reklama

Jak dál s Meduzou ? :-)

Nejdřív jsem uvažoval, že tohle téma dám do "nevím si rady", anžto tam jsem už dlouho nic nedal a s tímhle problémem si fakt rady nevím, ale určitě by se našli ňáký šťourové, co by mi řekli, že to tam nemá co dělat... :-)
Jak píšu v názvu - jde o toho Meduzu. Co s ním?
V sobotu byl sraz v devět na říčanským nádraží - v 9:20 jsme si s Jurimirem řekli, že bolševikovi dáváme pět, maximálně deset minut - přijel za dvanáct. Navíc dorazil prakticky v letním oblečení, kejml zamrzlej.
Nový rám (už třetí, pokud vím) je sice hezkej, ale zeptejme se rovnou - jak dlouho ho bude mít? Navíc chtěl vyjet na Zlenickou Hlásku, že mě a Jurimíra objede zezadu a bafne na nás - jak se do toho opřel, tak mu chruplo v zadním kole a od tý chvíle měl volnoběh i dopředu. Takže se vracel vlakem. U minulýho kola zas ulomil kliku, pokud si pamatuju...
Prostě čeho je moc, toho je příliš. Tak mě napadlo, jestli bychom vůči Meduzovi neměli přijmout nějaký soubor opatření (něco jako poučení z krizového vývoje, to se osvědčilo :-) ), že by si ho vždycky vzal na dozor někdo z nás opravdovskejch bikerů, aby už přestal ničit :-)))

[ Zpět ]
Datum: 07.01.2008
Autor: Airline
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    No, a co s ním máš dělat?
    Můžeš mu nějak ublížit?? No, nemůžeš.
    A ani bych to asi nedoporučoval:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    Namontovat šlapačky na motokrosovou motorku. Tu by snad neutahal.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík - nejde login)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    Meduzu jsem potkal při předávce Nakolíku v Březnici s polečně s Vaškem. Oba velcí sympat´áci, ale když mi Meduza povyprávěl o svých běžných denních taxách, polil mě po celém těle studený pot. Běžně prý dostává chu´t - resp. v něm teprve " bouchnou saze" po 80 km jízdy a pa teprve má to správnou náladičku na kolo. No, nedivím se, že ta kola láme jak sirky - zřejmě si kolo spletl s cestovní motorkou.:-) Asi by to chtělo rámové trubky šíře jako má Azub na Maxovi apod. Nejlépe plného profilu:-) a svařit trojitou housenkou kolem dokola :-). Průvar kontrolovat ve 100 řezech s předpokládanou okamžitou zátěží 10 t v tahu i lomu:-).

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    Teda, že zrovna ty budeš NaKoláky rozeštvávat, vyhlašovat křižácké tažení vůči sloupům tohoto spolčení?
    Měl/a by ses nad sebou zamyslet, soudruhu/soudružko!
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    Sem vam to rikal, ze asi bude maly zpozdo :o)
    Takhle to dopada, kdyz se sejdou dva Anti Mobilisti ..
    Jeste jednou diky za trpelivost!!!!!!!!

    Ale jsem rad, ze se po me poruse AInek tak dojemne staral, chtel mi pujcit posledni 20ti korunu na vlak (protoze opravdovemu bikerovi prece penez netreba bo je nama kde utratit :o) ) a jeste mi nabidl, ze az se vrati domu, tak se pokusi nekde najit ten svuj mobilni telefon a da vedet me ze vsech nejlepsi manzelce, ze jsem v nesnazich :=O.. Tak jsem mu rekl, ze zkusim spolehnout na jeden ze dvou telefonu co mam v kapse :o))))
    Takze jako soubor opatreni navrhuju, aby jste mi instalovali alarm do me uzasne penezenky, za stav obeziva klesl pod bezpecnou uroven (cca 1000,-) a tolerance pritomnosti mych dvou mobilu.. Tez by nebylo spatne zahajit jednani s Wewe o dlouhodobem pronajmu jejiho privesneho voziku a zridit si v nem pojizdnou dilnu.

    Joooo myslite, ze se mi podari preplest to zadni kolo podle tady tech navodu???
    http://www.ivelo.cz/domaci-dilna/vypletani-kol
    Centrovat kolo jakz takz umim (musim, protoze mi porad nejaky draty praskaji), ale z tohodle mam fakt strach.. No ale co, vsechno je jednou poprvy a k Marsikovi do Hlubocep to mam kdyztak kousek :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: Meduza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

           

      centrování je imho mnohem větší opruz než přeplétání/naplétání, protože ráfek už bývá pomlácený. Myslím, že tam nepíšou, že se dají niple zakápnout nějakým sajrajtem, aby se neuvolňovaly... Není to povinné, ale šikovné.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2008
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

             

        Kdyztak te pozvu na brigadu :o)))

        Ne a ted vazne, mam totiz trosku strach z toho nestejneho uhlu vypletu, protoze u pastorku je to kolmejsi nez na te leve strane u kotoucofky... No a ja mam strach, ze se mi to nejak usadi doprostred a ty uhly budou stejny a tudiz to kolo vlastne vyoseny smerem doleva, to znamena ze bude jakoby odirat levou stranu zadni stavby.. :o(
        To u predniho kola odpada, protoze to je symetricky...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2008
        Autor: Meduza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

               

          teda nevim nevim, ale ja i predni mam asymetricky kvuli kotouci :)

          jinak myslim ze stredovost kola ti resi hlavne rozdilna delka dratu ne? ale me si nevsimej, preplejtani i centrovani nechavam na servisu (uz to tam musim dat, ten vyplet mam nejakej volnej)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2008
          Autor: pb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

                 

            safra, praskání drátů v době tandemů - teda kol, který unesou dvě osoby, snad není aktuální...

            [ Zpět ]
            Datum: 07.01.2008
            Autor: Howgh
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

                   

              Každej drát jednou praskne únavou materiálu. Kvůli své vysoké hmotnosti a hodně dozadu posazenému těžišti jsem si kupoval speciálně zesílené dráty - a stejně po pár tisících kilometrů vždycky zase začnou pomaloučku praskat...

              [ Zpět ]
              Datum: 07.01.2008
              Autor: Medvěd
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

           

      Což o to - jestlis koupil střed se stejným počtem děr jako máš na předku, tak to přepleteš podle předního vzoru.
      Já osobně bych ale už do toho nešel - loni jsem přeplétal + centroval 3 ráfky, poprvý dávali v televizi Godzilu - myslím, že jsem tu už někdy psal, že jsem začal když stahovala nějakou rybářskou loď pod hladinu (= večer) a končil jsem nějak ráno během keců z parlamentu - min. 7 hodin jsem se s tím trápil.
      Radši to dám k nám do servisu, je to za den a levný, prostě to uměj :-)
      Ale zkusit to můžeš :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

           

      Hele a kdyby jsme měli mobil, tak by jsi jako přijel včas nebo co? :o))
      Nějak nechápu jakej na to má ten mobil vliv:o))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

             

        Ne, ale mohli jste do buface na caj treba :o)
        Byl bych ho treba zaplatil...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2008
        Autor: Meduza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

               

          Takže by jsi se na nás tak jako tak vy... a přijel bys pozdě, jenom by jsme věděli proč. No a není to v tom případě tedy uplně jedno? D7l než tu půlhodinu by jsme stejně nečekali i kdyby jsi volal třikrát, takže to není o telefonu, ale o tom, že nemáš časovej odhad:o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2008
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

                 

            To mas uplnou pravdu, protoze bychom mohli usetrit treba 10 minut jizdou z namesti na nadrazi a pak zase zpatky
            :o)))
            Coz ofsem nemeni nic na faktu, ze s tim casem problemy mam.
            Ale je to jenom takovy placani o nicem.
            Kazdopadne si myslim, ze mobilni telefon je v dnesni dobe velmi uzitecna a nedraha pomucka a je skoda jeho prednosti nevyuzivat.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.01.2008
            Autor: Meduza
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

           

      Tobe pronajimat nic nemuzu :))) Ledaze bys rucil celou vysi :) Chudak vozik muze jezdit maximalne 40km/h a pri hupsani dostava chudacek osmicku...

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2008
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

             

        Tak to se mnou by dostal asi devitku ..
        Vzal bych ho nekdy na vylet do Haloun...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2008
        Autor: Meduza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

               

          Sak jen vezmi :) Za 9kkc se normalne prodava v kramu... ale pro Halouny doporucuju odpruzeny vozik :)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2008
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

                 

            Meduzovi něco pučovat? :-))) Ani za boha!
            Všimla sis - když to nerve někam do kopce a jede chvíli pomalu, tak na tom aspoň skáče :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 07.01.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

                   

              Mi byla kosa nooo :o)

              [ Zpět ]
              Datum: 07.01.2008
              Autor: Meduza
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    slyšel jsem o kolech "single speed" jsou prej šíleně bytelný...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak dál s Meduzou ? :-)

         

    Jak to líčíš, tak jedině ho uvalit pod neregmirekbikovu kuratelu. Jenže ten se nějak vytratil. Ale taky nám možná utajil odlet do teplých krajin, protože chová nepochopitelnou averzi k popisům leteckejch katastrof. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2008
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

476 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024