reklama

Rock Machine ano,čine?

Ahoj lidi,rozhodl jsem se po několika letech opět šlápnout do pedálů a koupit si nový MTB.Rád jezdím pohodovky krajinou,ale i náročnější terén.Jako možnou variantu poměru výkon-cena jsem zvolil Rock Machine El Nino disk,nebo Torrent modelová řada 2007.Moje rozhodnutí není definitivní a proto bych vás rád požádal o vaše názory,popř. tipy na MTB jiných značek.

[ Zpět ]
Datum: 30.12.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (robot (jeltomas@atlas.xx))
  • Re: Rock Machine ano,čine?

Ten Elnino ale bike asi slušnej bude jen bych vynechal ty kotouče to je vyloženě na pěst v týhle vidlici ale pokud na nich trváš..
    Ta váha 13,7 brrr :o))

[ Zpět ]
    Autor: Jílke
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

dgcrgxrhcsfgcddfvgc

[ Zpět ]
      Datum: 01.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (sjdjeít (jfzvjd@seznam.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

fjpasdjfpowjd

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (BOPJSD(Fgewj)

Cau take jsem na nem prvne zvazoval ale na konec jsem si poridil GT-avalanche 1.Dostal jsem od kamose co ma obchod super cenu.

[ Zpět ]
    Autor: Kupko

Za ty prachy proč nakonec ne.
    Akorát tě budou prudit ty brzdy HAYES SOLE. Né že by nebrzdily, ale jednopíst je třeba často a pečlivě štelovat.
    (vozil jsem je dva roky) . No a vidlice ale to se v týdle cenový kategorii prostě těžko hledá něco dobrýho.
    Celkovej dojem mám lepší z Torrenta.

[ Zpět ]
    Autor: Radius

FDFDFD

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (FDFDFD)

FDFDFD

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (FDFDFD)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

130 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017