reklama

Musíte ji překvapit...

Ahoj kluci a holky cyklistický. Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o něco, co jsem zažil teď v sobotu.
Před týdnem v neděli jsem se vrátil s mým airlinem z cest, všechno OK. Každý den, po práci, chodím k mým kolům, třeba se jen tak podívat, jak říkám, vše vpořádku, až přišel čtvrtek a já zjistil prázdnou zadní duši. Bylo mi to divné, tři dny jsem nikde nebyl, duše nafouklá a najednou sama od sebe... Tak jsem ji nafoukal, a v pátek ráno zase prázdná. No nic, sundal jsem ji, dal do umyvadla s vodou - a nic! Přefoukl jsem ji, do vody, půl hodiny jsem ji promačkával kousek po kousku, ohýbal ventilek. Nic! Ani bublina! Tak jsem ji zase nasadil na kolo, nafouknul - v sobotu ráno dobrá, vyjel jsem. U Sázavy najednou pod sebou slyším v krátkých intervalech ...sss...sss...sss. Tak jsem si řekl - buď jsem píchnul teď nebo ta domácí záhada. Nahustil jsem, jel dál, ale unikala. Tak jsem nasadil novou, "píchlou" dal do brašny a pokračoval. Večer po návratu jsem šel lepit - nafouk jsem ji a do vody. Nic! Ani bublinka! Zase jsem to zkoumal půl hodiny, nikde neucházela! Tak jsem ji trochu přefoukl, položil v garáži na podlahu, dal přes ní hadr, pak dvě prkna a zatížil dvěma cihlami, aby byla "pod zátěží", ráno že uvidím. Šel jsem spát. Kolem druhé ráno jsem se nějak probudil, zas mě to nešlo do hlavy a hlavně - vzpomněl jsem si, jak mi jeden kluk cca před dvěma roky povídal o něčem podobném. Prostě mi tehdy říkal, že tu duši musím nachytat na švestkách. No co vám mám povídat, já vstal, šel do té garáže, potichu - abych tu potvoru nevzbudil, třeba spala - jsem zvednul cihly a prkna, položil hned vedle umývadlo s vodou a prásk ho - fofrem pod hladinu! A byly tam! V jednom místě šly bubliny! Prostě jsem ji překvapil. tak jsem si to označil křídou, měl jsem fakt dobrý pocit, a šel zas spát. Ráno jdu do garáže, měl jsem ji přec na háku, ale stejně - byla stále nafouklá, tak jsem ji dal do vody, přesně to označené místo - NIC!!! Žádná bublina! No k zešílení. Ta duše asi opravdu žije svým životem, v noci spala a vůbec nevěděla, že jsem ji strkal do vody. No zalepil jsem ji a pro jistotu nenasadil, bude náhradní. Závěr: když se Vám něco podobného stane, nezoufejte ale překvapte ji!

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Musíte ji překvapit...

         

    :-)

    hezký příběh !
    Kluku, Ty jsi "spisovatel"
    Takové počteníčko s hezkou pointou při pondělním ránu. Díky!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Musíte ji překvapit...

         

    Hezký příběh. Mě se takovéto záhady také stávají. Ale my to svalujeme na trpaslíky. Jsou všude, můžou všechno a není proti nim obrany. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Musíte ji překvapit...

         

    Nemůže na to ucházení mít vliv teplota, nebo vlhkost vzduchu?
    Já bych se s ní moc nepáral - šla by do koše :)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal_K.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Musíte ji překvapit...

           

      No to přesně dělam já. Blbne? Tak je špatná a nepoužitelná. Určitě se kvuli tomu nebudim. :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Musíte ji překvapit...

             

        To neděláš dobře, Jaromíre, že se v noci nebudíš kvůli duši.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Musíte ji překvapit...

             

        Nojo, ale to se pak nikdy nedozvíš, jak to s ní vlastně bylo! Celej zbytek života v nejistotě. :-?

        To je snad lepší, ukládat je všechny do krabice. A jednou je pak za dlouhých večerů v domově důchodců podrobně zkoumat. Babičkám můžeš třeba tvrdit, že jsou to tvé záhadně prasklé gumy z lepších let. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Musíte ji překvapit...

               

          I to je řešení...
          A co ses rozhodl pro karbonovou sedlovku - kvůli pružení?

          [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Musíte ji překvapit...

                 

            No, kvůli pružení. Takovou tu nejlevnější, tak uvidím. :')

            [ Zpět ]
            Datum: 08.06.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Musíte ji překvapit...

             

        vzpomenu-li na našeho básníka Volkera, tak musí mít i ta duše prěce duši... a jak se pak asi cítí - vyhozená - nepotřebná... a přitom si chtěla jenom hrát.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Musíte ji překvapit...

               

          No jestli má duši, tak se bude muset díky recyklaci převtělit do nečeho jiného, třeba galusky.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Musíte ji překvapit...

         

    Potýkám se s podobnou záhadou. Nepamatuju, že bych měl prázdnou přední pneumatiku, zato zadní... Několikrát do roka prázdná - jednou je to píchlé, jindy zase ventilek. Točím tam dvě duše a ventilků vyměnil nepočítaně ale je to marný, je to marný, je to marný....

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024