reklama

Kolo zn. Baťa

Při brouzdání netem jsem narazil na unikátní kousek, o který se s vámi musím podělit >> http://xkrej01.rajce.idnes.cz/stare_kolo_zn....

[ Zpět ]
Datum: 08.12.2007
  • Re: Kolo zn. Baťa

         

    Jestli ho bude dotyčný renovovat, tak to pak bude krasavec. Škoda že zatím nemají stará kola takovou popularitu, jako auta a motorky. Jezdím dost často na srazy veteránů a myslím že kola by se tam taky hodila. Na druhou stranu je takhle určitě větší šance sehnat nějaký stodolový pološrot za rozumnou cenu. To u aut a motorek už téměř nejde...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.12.2007
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo zn. Baťa

           

      kdysi jsem podobný kolo vlastnil / nebyl to Baťa/ a docela dost jsem na něm najezdil, kolo vypadalo na první pohled dlouhé, ale posed byl pohodlný, sedlo bylo posunuto nezvykle hodně za střed, takže člověk šlapal "před sebe", jezdíval jsem na něm třeba v zimě, v pahorkách a se zaplým dynamem docela pěkný okruh/ cca 40 km , Olomouc - Tovačov a zpět, kdo to zná/, kolo bylo těžký, ale dobře jelo. pak jsem ho prodal a za dva měsíce přišel borec, že mu prasknul rám - reklamace uznána nebyla

      [ Zpět ]
      Datum: 08.12.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo zn. Baťa

         

    No chce to sikovne rucicky hodne trpelivosti a bude to krasavec-veteran.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2007
    Autor: Kupko
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo zn. Baťa

         

    Ty blaho, za tenhle objev moc diky! Mam stejny kolo doma, ale bez stitku atd... zil jsem v domeni, ze je to puvodne nejakej hodne starej model ukrajiny (je natreny tou klasickou ukrajinskou zelenou), hodne zbastlenej vselijakyma dilama... a ted jsem prohledl! :)

    Skoda, to moje uz ma hodne nepuvodnich dilu (koupeno za 400 v bazaru... :)

    Asi v zivote by me nenapadlo, ze mam kolo zn. Bata, a vida!

    [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2007
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo zn. Baťa

           

      óóó tak to je dost vzácné...bůhví, kolik cenných unikátů skončilo v kovošrotě, nebo na smeťáku jen z lidské blbosti/nevědomosti.

      Kdysi začátkem 90.let, když se otevřely hranice, tak vraky auto/moto veteránů končily v zahraničí za směšný peníz, kolik by se za ně dalo utržit dnes. A trend je přesně opačný, tak jak se kdysi vraky českých značek vyvýžely do německa, tak se dnes tahají zpět...ovšem za trochu jiný peníz.

      Někde jsem viděl inzerát na Tatrovku, kterou jeli Zikmund s Hanzelkou. Cena jako nový baworák

      [ Zpět ]
      Datum: 09.12.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

398 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024