reklama

kola sprinter cross

Help me, kde najdu informace o kolech Sprinter a konkrétně o kole cross Sprinter RS. Kdo je v ČR prodává, kdo vyrábí rámy atd. včetně osobních zkušeností šťastných majitelů??

[ Zpět ]
Datum: 26.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (guido (kick.box@volny.xx))
  • Re: kola sprinter cross

To fakt nikdo tyto kola nezná, nebo to jsou nějaké "supermarketovky" ke kterým se nikdo nehlásí!

[ Zpět ]
    Datum: 27.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (guido)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nějak jsem o téhle značce ještě neslyšel. Odkud to máš?

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Už se to probíralo zde http://www.mountainbike.cz/mtb-forum/read.php?2...
    a tady http://ivelo.cz/diskuze/show.php?forum=5&...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi (ladmis@tiscali.xx))

Čau quido.
    Jak říká Airline, moc známá značka to asi není. Podobný dotaz jako ty jsem našel na www.mountinbike.cz v sekci diskuzní forum - je to příspěvek z 6. 4. 2005. Podle ohlasů by to měly být slušný stroje. Nemají s koly ze supermarketu (asi) nic společného. Zřejmě jde jen o shodu názvů. Nenašel jsem, ale žádné odkazy na výrobce těchto kol. Mrkni na stránku www.bikecentrum.cz v sekci kola najdeš odkaz na fotky kol Sprinter a jsou tam i tabulky s ceníkem a výbavou. Jak jsem na ty fotky koukal tak mi ty rámy přijdou dost podobný rámům od fy MXM (www.bikesport.cz), takže nevím jestli nejde o jednoho výrobce a jenom dva názvy. Pokud jde o název Sprinter RS, tak ho mají na rámech všechny modely.
    Uf, to jsem se vyčerpal - jdu na oběd.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (brácha)

Myslím, že ty supermarketovky jsou "Sprint".

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi (ladmis@tiscali.xx))

Díky všem, už jsem si myslel, že vy zkušení bajkeři i hobící atd...mě neporadíte. Pro zajímavost. tyto kola montuje fa Kolsport z Děhylova u Ostravy. Rámy asi Thaiwan, ostatní komponenty standatd tj, dle typu a ceny kola. Nevypadají zle, ale rád bych četl nějakou osobní zkušenost, pokud ji někdo má. Ještě jednou dík.....

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (guido)

jezdím na něm od dubna (acera a vidle Suntour Lo ) dost ok .a nešetřím ho nijak

[ Zpět ]
      Datum: 22.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Maco)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017