reklama

Brýle

Ahoj
Jsem jen občasný cyklista .Výkendy,volna ,apod.Času moc nezbývá .Chtěl jsem jen znát vaší zkušenost se značkami brýlí které používáte ,Zatím jsem používal no name a skoro u všech mi po delší době jízdy slzí oči .Podělte se o zkušenosti.Dík

[ Zpět ]
Datum: 10.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (pesz ([email protected]))
  • Re: Brýle

         

    Jsem s nima spokojenej a neslzim.

    http://www.bike-eshop.cz/bryle-bbb/bryle-bbb...

    Mně se zase začnou každý brejle působěním potu po jedné sezóně rozpadat. Je to normální?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brýle

           

      A je něco vůbec noumální, úďo? :-)))
      Zachovej klid - já nosím dioptrické a po dvou letech je musím měnit, protože pot je prostě (tu hliníkovou slitinu nebo z čeho se to dělá) rozežere - začne mizet materiál z nožiček i vlastních obrouček v místě dotyku s kůží. V optice mi řekli, že někteří lidi mají tak agresivní pot, že k tomu dochází...
      Takže jsem rád, že jsem krom sebe v tomhle poznal ještě aspoň někoho :-)
      Jen bychom měli dávat majzla, abychom se působením vlastního potu nerozpadli taky :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    Mně se osvědčily nějaký Rudy Project s výměnnými zorníky, ale po pravdě potíže mi nedělaly ani brejle za 50,- z Lidlu. Oči mi neslzí ani v normálních dálkových dioptrických s většími skly. Zkus to konzultovat s nějakým očařem, můžeš bejt alergickej na průvan.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    Po tom co se mi několikery brýle z Lídlu rozpadly na kusy kupuju Mighty a jsem spokojen.
    http://www.cyklosvec.cz/?oddeleni_id=18.2

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    teď mám tyhle a zatím to vypadá slušně. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    Jak jakysi noname za par supu tak i drahy Alpiny mi slouzi dobre.
    Zkus nejaky s vetsimi skly, pokud jsi citlivy na proudeni vzduchu do oci.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    No já jsem také jen příležitostná ciklistka,ale používám brýle zn.Cat jsou výborné.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (líza)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    Zkoušel jsem jak levné, tak dražší značkové brýle. A rozdíly jsem žádné nepozorval. Co se liší je tvar a to jak sednou, což je hrozně důležité, ale s cenou to nemá vůbec nic společného.
    A doporučuju také jako vasek nějaké tvarem, do kterých méně fouká.
    Akorát je většinou problém, že těsněji dolehájící brýle, které lépe chrání proti větru se většinou o něco více mlží (a žádné povrchové superúpravy drahých brýlí tomu stejně nezabrání).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    Včera jsem vyzkoušel (na běžkách) Tchibácký s výměnnými skly a jsou bezvadvý (cena tušim 150, takže když je zas rozbiju, nic se neděje :)).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2008
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brýle

         

    Ja bych to snad nevidel na levne nebo drahe .Jak uz bylo vyse uvedeno kazdy ma trochu jinak citlive oci ny to proudeni vzduchu pri jizde,ale rekl bych ze jde o to jak sedi bryle kolem oci,jaky tvar maji i skla,jestli nejsou moc uzke,jestli pri nasazeni nejsou moc daleko od oci ci hlavy atd,je treba zkouset,Na znacku ci paradu bych az tak moc nehledel.Zkousel jsem dost drahych bryli ktere me nevyhovovali,zkratka nesedely,pak jsem koupil s trojskly neco kolem 400 a super tusim juwex nebo tak nejak.A jsem spokojen.Kazdy mame jiny tvar hlavy a jine proporse obliceje tak co sedlo jednomu nemusi sedet druhemu,je to tak vlastne se vsim.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (musos ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024