - fofrem pod hladinu! A byly tam! V jednom místě šly bubliny! Prostě jsem ji překvapil. tak jsem si to označil křídou, měl jsem fakt dobrý pocit, a šel zas spát. Ráno jdu do garáže, měl jsem ji přec na háku, ale stejně - byla stále nafouklá, tak jsem ji dal do vody, přesně to označené místo - NIC!!! Žádná bublina! No k zešílení. Ta duše asi opravdu žije svým životem, v noci spala a vůbec nevěděla, že jsem ji strkal do vody. No zalepil jsem ji a pro jistotu nenasadil, bude náhradní. Závěr: když se Vám něco podobného stane, nezoufejte ale překvapte ji!

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Musíte ji překvapit...

:-)

hezký příběh !
    Kluku, Ty jsi "spisovatel"
    Takové počteníčko s hezkou pointou při pondělním ránu. Díky!

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hezký příběh. Mě se takovéto záhady také stávají. Ale my to svalujeme na trpaslíky. Jsou všude, můžou všechno a není proti nim obrany. 8-)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nemůže na to ucházení mít vliv teplota, nebo vlhkost vzduchu?
    Já bych se s ní moc nepáral - šla by do koše :)

[ Zpět ]
    Datum: 08.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal_K.)

No to přesně dělam já. Blbne? Tak je špatná a nepoužitelná. Určitě se kvuli tomu nebudim. :-))

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)

To neděláš dobře, Jaromíre, že se v noci nebudíš kvůli duši.

[ Zpět ]

Nojo, ale to se pak nikdy nedozvíš, jak to s ní vlastně bylo! Celej zbytek života v nejistotě. :-?

To je snad lepší, ukládat je všechny do krabice. A jednou je pak za dlouhých večerů v domově důchodců podrobně zkoumat. Babičkám můžeš třeba tvrdit, že jsou to tvé záhadně prasklé gumy z lepších let. :')

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)

I to je řešení...
          A co ses rozhodl pro karbonovou sedlovku - kvůli pružení?

[ Zpět ]

No, kvůli pružení. Takovou tu nejlevnější, tak uvidím. :')

[ Zpět ]
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)

vzpomenu-li na našeho básníka Volkera, tak musí mít i ta duše prěce duši... a jak se pak asi cítí - vyhozená - nepotřebná... a přitom si chtěla jenom hrát.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)

No jestli má duši, tak se bude muset díky recyklaci převtělit do nečeho jiného, třeba galusky.

[ Zpět ]
          Datum: 10.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)

Potýkám se s podobnou záhadou. Nepamatuju, že bych měl prázdnou přední pneumatiku, zato zadní... Několikrát do roka prázdná - jednou je to píchlé, jindy zase ventilek. Točím tam dvě duše a ventilků vyměnil nepočítaně ale je to marný, je to marný, je to marný....

[ Zpět ]
    Datum: 09.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

137 cyklistů (9 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017