reklama

Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

Ahoj, chtěla bych krosové kolo na každodenní ježdění do práce a vybrala jsem si Meridu Crossway 8-SX a Ravo Palomar 07, zajímal by mě váš názor, který model je podle Vás lepší.Klidně navrhněte i něco jiného. Já se v tom nevyznám. Měřím 169 cm a váhám jaký rám (chci pánský), zda 17 nebo 19, předem děkuji za pomoc. Ahoj

[ Zpět ]
Datum: 12.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Poraďte cross do 10 000,- Merida nebo Ravo

Kdybys sis přečetla o pár řádků po tím o výběru crosse tak bys zjistila že se dá za stejnou cenu pořídit lepší model 07
    s stou Meridou osobní zkušenost nemám ale prej to je hrůza deš pořád házet do toho prachy za opravy ..
    Apache Kolla - Původně 16490 nyní 10990 a máš tam kvalitní deore sadu a lepší vidlicí.. :-)
    http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Crossove-kolo-Apache-Kolla,-07_2003.html

[ Zpět ]
    Autor: Jílke
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mám osobní zkušenost s Meridou Crossway 8700, řočníky 05 a 06 - maximální spokojenost, žádné problémy a opravy, na každém přes 10tkm. je fakt, že nejsou do 10 tisíc, ale okolo 13-14.

[ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

taky mám Meridu Crossvay 8700 a jsem velmi spokojena, zatím žádn á oprava

[ Zpět ]
        Datum: 13.01.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (alena)

Apache Kolla se mi líbí, jenomže mají jenom 21,5" rám a já potřebuju menší...

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helena)

Merida crossway 8-SX je teď ve výprodeji Cykloworldu Trutnov za 6 789,- Kč (46,48,52 cm). www.cykloworld.eu Zašlou na dobírku přepravní službou do dvou dnů.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Olga)

Na 169cm raději 17".

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (honzar)

Ne radeji, ale urcite :o)

[ Zpět ]
      Datum: 16.01.2008
      Autor: vasek

Ahoj, já osobněmám http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module... a nedám naněj dopustit. Jinak bych se přikláněl spíš k Meridě, kdybych neznal Kellyse. V každém případě se nejprve natom kole svez. Pokud Ti nebude sedět, koukni po jiném. V dobách, kdy jsem toho o kolech věděl málo jsem netušil, že existuje pojem jako stabilita, jistota v zatáčkách či akcelerace. Prostě Tě musí ty trubky pohltit i svou duší. Ne jen barvou, či cenou. Věř, že to bude na několik let Tvůj věrný společník.

[ Zpět ]
    Datum: 16.01.2008
    Autor: Tano
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

207 cyklistů (20 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017