reklama

Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

Ahoj, chtěla bych krosové kolo na každodenní ježdění do práce a vybrala jsem si Meridu Crossway 8-SX a Ravo Palomar 07, zajímal by mě váš názor, který model je podle Vás lepší.Klidně navrhněte i něco jiného. Já se v tom nevyznám. Měřím 169 cm a váhám jaký rám (chci pánský), zda 17 nebo 19, předem děkuji za pomoc. Ahoj

[ Zpět ]
Datum: 12.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

         

    Kdybys sis přečetla o pár řádků po tím o výběru crosse tak bys zjistila že se dá za stejnou cenu pořídit lepší model 07
    s stou Meridou osobní zkušenost nemám ale prej to je hrůza deš pořád házet do toho prachy za opravy ..
    Apache Kolla - Původně 16490 nyní 10990 a máš tam kvalitní deore sadu a lepší vidlicí.. :-)
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Crossove-kolo-Apache-Kolla,-07_2003.html

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2008
    Autor: Jílke
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

           

      Mám osobní zkušenost s Meridou Crossway 8700, řočníky 05 a 06 - maximální spokojenost, žádné problémy a opravy, na každém přes 10tkm. je fakt, že nejsou do 10 tisíc, ale okolo 13-14.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2008
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

             

        taky mám Meridu Crossvay 8700 a jsem velmi spokojena, zatím žádn á oprava

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (alena)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

           

      Apache Kolla se mi líbí, jenomže mají jenom 21,5" rám a já potřebuju menší...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

         

    Merida crossway 8-SX je teď ve výprodeji Cykloworldu Trutnov za 6 789,- Kč (46,48,52 cm). www.cykloworld.eu Zašlou na dobírku přepravní službou do dvou dnů.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Olga)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

         

    Na 169cm raději 17".

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (honzar)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

           

      Ne radeji, ale urcite :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.01.2008
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

         

    Ahoj, já osobněmám http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module... a nedám naněj dopustit. Jinak bych se přikláněl spíš k Meridě, kdybych neznal Kellyse. V každém případě se nejprve natom kole svez. Pokud Ti nebude sedět, koukni po jiném. V dobách, kdy jsem toho o kolech věděl málo jsem netušil, že existuje pojem jako stabilita, jistota v zatáčkách či akcelerace. Prostě Tě musí ty trubky pohltit i svou duší. Ne jen barvou, či cenou. Věř, že to bude na několik let Tvůj věrný společník.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.01.2008
    Autor: Tano
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024