reklama

Blatníky 20-26¨

Nevíte někdo kde by se dali sehnat blatníky 20 na přední kolo a 26 na zadní.Mimo ČR je nechci objednávat,zbytečné výdaje za odeslání.Snad jestli by měl někdo zájem o společnou objednávku.Momentálně mám udělané z 26 ale ten předek se dost těžko ohýbá.
Viz foto http://www.lehojack.estranky.cz/fotoalbum...

[ Zpět ]
Datum: 28.12.2007
Autor: PeJa
  • Re: Blatníky 20-26¨

         

    Zkusila bych se pozeptat u Azuba v Brodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2007
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blatníky 20-26¨

         

    Oceláč Mk.2 má blatníky z téhož, ale přední je udělaný nějak jinak. Nemá použité vzpěry a nink myslím říkal, že to ohýbal nějak horkou vodou nebo co. Každopádně to funguje, jezdím s tím už asi 500km a jediné svinstvo je zespodu na rámu pod sedlem a trochu na patách, kde tomu nezabrání žádný blatník, leda by zasahoval i vpředu nějak bláznivě až někam dolů.
    http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blatníky 20-26¨

           

      Já to ohýbal horkovzdušnou pistolí a není to ono,zkoušel jsem různý teploty až mi to nakonec ujelo a udělal jsem tam zub.Je to přeci jenom velkej průměr,nejvíc mi vadí ten kus kterej sahá do předu občas o to škrtnu nohou při zatáčení,nechce se mi to zkracovat abych neměl bordel až na nohách.Evan dík za typ napíšu azubákům,koukal jsem se do jejich nabídky ale oni tam nemaj napsáno jaké typy.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2007
      Autor: PeJa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blatníky 20-26¨

             

        Ta přední část podle mých zkušeností kryje překvapivě hlavně stehna. Na lýtka to moc nelétá ani bez blatníků, ale když chybí ta část před vidlicí, proud vzduchu ty kapky asi nějak snadněji otočí nebo co, člověk najednou cítí vodu na stehnech navzdory nepoškozené zadní části blatníku.
        Paty asi nezakryje fakt nic než kompletní kapotáž předního kola.
        Proti tomu škobrtání o blatník asi může pomoct jedině dostat ho co nejtěsněji k pneumatice.
        Horký vzduch mě vždycky štval tím, jak se furt nic neděje a pak je to najednou už moc. Možná ta horká voda zařídí rovnoměrnější ohřátí větší plochy, ne přehřátí jednoho bodu, a pak to jde líp. Ale sám jsem to nikdy nezkoušel, takže nevím jistě jak na to. Možná polévat blatník ve vaně vodou z konvice? Nevim, zkusim zjistit.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2007
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Blatníky 20-26¨

               

          Já to zkoušel i horkou vodou,ale ten materiál má snahu se furt valit do stran,je to přeci jenom velkej oblouk.Z funkčního hlediska to sice vyhovuje,ale z estetického už se mi to nelíbí.Když jsem jednou jel z práce<to sem neměl blatníky>tak jsem byl právě nejvíc mokrej na stehnech a vzádu mi to lítalo až na přilbu.Tak teť bez blatníků ani ránu.Kort nejčkon v zimě.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2007
          Autor: PeJa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Blatníky 20-26¨

                 

            jj, v létě ve sportovních hadrech se bez blatníků dá jezdit, ale do práce a navíc teď to prostě bez blatníků nejde.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.12.2007
            Autor: Jirka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blatníky 20-26¨

         

    Koupil jsem tuším v Baumaxu? Hornbachu? nějakou sadu za pár korun noname údajně na 24-28 , ale ani na 20 to nevypadá špatně. Jsou to jenom plasťáky a drží nasunutý na držáku ve vidlici a zadní ješte plastovou vidličkou kolem bývalé sedlové trubky, ale fungujou.Na www.krcmi.estranky.cz je v sekci fotoalbum jedna fotka ještě nekompletního kola, ale blatníky trochu vidět jsou.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krcmi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blatníky 20-26¨

         

    Já koupil laciné dětské blatníky 20" a na přední kolo jsem dal ten co patří na zadní, šel by použít i blatník pro přední kolo, ale ten je kratší.
    Na zadním mam laciný 26" blatník, s tím že přední jsem vyhodil.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2007
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blatníky 20-26¨

         

    Tenhle je dělený na 2 kusy a dá se narvat prakticky všude :
    http://www.cyklosvec.cz/index.php?akcia=detaily...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blatníky 20-26¨

         

    snad kolem r. 1985 jsem si udelal docela funkcni a lehke blatniky z rozrezane novodurove trubky - bile... ohybala se nad elektrickou plotynkou primo na pneumatiku.
    Mozna by to byla cesta ? nebo jak pise nekdo nize pouzit detsky zadni blatnik? napr http://veloraj.cz/index.php?main_page=product... nebo http://veloraj.cz/index.php?main_page=product...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2008
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blatníky 20-26¨

           

      Jojo, ten z toho prvního odkazu mám. Akorát jsem ten tvarovaný předek uřízl.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2008
      Autor: Suchoj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024