reklama

Prodloužení cyklostezky

Cyklostezka z libeňského mostu už je prodloužená a sjízdná až k " husákovu tichu ", kde navazuje na stávající trasu z Karlína.

[ Zpět ]
Datum: 16.12.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenek)
  • Re: Prodloužení cyklostezky

         

    Nevede ta cyklostezka od Libeňského mostu právě přes Karlín? Nebo máš na mysli nějakou trasu přes Holešovice a Hlávkův most?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2007
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodloužení cyklostezky

           

      Vede souběžně s Pobřežní, podle Vltavy.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodloužení cyklostezky

             

        Tak to jo, tu znám - tedy pokud je to ta přes Rohanský ostrov. Jezdím učit na Ortenovo náměstí, takže bych ji teoreticky mohl využít. Přesto jezdím z Pankráce raději po magistrále. Jsem tam za necelou čtvrthodinu. Kdybych měl volit cestu po cyklostezkách/cyklotrasách (do Podolí a pak nejspíš podél Vltavy), trvalo by mi to dvakrát až třikrát déle. Jak kvůli delší vzdálenosti, tak kvůli nutně nižšímu tempu.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2007
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodloužení cyklostezky

               

          to mi nejde do hlavy.

          Jak by si tuto stezku mohl použít? Ať jedeš podél Vltavy, nebo po magistrále, tak by byla přece hloupost jet na Ortenovo náměstí přes Karlín a Libeňák, když je rozhodně lepší, kratší i rychlejší jet přes Štvanici a kolem tržnice.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2007
          Autor: pro_pa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodloužení cyklostezky

                 

            No já tak taky jezdím, ale pokud bych se měl vyhnout velkému provozu, dalo by se to objet i přes ten Karlín a Libeňský most. Znamená to ale obrovksou zajížďku. Naštěstí se automobilového provozu nebojím, takže to prostě jedu celé po magistrále. Stejně jsem tam většinou jediný, kdo se pohybuje...

            [ Zpět ]
            Datum: 19.12.2007
            Autor: Medvěd
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024